Сучасний ремонт в післявоєнній квартиріДизайнери з «Billinkoff Architecture» отримали замовлення від сімейної пари, яка хотіла змінити свій будинок площею 7000 кв. м. на житло поменше. Їх вибір припав на квартиру у Манхеттені повоєнної будівлі з двома спальнями, однак, до інтер'єру у них були деякі претензії. При першому знайомстві квартира справила враження не з приємних – вона перебувала в будинку з білої цегли будівлі 1960 року і мала досить мізерну обробку. Єдине, що привернуло покупців – можливість приєднати до загальної площі квартири терасу.

Раніше в будинку сімейної пари належну увагу в інтер'єрі приділялася деталей, і вони хотіли зберегти той же підхід під час ремонту нової квартири, проте, вона не повинна була копіювати попередній інтер'єр. Потрібен сучасний міський дизайн, який був би зручним для сімейних зустрічей і мав би достатньо місця для зберігання речей.

Важливим для власників квартири було зберегти колекцію предметів мистецтва, яку вони збирали роками, і вписати її в новий інтер'єр. Щодо решти майна вони були готові йти на компроміс.

Вітальню оперізує вбудований шафа висотою 106 см, що надає достатньо простору для розташування предметів мистецтва, які так само можна розмістити в нішах.

Оббита шкірою лавка, вбудована в стінку, є додатковим місцем для розміщення гостей.

Тераса була прибудована з метою розширити житлову зону. Щоб перехід з однієї зони в іншу був непомітним, розсувні двері були демонтовані, а стеля та підлога вирівняні. Вбудований шезлонг і два шкіряних крісла «Poltrona Frau» чудово доповнюють зону.

В невеликій затишній зоні розташовується зроблений на замовлення диван, а навпроти на стіні знаходиться 65-дюймовий телевізор. Ще кілька полиць також є притулком для елементів декору.

Характерною рисою інтер'єру є деревна оздоблення – теплий відтінок горіхового дерева і світлий тон для контрасту. Також у ролі колірних акцентів – черненая сталь і темно-сірий кварц.

Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: