Томат Рожевий мед: опис, вирощування, характеристика та відгукиЯкість врожаю і його величина залежить від вибору огородником сорти томата. Дуже важливо враховувати особливості грунту і клімату для того, щоб вибрати правильний сорт помідорів для посадки.

РОЖЕВИЙ МЕД сіменаТомат «Рожевий мед» користується широкою популярністю серед городників зони ризикованого землеробства. Це завдяки безлічі отзывав любителів і своїми смаковими якостями. Любителі вважають сорт «Рожевий мед» одним із самих смачних.

Плоди томатів рожевого кольору, великі, округло-серцеподібної форми, м'ясисті. Смак у томата солодкий і ніжний. Він дуже добре підходить для салатів.

Маса плоду на перших гронах досягає 1, 5 кг, але на кисті зав'язується більше двох плодів, отже, вага їх менше. У тепличних умовах висота рослини може досягати одного метра. У рослини невелику кількість листя. Воно є дуже потужним. Досвідчені дачники радять защипывать пасинки, які випускає культура. Цим ми зможемо допомогти збільшити кількість плодів. Термін дозрівання – середньостиглий, близько 111-115 днів. Помідори стійкі до захворювань і розтріскування.

Дуже часто городники при посадці рослин міняють їх місцями з року в рік, тому що рослини витягають корисні речовини з грунту. Так відбувається і з томатом «Рожевий мед». Він найкраще росте після моркви, редиски, цибулі, часнику, бобових, листових, капусти та озимої-пшениці.

Після овочів сімейства пасльонових, огірків, баклажанів, кабачків не рекомендують садити томати даного сорту.

Вирощувати томати можна:

  • в теплиці,
  • в обмежених ємностях;
  • в парнику;
  • у відкритому грунті;
  • у мішках з почвосмесью;
  • на тюками соломи;
  • під тимчасовим укриттям.

Враховуючи холодний клімат в північних зонах, томати вирощують за допомогою розсади. Це дасть нам можливість уникнути невиправданого ризику. В стерильній ємності висаджуємо розсаду. Коли розсада виросте, висаджують її у захищений грунт.

Температура є одним з основних правил

ПОМІДОР РОЖЕВИЙ МЕДТомат «Рожевий мед» дуже чутливий до тепла. Плоди будуть погано зав'язуватися, якщо рослина буде відчувати брак тепла. Його кількість буде невелике і маса плодів буде маленькою. 25 градусів – це найбільш комфортна температура для того, щоб произросли насіння. Якщо ж температура знизиться до 15 градусів, то цвітіння і зав'язування плодів призупиниться. І вже зовсім скоро рослина буде пошкоджуватися різними хворобами. Найчастіше рослина вражає фітофтора. Це коли або зелені, або стиглі плоди знизу покриваються так званої «чорної іржею» і стають зовсім непридатними для їжі.

Культура і зовсім перестане рости, якщо температура знизиться до 10 градусів, а при 3-х градусах рослина гине.

Але і спекотна погода шкідлива для рослини. Якщо температура сягає 35 градусів, то зупиняється процес запилення, а значить, що і плоди перестануть зав'язуватися.

Томат «Рожевий мед» вважається посухостійких, тому зайвою вологою ви можете погубити рослина.

Правильне добриво

Підживлення добривами дуже впливає на якість і кількість плодів. Якщо вегетативна система рослини розростається, то це свідчить про те, що грунт багата азотними добривами. На дозрівання плодів це може дуже негативно вплинути.

podkormka-tomatovДозрівання плодів буде швидше, і томати будуть смачніше, якщо їх підгодовувати фосфором і калієм.

Дачники звикли застосовувати стимулятори росту, щоб насіння швидше зійшло. Такі стимулятори впливають на стійкість до захворювань.

Якщо підібрати хороший спосіб догляду за томатом, рекомендовані добрива, оптимальну освітленість і температуру, городникам цілком можна сподіватися на відмінний урожай, який зможе радувати свого господаря і всю його родину.