Паркан з металевого паркану фото: фото,ціни, установка своїми рукамиОгородження, що створюються з паркану, можуть бути різними за формою, кольоровим рішенням. Є можливість змінювати відстань у просвіті. Це дозволяє створити привабливий зовнішній вигляд огорожі, що чудово вписується в дизайн ділянки, роблячи його цікавішим.

Нижче представлено кілька фото деяких варіантів.

Така огорожа користується популярністю. Цьому є кілька основних причин.

 1. Прекрасно доповнює ландшафт будь-якої місцевості.
 2. Може цікаво поєднуватися і з іншими будівельними матеріалами, які беруть участь у створенні зборів.
 3. Існують варіанти органічного поєднання з цегляною кладкою або каменем. Також цікаво може виглядати і його комбінації на основі металу або бетону.
 4. Нескладність монтажу дозволяє активно використовувати його в більшості індивідуальних господарств. Виконати монтаж нескладно навіть не володіє особливими навиками. Не потрібно додатково витрачати кошти на оплату праці працівників зайнятих в установці огорожі.
 5. Простота обслуговування може стати основною причиною його масового застосування. Також при цьому проводитися усунення наявних на ньому дефектів, що виникають при експлуатації. Такі пошкодження можуть бути викликані зовнішніми природними факторами, які змінюються протягом року.
 6. Надійність. Якщо використовувати високі елементи, то разом з декором він стає надійним елементом захисту ділянки від проникнення туди сторонніх людей.
 7. Варто відзначити, що огородження дозволяє проводити висадку рослин безпосередньо біля елементів конструкції. Це особливо важливо для власників присадибних ділянок.

Ціни на металевий паркан

Вартість безпосередньо залежить від матеріалу і розміру. Так само важливим параметром є і товщина металу, з якого він виготовляється.

Нижче представлені найбільш поширені типи, ціни на них в Підмосков'ї, які допомагають дізнатися, скільки стоїть даний елемент.

Тип Висота в міліметрах Товщина металу в міліметрах Ціна за штуку в рублях М подібний прямий 130 1,0 96 М подібний напівкруглий 130 1,0 36 М подібний прямий 100 0,5 80 П подібний напівкруглий 100 1,0 90 П подібний парапет 130 0,5 161

Установка забору своїми руками

Для того щоб провести монтаж необхідно виконати ряд послідовних дій.

 1. Слід заздалегідь приготувати стовпи опор. Зазвичай їх виготовляють на основі металевих труб або ж брусів на дерев'яній основі великої товщини.
 2. Також треба приготувати неширокі за розмірами рейки із застосуванням металу.
 3. Треба звернути увагу і на поперечні планки, які також виготовляють на основі металу. Це необхідно не тільки з декоративної точки зору, але так само як елемент для створення додаткової жорсткості конструкції.
 4. Далі розраховуємо довжину і висоту.
 5. Після цього починається обчислення відстані між вертикальними елементами, що виконують опорні функції. Одночасно з цим проводимо обчислення за розмірами.
 6. Попередньо проводимо підготовчі роботи для заготовок майбутнього огорожі.
 7. стовпах нижні частини обробляємо гарячою смолою. Це дозволить виключити процеси, пов'язані з гниттям. Тому період служби буде набагато більше.
 8. Тепер звільняємо від бур'янів, трави лінію майбутнього огорожі.
 9. Далі натягуємо маяки на передбачуваній території огорожі, робимо відмітку місць, де будуть розташовуватися стовпи. При цьому треба пам'ятати, що довжина прольотів між ними не може перевищувати трьох метрів. Інакше буде провисання секцій, що швидко призведе до поломки.
 10. Проводимо їх установку в грунт. Для більшої надійності рекомендується проводити їх заливання бетонним розчином. Особливо важливо це для металевих стовпів.
 11. Тепер після того як розчин застигне можна приступати до встановлення горизонтальних направляючих між стовпами. Тут треба пам'ятати, що можна попередньо закріпити самі направляючі, потім вже монтувати на них елементи конструкції. Так само є варіант, коли попередньо відбувається виготовлення секції, потім кріплення її до стовпів за допомогою тих же самих направляючих.
 12. Під час його монтажу на напрямні треба пам'ятати, що відстань повинна бути на рівні ширини окремих елементів. Кріплення здійснюється як за допомогою болтів, так і за допомогою цвяхів або саморезов. У ситуації, коли стовпи виконані з металу, напрямні встановлюються на куточки, які попередньо приварюються до даних елементів конструкції.

Паркани з цегли і металевого паркану

Цей тип включає компоненти, виконані з металу товщиною близько 4,5 міліметра.

 • Після того як фундамент буде готовий, проводиться цегляна кладка приблизно на пів метра від фундаменту.
 • Додатково рекомендується провести обкладку металевих стовпів цеглою. Це дозволить створити більш цікавий зовнішній вигляд.
 • Під час обкладання їх цеглою треба попередньо підготувати куточки на рівні передбачуваного кріплення майбутніх направляючих. Для цього їх приварюються таким чином, щоб після залишилися виступи не менш ніж на десять сантиметрів.
 • Тепер виробляється монтаж горизонтальних направляючих. Зробити це можна як за допомогою зварювання, так і з застосуванням гвинтів.
 • Далі монтуються всі вертикальні компоненти. Ця робота виконується за допомогою шурповерта, болтів. Так само можна використовувати саморізи по металу. Не рекомендується кріпити за допомогою зварювання, так як це принесе незручність при проведенні ремонтних робіт. Тепер паркан готовий до експлуатації.
 • Консультація на відео

  Коротко і по суті - про установці і монтажі.