Як ефективно і швидко відіпрати солярку з поверхні одягу?kak_otstiratj_solyarku

Дуже часто від господинь, чоловіки яких мають особистий автотранспорт або їх робота пов'язана з ним, можна почути питання про те, як відіпрати солярку з одягу. Очистити це речовина з поверхні тканини, що застосовується при пошитті одягу з першого разу практично неможливо. Дуже рідко в процесі першого прання вдається позбутися від неприємного стійкого запаху, наявного у цього продукту нафтової перегонки.

Для гарантованого видалення запаху доводиться прати речі, забруднені соляркою 4-5 разів поспіль. Господині дуже часто задають кілька питань при виявленні цього типу забруднення одягу. Основні питання, що цікавлять господинь, про те, як можна відіпрати швидко пляма солярки з поверхні одягу в домашніх умовах і чим можна швидко і якісно відіпрати солярку з поверхні одягу. Від правильності отримання відповідей на ці питання, багато в чому залежить отримання позитивного результату проведеної чистки та прання предмета одягу. Щоб позбутися від забруднення з тканини рекомендується застосовувати різноманітні допоміжні засоби для очищення. Існує кілька методів того, як швидко, а головне максимально ефективно можна відіпрати солярку з поверхні тканини, з якої зроблена одяг.

vyvedenie_pyatna_ot_solyarki Для гарантованого видалення запаху доводиться прати речі, забруднені соляркою 4-5 разів поспіль

Для виведення забруднень застосовуються дієві хімічні засоби:

  • нашатир;
  • препарати, що містять у своєму складі очищений бензин;
  • чистячий засіб, що складається з лимонного соку і рослинного масла;
  • господарське мило;
  • побутове мило з додавання дьогтю;
  • препарати побутової хімії для чищення кухонного начиння;
  • сода в комплексі з сіллю.

Кожне з цих засобів має свої нюанси в застосуванні і свої обмеження.

solyarka Солярка являє собою досить примхлива речовина, що вона володіє високим ступенем в'їдливі в тканина, із якої виготовлений одяг

Особливості очищення речей від солярки

З плямами від потрапляння солярки на тканину стикався практично кожна людина, тому багатьох людей цікавить питання про те, як відіпрати забруднення соляркою з одягу і як можна ефективно відіпрати запах солярки з одягу.

Солярка являє собою досить примхлива речовина, що вона володіє високим ступенем в'їдливі в тканина, із якої виготовлений одяг.

Цей продукт перегонки нафти містить у своєму складі компоненти, які практично не піддаються розкладанню хімічним способом. Підсумком є збереження неприємного запаху від одягу навіть після багаторазових прань.

himchistka Забруднений одяг можна віддати в хімчистку

Ефективно, а головне швидко видаляються запах і забруднення лише методами, використовуваними при видаленні забруднень з одягу на спеціалізованих підприємствах – хімчистках. Персонал має в своєму арсеналі комплекс професійних спецзасобів, які дозволяють з легкістю боротися з забрудненнями.

Більшість людей, не бажаючи ризикувати своїми речами, здаючи їх в хімчистку, намагається позбуватися від забруднень в домашніх умовах. Для цієї мети застосовуються різні засоби побутової хімії, які були вказані вище.

Як вивести плями сіллю і бензином?

Сіль і бензин є практично в кожному будинку, тому у господинь постає питання про те, як можна швидко відіпрати солярку з поверхні одягу, використовуючи ці хімічні сполуки.

найскладнішими для виведення з поверхні тканини, з якої виготовлена річ, є застарілі плями. Видалити такі забруднення будинку дуже непросто, але при бажанні можна.

Застосування очищеного бензину для видалення забруднення від солярки є найбільш радикальним методом проведення очищення. Використання бензину дає можливість позбутися від забруднення навіть у тих випадках, коли пляма є застарілим, а солярка встигла проникнути в структуру волокна і підсохнути.

benzin_dlya_udaleniya_pyatna Застосування очищеного бензину для видалення забруднення від солярки є найбільш радикальним методом проведення очищення

Важливо! При використанні для очищення забрудненої речі потрібно застосовувати тільки очищений бензин в невеликому обсязі.

В процесі обробки плями невелика кількість хімічного засобу нанести на ватний диск або шматок тканини і за допомогою легких рухів провести обробку забрудненої ділянки. Чистити до того моменту поки маслянистий слід в місці його утворення не почне виводитися.

Після обробки, проведеної бензином, річ знадобиться випрати ручним методом з застосуванням порошку для прання або іншого миючого засобу.

