«Ваніш для килимів: правила використання, чистка килимівvanish_dlya_kovrov

Інструкція, як користуватися «Ванішем» для килимів, що додається до продукції від виробника цих коштів найчастіше тільки в картинках. Піктограми слід уважно розглянути, тому що засіб буде ефективним тільки при правильному застосуванні.

Домогосподарки, які не знають, як правильно користуватися «Ванішем» для килимів, часто незаслужено лають це миючий засіб. Всі, хто діє, дотримуючись рекомендації до застосування, зазвичай залишаються задоволені отриманим результатом.

На замітку! Універсальний засіб дозволяє видаляти різні види плям, освіжати фарби і сповільнювати процес забруднення, тому що володіє антистатичним ефектом.

chistka_kovra Всі речовини працюють повною мірою тільки тоді, коли користувач точно знає, як користуватися «Ванішем» для чищення килимів

Що є у складі

Активні речовини, що входять до складу будь-якого засобу від цього виробника, мають поверхневим дією. Пави (поверхнево-активні речовини) навіть у мінімальних кількостях здатні розчиняти сильні забруднення і розкладати їх на нешкідливі складові, які після висихання потрібно видаляти пилососом. Виробник до складу миючого засобу обов'язково вводить активну кисневу формулу. Вона дозволяє знебарвлювати фарбувальні пігменти, розкладати харчові забруднення до простих речовин. Обов'язково до складу рідких форм входять антистатики. Вони роблять ворс м'яким, усувають статичну електрику, і це дозволяє статевого покриття довше залишатися чистим, а поверхні набувати м'якість.

podgotovka_k_chistke_kovra Перед роботою зі засобом потрібно очистити килим від пилу

Всі речовини працюють повною мірою тільки тоді, коли користувач точно знає, як користуватися «Ванішем» для чищення килимів.

Важливо! поверхневі активні речовини працювали і не перевантажували верхню частину килимка на підлозі своїм достатком, їх потрібно використовувати в мінімальних дозах.

Збільшення дози призводить до того, що волога поверхня дуже довго сохне, а після прибирання пилососом залишається відчуття липкої плівки. Все це вказує, що були порушені рекомендації, як користуватися «Ванішем» для килимів.

Виробник рекомендує:

 • перед роботою зі засобом перевірити стійкість фарби статевого покриття;
 • половик очистити від пилу;
 • підлоги вимити;
 • роботи проводити в чистій кімнаті, яку можна довгостроково провітрювати.
sprey_dlya_vyvedeniya_pyaten Спрей Ваніш для виведення плям

Всі ці рекомендації і вказівки, як користуватися «Ванішем» для килимів, дозволяють очистити статеве покриття від забруднень і отримати після закінчення робіт приємно пахне килимки.

Які є засоби для килимів «Ваніш»

Виробник продукції, що виходить під загальною назвою «Ваніш», випускає кілька видів засобів для чищення килимів. У магазині можна придбати:

 • шампунь для ручного чищення;
 • антибактеріальний шампунь для чищення плям;
 • шампунь, який можна використовувати тільки в миючих пилососах;
 • спрей для виведення плям;
 • порошок для сухого чищення ворсових покриттів;
 • аерозоль «Активна піна».
poroshok_dlya_chistki_kovrov Порошок використовують в готовому вигляді, насипаючи на свіжу пляму

Всі засоби повинні застосовуватися згідно з рекомендаціями виробника. Не можна взяти один засіб, застосувати до нього інструкцію, як користуватися «Ванішем» для чищення килимів від іншого засобу, і отримати відмінний результат.

Порошок використовують в готовому вигляді, насипаючи на свіжу пляму. Їм можна обробляти брудний килим, якому потрібно повернути яскравість фарб і видалити неприємні запахи. Дрібнозерниста маса здатна прибрати залишки рідкої їжі, розчиняючи білкові сполуки, знебарвлюючи пігменти. Після досягнення потрібного ефекту чистячий засіб прибирають за допомогою пилососа.

Щоб порошок якісно очистив килим, слід підготувати забруднену поверхню до роботи. Для цього слід:

 • прибрати надлишки рідини з допомогою пористого паперу;
 • вибити пил з килимка на підлозі;
 • очистити від бруду місце для роботи і просушити його.
process_chistki_kovrov Засіб наносять на поверхню рівномірним шаром, використовуючи для цього щітку з м'яким ворсом

Перед тим як користуватися «Ванішем» для килимів в порошку, пакет струшують кілька разів, перемішуючи активні речовини, що знаходяться в його складі.

