Томат Спрут F1 (опис, вирощування та відгуки)  • Переклад: високоврожайний, величезна сила росту, не потребує пасинкування, смачні великі плоди, задоволення будь-яких амбіцій городника.
  • Недоліки: величезні матеріальні затрати для отримання рекордних врожаїв.

спрутПомідор Спрут F1 – індетермінантний (необмеженої висоти) гібрид з великою енергією росту. Легко утворює безліч бічних пагонів, коренева система потужна, крона добре облиственная.

Помідори червоні, смачні, щільні, вагою 150-200 р. Зберігаються досить довго.

Гібрид Спрут F1 – так зване помідорне дерево. Це самий фантастичний гібрид. Інтернет завалений фотографіями зростаючих у теплиці помідорних дерев. Їх діаметр крони досягає 50 квадратних метрів. Урожай з такого рослини – тонна (деякі джерела обіцяють півтори тонни). При цьому теплиця розташована, мабуть, в якійсь теплій країні.

Для того щоб виростити таке помідорне дерево, потрібна обігрівається теплиця. Температура в ній повинна бути така, як для тропічних рослин, тому що помідори родом з тропіків (+20). Висота теплиці повинна бути 4 метри (така висота рослини), а периметр – 50 кв. метрів (для однієї рослини), тобто півсотки. Таку теплицю необхідно опалювати круглий рік. Так що якщо на Спруті і виросте 1400 обіцяних плодів по 100 г і більше кожен, то вони, враховуючи цілорічне опалення і підсвічування люмінесцентними лампами до 12 годин в день, будуть золотими.

Сіяти насіння потрібно в кінці серпня в безземельную суміш, через два місяці пересадити розсаду в окремі ємності по півметра глибиною півтора метра шириною. Всю зиму до лютого розсаду потрібно досвічувати.

5-Плоди помідорного дереваПомідорне дерево в теплиці краще вирощувати на безземельних сумішах, щоб зменшити ймовірність зараження шкідниками і хворобами. Для хорошого результату потрібно вирощувати на гідропоніці: на керамзиті, скловатних кубиках або в кокосовому грунті. Всі необхідні для росту речовини помідорне дерево має отримувати дозовано (вони просто додаються в гідропонний розчин) і у вигляді мінеральних добрив.

При звичайному вирощуванні на городі або в теплиці сорт зіставимо з іншими гібридними помідорами. Висівати насіння на розсаду потрібно в середині лютого. В теплиці або відкритому грунті помідорів висаджують на відстані 2 метри. Урожайність дуже висока, до 10 кг з куща. Сорт плодоносить на всіх пагонах, не потребує пасинкування. Помідор Спрут F1 вимагає обов'язкової підв'язки. Оскільки у нього безліч пагонів, його потрібно вирощувати на шпалері, віялом прикріплювати до дроту, щоб листя і плоди не загущувались і добре продувалися. За сезон досягає двох метрів і більше (до 5 метрів), так що стебла можна прищипувати на потрібній висоті (на висоті шпалери). Необхідні регулярні підгодівлі і поливи не рідше ніж раз на два тижні. Підживлення в період інтенсивного росту азотні, з початку цвітіння і плодоношення фосфорно-калійні. Плодоносить кущ до заморозків.