Томат Рожевий слон: опис та характеристика сорти, вирощування та відгукирожевий слонТомат Рожевий слон - це хороший великоплідний сорт, але він підійде не кожному, тому вимагає до себе дуже багато уваги і турботи. Але якщо ви любитель вирощувати надвеликі помідори, то при правильній агротехніці і належному догляді можна отримати плоди вагою до 1 кг

Плюси – мінуси

+ Хороша врожайність;

+ Великі м'ясисті плоди;

+ Довго зберігаються;

- Вимоглива до догляду і добрив;

Характеристика сорти томата «Рожевий слон»

Це не рослина середнього зросту, лист куща картопляного типу. У кожній кисті по 6-8 помідорів. А середня врожайність становить до 4 кг з однієї рослини. По термінах дозрівання Рожевий слон можна назвати середньостиглим, від проростання насіння до дозрівання перших плодів проходить 115 днів. Агротехніка вирощування: теплиці і плівкові укриття. помідори Рожевий слонПомідори круглі, трохи приплюснуті знизу, дуже великі, середня маса укладена в межах 200-300 грам. Як випливає з назви, помідори малино – рожевого кольору, дуже м'ясисті і смачні. За призначенням томати в основному призначені для вживання в свіжому вигляді, тому що для консервації вони надто великі, а для переробки на томатний сік у них не стандартний для соку рожевий колір, але якщо для вас це не проблема, то можете сміливо робити з нього пюре або сік. Завдяки щільній структурі плода помідори дуже довго зберігаються.

Вирощування томата Рожевий слон

Посів насіння на розсаду потрібно виробляти в середині березня, для кращих сходів і запобігання майбутніх хвороб насіння необхідно перебрати і обробити. Після чого здійснити посадку в невеликі лунки глибиною до 2 див. Щоб не розмивати грунт, для поливання краще всього використовувати розпилювач. Далі накриваємо плівкою і ставимо в тепле місце проростати. Як тільки у рослини з'явиться пара листочків, необхідно провести пікіровку в окремі ємності, краще всього використовувати торф'яні стаканчики. У травні, як тільки мине загроза заморозків, можна проводити висадку розсади в теплицю.

висадка розсади томатів у теплицю рукамиНайкраще вирощувати цей сорт в умовах закритого ґрунту, теплиці або плівкових укриттях на відкритому грунті. Схема посадки 2-3 куща на метр квадратний. У період зростання томату необхідний догляд, кожен кущ потрібно формувати в одне стебло і підв'язувати до додаткової опори. Регулярно проводити пасинкування, на перших двох суцвіттях необхідно залишити лише по 3-4 квітки. Для отримання максимального врожаю цей сорт як ніхто інший потребує підгодівлі мінеральними добривами. Стійкість до основних хвороб помідор середня.