Ви купили квартиру в новобудові. Що далі?Квартири в новобудовах, як правило, продаються без обробки. І спочатку вам може здаватися, що з цієї бетонної коробки ніколи не вдасться зробити що-небудь хороше і придатне для життя. Але тут головне – правильно визначити обсяг роботи по переплануванню і підібрати кваліфікованих фахівців.

Квартири без обробки користується попитом на ринку нерухомості, оскільки коштують вони значно (від 10 до 15%) дешевше, ніж житло, зроблене під ключ. Крім того, тут є маса переваг:

 • Можна зробити квартиру повністю під свої смаки і переваги.
 • Не потрібно завчасно виносити і накривати меблі, боячись зіпсувати що-небудь.
 • Немає потреби проводити демонтаж підлог, здирати старі шпалери і т. д.
 • До ремонту і обробці можна приступити відразу після покупки.

Підготовка

На цьому етапі потрібно остаточно визначитися з плануванням квартири. Якщо вона не влаштовує, і ви бажаєте внести свої зміни, то, як правило, потрібне узгодження. До отримання дозвільних документів, вкрай не рекомендується починати роботи.

Для якісного ремонту знадобиться дизайн-проект, в якому будуть враховані всі тонкощі роботи. У ньому враховується все: починаючи від розведення труб і електрики, і закінчуючи схемою розстановки меблів. Складається також кошторис витрат та план, виконуваних робіт.

Звичайно, можна обійтися і без дизайн-проекту, але в цьому випадку можливі різні помилки, які згодом буде важко усунути.

Пошук виконавця

Тут найкраще покладатися на рекомендації як друзів і знайомих, так і сторонніх, відгуки яких можна знайти в інтернеті.

Будівельна фірма – це найдорожчий, але і самий надійний варіант. Ви складаєте договір з підрядником на виконання робіт, після чого оплачуєте, вже виконані роботи, після їх приймання.

Бригада – тут як пощастить. Хоча вартість їх послуг, як правило, на порядок менше. З вашого боку потрібно постійний контроль якості виконання робіт. Спеціаліст універсал. Тут все, як і з бригадою. Єдиний недолік в тому, що ремонт може сильно затягнутися.

Закупівля матеріалів

Купувати будівельні матеріали краще всього в одному магазині. Спочатку необхідно закупити невелику кількість, що позбавить вас від пошуку місця для його зберігання, а також дозволить оцінити якість самих матеріалів. Тим більше, що при наступних закупівлі є можливість отримати знижку.

Їздити в магазин бажано з бригадиром. Він допоможе вам вибрати якісні матеріали, оскільки сам зацікавлений у цьому. Якщо ваш прораб сам купує будівельні матеріали, намагайтеся контролювати ціни, порівнюючи їх в різних місцях. Завжди зберігайте чеки.

Де отримати інформацію

Для тих, хто зважився на ремонт, створений портал «Перепланування.рф», де ви зможете знайти масу вичерпної інформації:

 • Про ремонт і перепланування своєї квартири.
 • Про компаніях, що здійснюють перепланування та ремонти, а також ознайомитися з цінами і підібрати підрядника.
 • Поставити питання та отримати вичерпні відповіді від експертів порталу.

Якщо ви представляєте будівельну компанію або фірму, зареєструвавшись на «Перепланування.рф», ви отримуєте особистий кабінет, в якому ви зможете:

 • Редагувати адреси і телефони своєї компанії.
 • Додавати свої послуги, їх вартість та опис.
 • Відповідати на питання користувачів сайту, тим самим піднімаючи рейтинг своєї компанії.
 • брати Участь у тендерах і т. д.

Дані порталу постійно оновлюються та доповнюються. Вся інформація надається на безкоштовній основі.