Томат Медовий салют: опис сорти, вирощування та відгуки  • Переклад: прекрасний салатний солодкий смак, розмір до 450 г, красива двоколірна забарвлення.
  • Недоліки: мало відгуків про сорт і вони суперечливі, середньопізні строки дозрівання.tomat-medovyi-salyut-_seriya-vkusnoteka_-vys-tsvp-_poisk_-10sht-23745-B

Сорт Медовий салют – новинка на ринку. У 2014 році була створена нова сортосерия «Вкуснотека». Помідор призначений для вирощування у закритому грунті в плівкових теплицях. Плоди салатного призначення, для вживання у свіжому вигляді. Не годиться для консервації, підходить для соків і соусів.

Рослина індетермінантна, висотою понад півтора метрів, вимагає підв'язки. Формувати сорт потрібно в два стебла, але можна і в один (врожайність нижче). Рослина потужна, рівномірно облиствена.

медовий салютПлоди великі, плескаті, жовті з малиновим бочком, в стадії повної зрілості оранжево-червоні, дуже красиві і апетитні. Солодкуватий смак помідорів, медовий, за що вони і отримали свою назву. Плоди двоколірні не тільки зовні, але і всередині, на розломі, м'якоть щільна, прекрасно ріжеться. Маса до 450 р.

Помідор середньопізнього терміну дозрівання (116-120 днів). Без теплиці в середній смузі Росії не встигає віддати всі плоди до заморозків. Сорт вирощується через розсаду, яку можна спробувати посіяти раніше, в першій декаді лютого. Висаджувати молоді кущики потрібно на відстані 50-70 см, товсті зростаючі стебла міцно підв'язувати до опори, тому що вони вилягає під вагою плодів. Як і у всіх великоплідних томатів, плоди першої китиці більше наступних.

Томат потребує регулярних підгодівлі і поливах, інакше плоди виростають менше, до 150 грамів. Для формування потужних стебел застосовуються азотні добрива на початку росту. Проти розтріскування обов'язково потрібні калійні добрива з початку плодоношення.

Немає відомостей про стійкість сорту до хвороб, тому від фітофторозу потрібно обробити системним фунгіцидом не менше двох разів за сезон.