Томат Толстой F1 опис, характеристика та відгуки про сорт1635157Сорт помідорів Товстої f 1 завдяки своїй невибагливості і високої врожайності, досить популярний серед городників. Цей голландський гібрид відноситься до индетерминантным (високим) сортів томатів. Підходить для вирощування як у відкритому грунті, так і в умовах полікарбонатній теплиці.

Товстої f 1 – помідор з середньораннім терміном дозрівання. Вегетативний період від проростання до початку збирання врожаю становить 105-115 днів. Доросле рослина потужна рослина, у висоту може досягати 3 метри. Формувати рослина краще в 1 або 2 стебла і вимагає обов'язкової підв'язки. Листя середнього розміру, світло-зеленого забарвлення. Відноситься до сортів томатів кистьового типу.

Плоди червоного однорідного кольору, масою від 100 до 120 грамів. В одному суцвітті розвиваються по дві кисті, на одній рослині їх кількість становить приблизно 12 штук. Кожна кисть дає 8-10 плодів з куща можна зібрати до 15 кг врожаю. Відмінні смакові якості і транспортабельність дозволяють вирощувати цей сорт, як для споживання у свіжому вигляді, консервування, так і для подальшої реалізації. Це дозволяє говорити про універсальність сорту. Незрілі плоди, які зняті з куща, можуть дозрівати, зберігаючи при цьому відмінні смакові якості.

Товстої f 1 добре переносить підвищені температури в літній період. При цьому гібрид є тіньовитривалим і холодоустойчивым. Несприйнятливий до більшості захворювань помідорів (фітофтороз, кладоспориоз, фурариоз, тютюнова мозаїка, вертициллез, вершинна гниль).

висадка розсади томатів у теплицю рукамиХороший урожай гібрид Товстої f 1 щедро дає на удобрених глинистих грунтах. Не можна висаджувати помідори на грядки, де до цього вирощувалися пасльонові культури (картопля, баклажани, перець, помідори). Оптимальним буде вирощування на грядках після кольоровий та ранньої капусти, зелені і коренеплодів. Висаджувати краще всього двомісячну розсаду, дотримуючись схеми посадки 50х50 см. Товстої f 1 схильний швидко виснажувати грунт, тому регулярне внесення органічних і мінеральних добрив йому просто необхідно. Полив потрібно помірний і регулярний під корінь рослини.