Редизайн квартири 70-х років від Tria ArquiteturaРедизайн інтер'єру цих апартаментів, розташованих на останньому поверсі будинку 70-х років будівництва в районі Жардинс міста Сан-Паулу (Бразилія), був виконаний фахівцями Tria Arquitetura за замовленням певної подружньої пари. Живучи більшу частину року в США, подружжя тим не менш хотіли мати сучасне, комфортне і затишне житло в бразильському мегаполісі, де при нагоді можна було б приймати друзів або родичів. В результаті проведених робіт квартира площею 165 квадратних метрів була перетворена на функціональне житловий простір, в повній мірі відображає потреби сучасного городянина і зберігши при цьому свою архітектурну цілісність.

Паркетні підлоги і вікна було вирішено не міняти, висота стелі також залишилася на колишньому рівні. Зате в інтер'єри ванних кімнат – як старої, так і нової, додаткової, – дизайнери додали трохи свіжої, сучасної естетики.

Одним з основних вимог замовників було забезпечити роздільний доступ в вітальню з усіх суміжних приміщень. Для цього була розроблена спеціальна дерев'яна ніша, яка приховує в собі чотири «потайні» двері, які ведуть в прихожу, спальню, кухню і ванні кімнати. Світлодіодне підсвічування тут не просто використовується для освітлення, але ще і є своєрідною «родзинкою».

Стіни були пофарбовані в білий колір, щоб на їх фоні краще виділялися предмети ревно оберігається подружжям колекції творів мистецтва.

Кухня зустрічає надзвичайним поєднанням сліпуче білого та яскраво-синього, завдяки якому інтер'єр цього скромних розмірів приміщення вийшов живим і ефектним.

Дверцята підвісної буфету в їдальні декоровані бразильської плиткою.