Засіб наносять на поверхню рівномірним шаром, використовуючи для цього щітку з м'яким ворсом.

Після закінчення обробки чекають близько півгодини і починають збирати порошок з підлогового покриття за допомогою пилососа. Працювати рекомендується в приміщенні з відкритими вікнами.

Спрей зручно використовувати, коли потрібно прибрати свіже забруднення, яке було раптово залишено на статевому покритті. Але так само добре він працює і з застарілим плямою, яке псує зовнішній вигляд килимка на підлозі. На балончику з них є інструкція, як користуватися таким «Ванішем» для килимів.

aktivnaya_pena_dlya_chistki_kovrov Аерозоль «Активна піна» являє собою готову форму для видалення одиночних плям

Готовий до вживання розчин спочатку наносять на пляму, залишаючи піну працювати до повного розчинення забруднення. Після цього прибирають за допомогою вологої губки до повного очищення. Ще знадобиться щітка з м'яким ворсом, якої слід обробити очищене місце, щоб прим'ятий ворс відновив свою пишність. Виробник обіцяє, що пляма зникне через п'ять хвилин після обробки.

Аерозоль «Активна піна» являє собою готову форму для видалення одиночних плям. Це засіб потрібно для швидкого точкового видалення свіжого забруднення і погано працює зі старими плямами і розлученнями.

chistka_kovra_vanishem Виробник обіцяє, що пляма зникне через п'ять хвилин після обробки

На балоні докладно описано, як користуватися цим «Ванішем» для килимів, і потрібно слідувати цій інструкції:

 • балон перед вживанням добре струшують;
 • наносять невелику кількість у непомітному місці для тестування;
 • піну в невеликій кількості розпилюють з відстані близько 80 см в центр забруднення;
 • засіб розміщують тонким щільним шаром за допомогою вологої губки або дрантя;
 • оброблену поверхню залишають на дві години і більше;
 • забезпечують доступ чистого повітря в приміщенні, де відбувається обробка;
 • після того, як поверхня повністю висохла, її чистять за допомогою пилососа.

При використанні для прибирання миючого агрегату на поверхні можуть утворитися розлучення. Засіб не підходить для чищення натуральних поверхонь і виробів ручної роботи. Використання активних формул, обесцвечивающих натуральні пігменти, призводить до появи вицвілих плям на килимах, зроблених в домашніх умовах.

chistka_pylesosom Після того, як поверхня повністю висохла, її чистять за допомогою пилосос

Особливості використання шампунів

Найбільше питань, як користуватися «Ванішем» для ручного чищення килимів, виникає при купівлі шампунів, де немає написів російською мовою, та інструкції наведено у вигляді піктограм.

Для роботи з шампунем знадобиться декілька побутових приладів, які значно полегшать роботу. До них відносяться:

 • гумові рукавички, щоб зберегти шкіру рук від знежирення;
 • велика губка для швидкого спінювання рідини і нанесення піни;
 • щітка з напівжорсткої щетиною;
 • ємність для отримання піни.

Слідуючи піктограм на представленої виробником інструкції, як користуватися «Ванішем» для килимів:

 1. Спершу розводять миючий засіб. Для цього беруть 1 ковпачок мильної основи і розбавляють її 9 ковпачками теплої води.
 2. За допомогою губки починають збивати густу, щільну піну. Так як вона має властивість швидко сідати, то працюють швидко.
 3. Отримують об'ємну піну і тут же наносять її на ділянку покриття, рівномірно розподіляючи по всій поверхні.
 4. Сильні забруднення слід потерти після нанесення, щоб волога потрапила всередину злежалого ворсу.
 5. Після нанесення піни килим залишають до висихання
rezinovye_perchatki Гумові рукавички збережуть шкіру рук від знежирення

Увага! Деякі, переусердствуя, по кілька разів піну наносять на забруднене місце. Робити цього не треба, тому що надлишок миючого засобу призводить до перезволоження полотна і появи липкості поверхні виробу.

Коли доріжка висохне, треба його добре пропилососити, щоб прибрати з поверхні весь бруд. Якщо залишилися питання, то можна подивитися, як користуватися «Ванішем» для килимів на представленому нижче відео.