Томат Диво землі: опис, характеристика, вирощування, відгукиsemena3Рослина відносно високе 1,5 – 2 м (індетермінантна), формують кількома чи одним стеблом з підв'язкою на опору. Розовоплодний сорт, великі плоди. Вага приблизно 300 м, рідше до 500 р. Перші плоди – крупніше. Кисті томату «Диво землі» багатоплідні – до 15 штук помідорів серцеподібної форми містить кожна.

Пофарбований помідор рівномірно, ні зеленого ореолу навколо плодоніжки, характерного для деяких великоплідних томатів, і білястого плями біля неї на розрізі. Це важливо для товарності плодів і покращує смак (жорсткі білі включення без смаку).

Урожайний, дозрівання розтягнуте, тому «Диво землі» забезпечує городника помідорами на все літо. Ранньостиглий: близько трьох місяців від сходів до першого знімання.

М'якоть м'ясиста, дає при переробці густу масу для заготівлі томату. Свіжими вони теж дуже смачні. Цілими для консервів не підійдуть: великі розміри. Різаними форму часточок при консервації зберігають.

Назву «Диво землі» вдало характеризує цей томат за всіма параметрами. Навіть на вигляд це відразу визначається – кущ рясно прикрашений кистями з великими красивими плодами.

Держреєстром сорт визначено як грунтовий. Але виростити з не меншим гарантованим успіхом це «Диво» можна і в теплиці. Потрібно тільки частіше провітрювати, контролюючи вологість: сорт до багатьох хвороб несприйнятливий, але в закритому грунті може іноді дивуватися грибковою інфекцією. Посаджений під укриття, томат потребує і в контролі температур: перегрів заважає процесу самозапилення.помідори Диво землі

У догляді не так складний, маніпуляції з підв'язкою, пасынкованием виправдаються високим урожаєм, ефектним виглядом самих рослин, їх чудовим смаком.

Товарність висока: плоди не розтріскуються. Сорт придатний і для ОПГ і в промисловому вирощуванні. Можливо комерційне застосування.

Не гібрид, можна збирати насіння щорічно з найкращих плодів, відпадає турбота про закупівлю. Сортові якості збережуться.

Вимогливий до родючості, любить підживлення. Щодо забезпечення вологою дивно витривалий. Надзвичайно посухостійкий, відсутність поливу деякий час не знизить врожаю. Поза укриттів не страждає хворобами.

Деякі практики вважають сорт бездоганним.

Врожайність «Диво землі» дає неймовірну: 15 кг з куща. Городники стверджують, що можливо отримати і двадцять.