Томат Червоним червоно F1: опис сорту та вирощуваннятомат-червоним-червоно-f1-8-шт-насінняСорт відноситься до класу гібридів, кистьового типу з великими м'ясистими плодами яскраво червоного забарвлення, округлої форми. На зламі м'якоть пухка, крупитчатая, цукрова. На одній кисті формується до 7 плодів, масою близько 200 грам. Рослина високоросла, формує один основний стебло. Максимально з одного куща можна зібрати більше 8 кг. Підходить для вирощування в умовах холодного літа, стійкий до більшості хвороб томатів.

Плоди призначені для вживання в свіжому вигляді, підійдуть для закусок, салатів, приготування зимових заготовок, таких як лечо, томатних паст.

Особливості вирощування

Цей гібридний сорт відноситься до селекції нового покоління. Одержуваний розсадний матеріал відрізняється життєздатністю. Висаджувати насіння на розсаду рекомендується в кінці березня, на початку квітня. Це обумовлено тим, що рослина високоросла. Основний ріст стебла повинен відбуватися після висадки в грунт. Це забезпечить краще укорінення та активний ріст. Проводити загартовування розсади можна лише з середини травня.

Висадження в грунт в холодних регіонах рекомендується здійснювати лише після минования загроз заморозків: орієнтовно після 17-20 червня. При вирощуванні в теплиці, висадити розсаду можна і раніше. При тепличному способі вирощування, для якого сорт призначений в більшій мірі, слід витримувати схему посадки, так як кущі високорослі з великим числом бічних пагонів.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Схема посадки:

  • Між кущами - 50-80 см;
  • Між рядами - 80-100 см

Також, для кращого плодоношення і визрівання плодів зайві пагони рекомендується видаляти. При висадці в грунт потрібно установка підпірок або шпалер, також слід формувати кущ, за допомогою видалення зайвих бічних пагонів. Цвітіння томатів рівномірне з низькою кількістю пустоцвіту. Для кращого зав'язування плодів перші кисті зав'язей рекомендується розряджати допомогою общипування деформувалися або дрібних суцвіть, залишивши не більше 3-4 квіток.

Догляд за томатами

У період цвітіння і плодоношення рослині потрібен рясний полив і підгодівля. В якості підгодівлі може бути використаний компост. У фазі цвітіння рослину слід періодично струшувати. Допускається застосування хімічних регуляторів росту, але, як правило, необхідності в них не виникає. У період вегетації рекомендується вносити калійні добрива. Вони сприяють швидкому почервоніння плодів. А ось азотними добривами зловживати не варто. Вони мають докорінно протилежна дія. Також, прискорити почервоніння плодів можна просто тримаючи теплицю щільно закритою. Провітрювати слід близько двох годин в ранні ранкові години.

Якщо сорт «Червоним червоно» залишить гарне враження, то при його вирощуванні в наступному сезоні землю з теплиці необхідно замінити, а вивільнений грунт використовувати для вирощування огірків чи капусти, а ось на картопляні грядки висипати його не рекомендується.