Веранди і тераси, прибудовані до будинку: 20 фото, схеми та малюнки по створенню терасиУ разі якщо думки про зведення красивою веранди відвідували, але тверде рішення прилаштувати її прийшло тільки зараз, це стаття дозволить ознайомитися з деякими нюансами, які слід враховувати.

Як побудувати веранду своїми руками і з якого матеріалу? Які види веранд існує? Як прибудувати веранду до будинку, які є варіанти і чи взагалі це можливо?

При цьому громадяни, які бажають все-таки побудувати веранду, а безпосередньо терасу, рекомендується подивитися цікаве відео на цю тему:

Бар і веранда – в чому відмінність?

Багато хто не знають, чим відрізняється тераса від веранди, фото і самі аргументи допоможуть в цьому детально розібратися.

Сама по собі веранда та тераса може бути прибудована до основної житлової будівлі. Однак деякі відмінності все-таки є.

зокрема мова йде про такі відмінності, як:

  • конструкція веранди може мати скління, в той час як тераса має вигляд звичайної відкритої площадки;
  • в обов'язковому порядку веранда повинна містити в своїй конструкції дах, тераса ж відтворюється з цим елементом;
  • веранда в обов'язковому порядку прилаштовується до основного житлового будовою, тераса в більшості випадків будуватися окремо і, як правило, на невеликій височині;
  • веранда, особливо закритого типу в обов'язковому порядку має теплоізоляцію, тераса в свою чергу не включає в себе ці компоненти.
Якщо говорити простими словами, то веранда включає в себе які-небудь перила і дах. Якщо ці елементи відсутні – така будова може називатися виключно терасою.

Відео "як треба" чи все-таки "як не треба"?

Досить спірне відео, в якому наводиться приклад створення тераси, прибудованої до будинку, що об'єднує в собі безліч стилів, фактур поверхонь. Вдалий це варіант чи ні? Глядачі висловилися вкрай суперечливо, від безумовних захоплень, до щирого жаху. Тим цікавіше скласти власну думку.