Піоноподібні трояндиПионовые троянди

Багато сортів троянд носять ім'я людини, що створила цей сорт. Не стали винятком і піоноподібні троянди, або троянди Остіна. Девід Остін – англійський селекціонер. Ще будучи юнаком, Остін зацікавився розведенням старовинних сортів троянд. Але до того часу їх залишилося вже дуже мало, а багато хто й зовсім можна було побачити лише на картинках і малюнках в енциклопедіях і старовинних книгах про розведення квітів. Девід задався метою створити троянди, які будуть схожі на ті сорти. При схрещуванні старовинних сортів з сучасними видами селекціонер отримав незвичайної краси квіти, які зовні нагадують романтичні троянди старих садів туманного Альбіону. Колірна гамма троянд Остіна надзвичайно різноманітна і охоплює широкий діапазон відтінків від ніжно-рожевого до насичено-оранжевого. Квітки, як і у півоній, чашоподібної форми, з махровими пелюстками всередині. Бутон у центрі має більш темне забарвлення, поступово светлея у зовнішніх пелюсток. Створені Остіном кущі троянд стійкі до похолодань, рідко хворіють, але не люблять яскравих сонячних променів, що робить їх привабливими для квітникарів середньої смуги. Ландшафтні дизайнери вважають англійські сорти троянд ідеальними для створення чудових композицій на садових ділянках. Кущі троянд Остіна починають своє цвітіння навесні, а закінчують пізньої осені, даючи бутони весь період цвітіння. Суцвіття мають яскраво вираженим ароматом. Троянда Остіна Як виростити троянди Остіна

Головні переваги цього чагарникової рослини в тому, що воно швидко росте, не вимагає ретельного догляду, практично не хворіє і його не дуже люблять комахи.

Розквіт

Перед висадкою троянд Остіна на ділянці необхідно викопати квадратну яму розміром 1 на 1 метр і близько півметра завглибшки. В яму поміщають компост і органічні добрива (коров'ячий або кінський гній). Оброблені (особливу увагу слід приділити коріння) рослини висаджують в ями на глибину, що не перевищує 10 сантиметрів. При висадці кількох кущів між ними необхідно витримувати дистанцію близько півметра. За порадою Остіна кущі англійських троянд краще садити трикутником, тоді вийде ефект густих заростей».

Підживлення рослини добривами слід починати ще до того, як кущі покриються першими зачатками бутонів. Як тільки з'являться перші ознаки бутонів, можна включати в підгодівлю азотні добрива, багаті фосфором і кальцієм. При підгодівлі троянд необхідно суворо дотримуватися пропорції добрив, внесених у грунт.

Поливати троянди Остіна найкраще ввечері, але якщо грунт вологий, полив слід відкласти на наступний день. Кущі троянд треба обрізати двічі на рік: навесні, до появи перших ознак пагонів, і восени, після закінчення періоду цвітіння. Більшість видів троянд Остіна люблять тінь сонця їм достатньо не більше трьох годин на день.

Півонії' data-pagespeed-url-hash='3874044757

Але й у такого чудового чагарнику є один недолік: троянди Остіна погано переносять дощову погоду і підвищену вологість. Під дощем квіти починають гнити, їх пелюстки склеюються, бутони можуть не розкритися.

Чудовий аромат, дивовижне розмаїття кольору, незвичайна форма бутонів роблять троянди Остіна найулюбленішими квітами для букетів наречених.

Фото 1: Фото 2: Фото 3: Фото 4: Фото 5: Фото 6: Фото 7: Пионовые троянди Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: Троянда Остіна Фото 18: Фото 19: Фото 20: Фото 21: Розквіт Фото 22: Фото 23: Півонії Фото 24: Фото 25: Фото 26: Фото 27: Фото 28: Фото 29: Фото 30: