Манжетка

 

Манжетка – багаторічна рослина сімейства розоцвітих. Манжетка приваблює садівників своєї декоративним листям, цікавими зеленувато-жовтими ажурними суцвіттями, а також своєю невибагливістю і широко використовується в дизайні саду.

Читати далі

Ялина звичайна

Хто знає – яке у нас саме Новорічне дерево? Смішне запитання, чи не правда? Звичайно, всі знають - це красуня ялинка. Напевно, кожен садівник мріяв би мати це дерево на своїй ділянці, щоб влітку його красива зелена хвоя служила відмінним фоном для яскравих і пишних квітів, а взимку саме воно перетворювалося і, прикрашене яскравими вогнями, кульками і ліхтариками, створювало святковий настрій чарівництва і казки прямо в саду.

Читати далі

Вербена

 

Вербена – багаторічна або однорічна трав'яниста або напівчагарникова рослина. Існує величезна кількість видів вербени. Вирощування культурних сортів вербени зазвичай здійснюється як літників.

Читати далі

Абутілон - кімнатний клен

 

Абутилон ще називають Кімнатним кленом. Це тропічна рослина сімейства Мальвових. Являє собою красиво квітучий чагарник з досить великими пальчасто-розсіченими листками, що нагадують листя клена (звідси і друга назва).

Читати далі

Глоксинія

 

Глоксинія (інша назва синнінгія) – улюблене красиво квітуча бульбова кімнатна рослина з сімейства Геснерієвих. Виведено просто величезна кількість сортів цих ефектних рослин з різноманітною забарвленням квітів.

Читати далі

Аглаонема

 

Аглаонема – трав'яниста вічнозелена рослина з красивими зеленими або строкатими великими довгасто-ланцетними глянсовим листям, належить до сімейства ароїдних.

Читати далі