Характеристика огірка Кураж F1: опис і вирощування10005427_mini4Будь-яке застілля не обходиться без огірків. Довгі роки селекціонери намагаються і вирощують різні за скоростиглістю, зовнішнього вигляду, стійкості до хвороб, холоду і смаком огірки. Першочергове завдання - це підвищення врожайності овочів, наприклад, щоб урожай був по 24 кг з 1 кв. м. Багатьом хочеться огірків більш солодких без гіркоти. Це реальні завдання, які перед собою ставили селекціонери і домоглися - виростили нові сорти або отримали гібриди з поліпшеними властивостями.

Серед таких сортів Кураж. Ці огірки подобаються багатьом. З них роблять смачні салати, успішно маринують і готують соління на зиму. Вони є цінною сировиною для виготовлення масок і лосьйонів.

Вирощують цей гібрид за стандартною агротехнічної системі. Рослини формують в 1 стебло. Сорт скоростиглий, ніж приваблює багатьох споживачів. Виробники на упаковці пишуть, що після появи сходів і до зав'язування, дозрівання плодів з зими на весну, все виходить від 50 до 54 доби. Якщо насіння висаджені влітку або восени, то дозріють за приблизно від 38 до 44 діб.2274_2

Як букет розташовуються зав'язі. В залежності від освітлення і інших умов, зав'язей буде мінімум 2, а максимум від 8 до 10 і навіть більше. Огірки цього сорту дуже смачні свіжими в салаті, консервованими і маринованими. Плід не має гіркоти, чим дуже подобається людям і садівники цей сорт охоче вирощують.

Опис Куражу F1

_0003522Найчастіше цей сорт вирощують в теплицях у багатьох регіонах Росії і в інших країнах з помірним кліматом. Вони самозапильні. Стебла ростуть високими.

15 см виростають плоди цього сорту і 3 або більше діаметром. Буває вагою до 140 р. Овоч рівномірно забарвлений в зелений колір.

Плодоносить овоч відмінно у теплицях, зроблених у будинку, в великих господарських теплицях, просто висаджений на вулиці. Головне вчасно рихлити землю, прибирати бур'яни, рясно по мірі потреби поливати рослину. Неправильнопильчатые краї листочків і вони яскраво-зелені.

Врожайність

Якщо будете дотримуватися відпрацьованої технології при вирощуванні, то зберете врожай до 10 кг з куща. Біля пазухи утворюється до 5 великих плодів. У сорту прекрасна врожайність, чим він привабливий для дачників, селян і займаються в промисловому масштабі вирощуванням огірків.

Де ростуть плоди цього сорту?

Якщо вирощують цю культуру у теплицях, то вона може зростати у всіх регіонах Росії. Зрозуміло, там, де помірний клімат. На півночі овочі у відкритому грунті неможливо вирощувати. Багато вирощують овоч в Білорусії та у всіх регіонах України.

Смак і використання

У Куражу f1 відмінний смак і такі якості:

  • Світла серцевина, м'якоть;
  • Плід ароматний і соковитий смак, солодкуватий;
  • Добре хрумтить;
  • Якщо рясно поливати рослини, то в плодах не буде гіркоти;
  • Шкірка у плодів досить тонка;
  • Якщо будете зберігати плоди в прохолодному погребі, підвалі, на балконі, то вони за смаком будуть такими ж і залишаться досить довго;
  • Плоди такі ж яскраві зелені і коли їх варять і по-іншому термічно обробляють.