Характеристика та опис огірка сорту Фенікс (640, плюс)Свіжий ароматний огірочок завжди бажаний на будь-якому столі. У кожної господині засекречено багато рецептів салатів, солінь і заготовок, які входять огірки в будь-якому вигляді.

d5182bf092576a0a6ba27aff66Що найголовніше в якості огірка? Щоб плоди були зеленими, щільними, а головне - смачними. Завжди в перевазі ті сорти, в яких немає гіркоти, добре консервуються, радують прекрасним зовнішнім виглядом.

Всі ці вимоги витримує сорт Фенікс. Він відноситься до пізніх сортів. Як тільки ґрунт набере температуру 10-12 º с, розсаду можна висаджувати. Сорт дозріває протягом двох місяців з дня перших сходів. Запилюється комахами, тому бажано висаджувати поруч привертають рослини.

Довжина пагонів Фенікса досягає 3 м у довжину, а самі плоди можуть виростати до 16 см, але при цьому зберігаються всі смакові якості плодів. Для нормального розвитку куща досить на грядці ділянки 0,4х0,4 м. площею 1м2 можна зібрати понад 4 кг огірків. Плід овальний з тонкою шкіркою. На його горбкуватою поверхні зелене забарвлення зі світлими неяскравими смужками по всій довжині.

Найкращий час висадки остання десятиденка травня або в першій декаді червня. До цього часу розсада повинна бути готова до висадки на грунт, а грунт добре оброблена і подкормлена гноєм.

Висаджувати розсаду краще на відкритому місці для сонячних променів і недоступному для протягів. Нормальна температура розвитку рослини близько 20ºС. Тривала дія низької температури уповільнює розвиток і може призвести до загибелі рослини.

feniks-plyus-e1352825554124Під час росту рослина легко переносить короткочасне зниження температури, і також легко витримує спеку. При цьому його урожайність не знижується.

Огірок сорту Фенікс не боїться багатьох поширених захворювань. Він стійкий до борошнистої роси і огіркової мозаїки.

Щоб плоди не горчили, потрібно дотримувати режим поливу, особливо при низькій вологості грунту. Поки не з'являться перші зав'язі полив повинен бути помірним. За весь період дозрівання і зростання на 1м2 посадки потрібно близько 45 л води. При зниженні температури об'єм поливу треба зменшувати, але при будь-якій температурі повітря краще поливати підігрітою водою.

Сорт плодоносить тривалий час, і весь цей час листя і гілки залишаються зеленими. Плоди довго не жовтіють, що дає можливість збирати їх у великій кількості для засолювання чи консервування. Під час транспортування огірок не втрачає свого товарного вигляду завдяки хорошій щільності. Довгий час зберігається соковитість м'якоті і його хрусткі якості.

Під час складання проміжної огірків не рекомендується їх обривати. Щоб не підривали коріння плодоніжки краще обрізати гострим ножем або ножицями. Коли гілка викине 5-6 аркушів, її бажано прищипувати. Це допоможе уникнути появи пустоцветов.

Щоб не гілка нормально плодоносила, не знижуючи врожайності, бічні відростки довші 30 см від зав'язі слід видалити.

Є ще кілька різновидів даного сорту, а саме Фенікс 640 і Фенікс плюс. Кожен з них має свої особливості і в залежності від ситуації і конкретних умов вирощування вибирають той чи інший сорт.