Бензин забороняється використовувати при проведенні очищення речі, виготовленої з делікатного матеріалу.

Застосування при очищенні речі від забруднення кухонної солі є найбільш простим варіантом обробки і виведення плями.

Для позбавлення від забруднення знадобиться на область плями нанести шар солі і залишити річ на годину. Після місце освіти плями потрібно почистити, використовуючи щітку, річ, для повного видалення залишків солярки випрати ручним методом у воді кімнатної температури.

povarennaya_solj Застосування при очищенні речі від забруднення кухонної солі є найбільш простим варіантом обробки і виведення плями

Порада! Щоб прибрати запах солярки, рекомендується в процесі прання використовувати невелику кількість кондиціонера.

Застосування побутових засобів

Домогосподарки при питанні про те, як можна відіпрати плями від солярки з одягу, згадують про засоби для чищення кухонного посуду. Цей склад побутової хімії став універсальним, його застосовують для виведення великої кількості різноманітних забруднень з поверхні тканини, з якої зроблена річ.

Застосовувати склад для миття посуду можна як при виведенні свіжих забруднень соляркою, так і застарілих. Різниця в технології виведення свіжих і застарілих плям полягає в концентрації засоби побутової хімії, застосовуваного в процесі роботи.

sredstva_dlya_chistki_kuhonnoy_posudy Застосовувати склад для миття посуду можна як при виведенні свіжих забруднень соляркою, так і застарілих

При здійсненні виведення свіжого забруднення з поверхні тканини слід взяти невелику кількість засобу і натерти їм забруднену область. Потім потрібно почекати деякий час і випрати забруднений одяг у пральній машині. Для отримання суттєвого результату рекомендується додати кондиціонер. Використання його в процесі прання дозволяє позбутися від неприємного запаху, який дає солярка.

При виведенні застарілого плями засіб для чищення посуду слід втерти в область речі, яка зазнала забруднення. Після нанесення засобу почекати деякий час, поки засіб не підсохне. Далі річ потрібно помістити в теплу воду з розчиненим у ній засобом для миття посуду. Замочування повинно тривати кілька годин, найчастіше домогосподарки, які мають досвід виведення таких забруднень, рекомендують замочувати річ на ніч. Після річ слід попрати в машинці на необхідному режимі із застосуванням порошку і кондиціонера.

soda Сода має властивість добре виводити свіжі забруднення, що виникають при попаданні солярки на тканину

Видалення плям за допомогою соди і господарського мила

Сода має властивість добре виводити свіжі забруднення, що виникають при попаданні солярки на тканину.

Для того щоб видалити свіже забруднення, потрібно присипати ділянку тканини, що піддався забруднення, содою, почекати близько 20 хвилин. Потім випрати річ звичайним способом.

Використання господарського мила дозволяє видалити забруднення. Для застосування цього засобу слід взяти шматок мила і натерти його на крупній тертці. Отримана маса використовується для присипання місця забруднення. Спосіб очищення застосовується для видалення свіжих плям.

У разі необхідності видалення застарілих плям необхідно при проведенні очищення забруднень комбінувати між собою засоби виведення плям.

Можна комбінувати соду, господарське мило та засоби для посуду.

Для приготування робочої суміші слід змішати всі складові суміші для очищення в однакових пропорціях. Після приготування суміші її потрібно нанести на область плями і залишити на півгодини. Після річ потрібно випрати в пральній машині. В процесі додати кондиціонер для видалення неприємного запаху.

hozyaystvenno_mylo Використання господарського мила дозволяє видалити забруднення

Видалення забруднення нашатирем

Нашатирний спирт – ефективний засіб, яке здатне швидко видалити пляму солярки. Це хімічна сполука рекомендується застосовувати при очищенні тканин, що мають світле забарвлення. При застосуванні хімічного складу на темних тканинах воно здатне спровокувати зміну забарвлення, висвітлюючи тканину.

Для видалення забруднень на світлої тканини потрібно приготувати розчин, що складається з 150 мл води і 20 мл нашатирного спирту. Робочий розчин наноситься на область забруднення і втирається легкими рухами. Поступово, у міру взаємодії пляма починає висвітлюватися.

nashatyrnyy_spirt Нашатирний спирт – ефективний засіб, яке здатне швидко видалити пляму солярки

Важливо! При застосуванні розчину для видалення плям на темній тканині концентрація спирту у воді повинна бути мінімальною.

Це дозволить уникнути появи світлої плями.

При виведенні невеликих забруднень нашатирний спирт можна додавати до порошку при пранні.

Використання нашатирю у вигляді добавки до води дозволяє видалити специфічний запах солярки.