Томат Медова крапля (опис, характеристика та відгуки про сорт)20111123_152021Сорт «Медова крапля» - це рослина инднтерминантного типу, яке є різновидом черрі. Плоди – яскраво жовті маленькі помідори, зростаючі до 15 шт. на одній кисті. Плоди грушоподібної форми так само нагадують краплю, що і визначило назву сорту. А приставка «медова» у назві обумовлена надзвичайно солодким для смаком помідор - вважається, що цей сорт - самий солодкий серед усіх томатів.

«Медова крапля» може вирощуватися як у теплицях, так і у відкритому грунті. Але за спостереженнями городників цей сорт у відкритому грунті менше плодоносить у порівнянні з тепличним рослиною. У висоту кущі ростуть до 2,5 м в умовах теплиць і до 1,7 м при вирощуванні на відкритому повітрі. Зазвичай рослини ведуть в 2, дуже рідко в 3 стебла над першою, яка зав'язала пензлем.

Незалежно від місця вирощування «Медової краплі» починати слід з посадки на розсаду. Насіння закладають в підготовлений грунт на глибину 1-2 см, потім накривають плівкою і ставлять у тепле приміщення, де підтримується температура 22-25 градусів тепла. Як тільки виросте перший повноцінний лист, розсаду слід распикировать. Ще в середньому через місяць розсада висаджується в теплицю або у відкритий грунт (тут треба враховувати погодні умови - як тільки мине загроза заморозків, відразу потрібно висаджувати).

user1579_Основний догляд - це стандартний полив, підгодівля і прополка від бур'янів, але найголовніше - вчасно підв'язати кущ і не забувати про пасинкуванні, оскільки якщо упустити цей момент, дуже скоро можна опинитися не у себе в теплиці або в городі, а в справжніх «джунглях», що погано позначається на врожайності.

Сорт вважається дуже невибагливим, т. к. він стійкий до захворювань фітофторою, не схильний чорної ніжці, і навіть при хворобі сусідніх рослин «Медова крапля» залишається здоровою.

«Медова крапля» - середньоранній сорт з тривалим плодоносінням, перші помідори дозрівають вже через 100-105 днів після посіву насіння.

Чудова лежкість плодів дає можливість насолоджуватися смаком свіжих помідорів протягом декількох місяців після збирання врожаю, а хороша здатність до дозрівання дає можливість зривати з куща і недозрілі помідори при останньому зборі плодів.

Унікальний смак цих томатів дозволяє використовувати «Медову краплю» не тільки у свіжому вигляді, для маринування і заготовок, але і для приготування неперевершеного варення, яке стане прикрасою вашого столу в будь-який час року.