Томат Де Барао: чорний, червоний, рожевий, золотий, царськийУ наш час, напевно, немає такого дачника, який не вирощує на своєму городі помідори. На сьогоднішній день практично не можливо точно підрахувати, скільки у світі існує сортів томата. Всі вони по своєму гарні і виділити якийсь одні досить складно. Але все ж сорт томату Де Барао заслуговує особливої уваги. Існує кілька його різновидів Де Барао: чорний, червоний, рожеві, царський, золотий, жовтий та ін Зараз ми детально розглянемо основні їх характеристики.Semena-tomat-tomat_debarao-zoltomat-de-barao-ftomat-debarao-black

Томат Де Барао

Не залежно від того який різновиди Де Барао чорний, червоний, рожевий або жовтий ми плануємо вирощувати, слід знати загальні для них характеристики. Рослина індетермінантного типу, дуже потужна й висока. Кисті прості з 8-10 плодами на кожній. З одного куща можна зібрати до 4 кілограм помідорів. Сорт призначений для вирощування у тепличних умовах, але це не заважає людям вирощувати на відкритому грунті. Томат стійкий до фітофторозу. По термінах дозрівання сорт гібрид можна віднести до середньопізніх, від сходів до початку плодоносіння проходить від 120 днів.

2971_picПомідори овально-яйцевидної форми, не дуже великі, масою по 60-70 р. У Царського Де Барао помідори крупніше, вагою по 120 грам. Залежно від різновиду плоди можуть бути червоного, чорного, рожевого або жовтого кольору. Помідори осінь смачні універсального призначення. Зі свіжих виходять дуже смачні салати і при консервації претензій до Де Барао немає.

Слід зазначити, що томати відмінно дозрівають в не рослини, досить таки довго зберігаються при цьому практично не втрачаючи якості. Товарні якості відмінні, сорт підійде для комерційного вирощування з метою подальшої реалізації. Транспортуються плоди теж добре.

жовтого або як його ще називають золотого Де Барао такий колір плодів обумовлений тим, що в них підвищений вміст каротину, що робить цей сорт не тільки смачним, але і дуже корисним.

Томат Де Барао чорний судячи за відгуками з інтернету поступається своїм родичам. Розміри плодів трохи менше ніж у червоних або жовтих, і на смак вони не дуже. Негативний відгуків я знайшов досить багато про чорному Де Барао, але всі вони були датовані одним роком, можливо, просто був не дуже вдалі сезон.

Вирощування томата Де Барао

Томат Де Барао дуже вимогливий у догляді сорт, технологія його вирощування дещо відрізняється від інших гібридних сортів. Наприклад, висівати насіння на розсаду бажано на два тижні раніше, ніж інші сорти, приблизно в середині березня. Після того як рослина проросте і на ньому з'являться кілька листків розсаду пікірують.

Як тільки земля добре прогріється, мине небезпека заморозків, можна пересаджувати розсаду у відкритий грунт або теплицю. Робити це краще всього в похмурий день або ввечері, так розсада краще прийметься. Садити потрібно не більше двох рослин на квадратний метр.

Як тільки розсада добре вкоренитися, приблизно через два тижні після пересадки, Де Барао починає дуже швидко рости, саме в цей час потрібно підгодувати рослина органічними і суперфосфатными добривами.

томат-де-бараоТомат Де Барао рослина дуже висока, тому його обов'язково необхідно підв'язувати до додаткової опори. Так само кущ потребує формування в один або два стебла, всі зайві пасинки необхідно регулярно видаляти.

Рослині потрібен рясний полив, дуже розвинена коренева система поглинає воду з такими темпами, що під кожен кущ необхідно виливати до 3-х відер води кожні 4 дні.

Для поліпшення провітрювання нижні, а також пожовкле листя бажано обривати.