Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культуроюРамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою

На відміну від багатьох японських рамен-барів, які не відрізняються цікавим дизайном і призначені лише для того, щоб перекусити на бігу, рамен-бар Orenchi Beyond натхненний традиціями японської кухні, які поєднуються тут з сучасними вуличною культурою. У Craig Steely Architecture довго вивчали японські рамен-бари з їх турботою про якість страв з тим, щоб реалізувати схожу концепцію на вулицях Сан-Франциско.

Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою

Оригінальний вуличний фасад відсунули на 4 метри для створення энгава, або інтерстиціальної кімнати, яка становить простір між тротуаром і приміщенням бару. Щоб заповнити цей простір, в Сан-Франциско привезли 2 тонни базальтових порід з річки Юба.

Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою

Встановлений новий, геометричний фасад з деревини сакури, приваблює відвідувачів. Інтер'єр бару видно через скло вітрини, коли ви йдете робити своє замовлення.

Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою

Столи були розписані в стилі японських тату, сидіння табуреток – в стилі традиційної бочки саке.

Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою

Внутрішній простір бару організовано навколо відкритої кухні, де можна спостерігати за процесом готування в будь-який час доби.

Фото 6: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 7: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 9: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 8: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 10: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 11: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 12: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою Фото 13: Рамен-бар, соединияющий сучасний дизайн з японської вуличної культурою

Фотографії Bruce Damonte.