Разновидности солнечных электростанций

Снабжение электрической энергией собственного дома при помощи солнечных батарей, с каждым годом становиться все более востребованным. Солнечные электростанции их дают владельцу почти полную автономность от внешних источников и не требуют особого ухода в течение всего срока эксплуатации.

1-08-2019, 21:39

Как оформить договор дарения дома

Почти у каждого владельца дома или квартиры, среди родственников или (что гораздо реже) среди друзей, есть лицо, которое заслуживает, с точки зрения владельца жилья, подарка, выражающегося в дарении квартиры или дома. В принципе, в роли получателя подарка может выступить любой человек, вне зависимости от того, является он родственником обладателя квартиры или нет.

26-07-2019, 14:47

Cмартфон Xiaomi Mi 9 SE - обзор от STYLYS

Cмартфон Xiaomi Mi 9 SE

Нет ни одного технического направления в мире, которое бы развивалось с такой скоростью, как вычислительная техника. Всего 30 лет назад совершенно невозможно было представить себе, например, чтобы у каждого человека в кармане находилось устройства, обладающее гораздо большими возможностями, чем существовавшие тогда вычислительные машины, занимающие площадь до 150 квадратных метров.

25-07-2019, 15:13

LED прожекторы и светильники от магазина "Light Prom"

Человек всегда стремился к комфорту и сознание того, что после захода солнца его активная деятельность практически сводится к нулю, всегда толкала его на поиски решения проблемы освещения своего жилища в темное время суток.

11-06-2019, 18:16

Як звільнитись зі старої роботи і знайти нову

В інтернеті повно інструкцій «Як знайти роботу», але не так багато порад «Як звільнитися». Та й ті, що є, покривають, в основному, юридичний, а не психологічний аспект питання. Тим часом, прийняти рішення про звільнення часто набагато складніше, ніж прийняти пропозицію про роботу.

25-05-2019, 16:15

Фото добірка красивих парканів з різних видів цегли

Встановлення міцного огорожі на ділянці - важливе питання безпеки. Більшість власників намагаються самостійно виготовити і встановити паркан, або звернутися до послуг професіоналів. Для прийняття рішення, можна звернутися до готових варіантів, запозичуючи ідеї у проектувальників, або втілити в життя власний проект. Існує безліч видів огорож для виконання різного призначення. Створити вдале рішення і підібрати індивідуальний дизайн допоможуть кілька наступних порад і надихаючих конструкцій на фото.

19-05-2017, 20:51

Чим пофарбувати дерев'яний паркан надовго і дешево: фарби для дерев'яного паркану

Дерев'яний паркан, що огороджує приватний ділянку від сторонніх поглядів і захищає власність від вторгнення незнайомців. Однак, крім вищезазначених практичних функцій, конструкція повинна відповідати і мінімальним естетичним вимогам. За зовнішнім виглядом огорожі люди можуть судити про тих, хто живе або працює за нею. Фарбування паркану – найдоступніший і простий метод облагороджування дерева.

19-05-2017, 16:11

Садові доріжки своїми руками: фото, креслення і варіанти дизайну

Стежки, доріжки, приваблива посадка кущів – все це цікаво, якщо займатися дизайном улюбленої території. На жаль, імпровізація в цій справі дається не кожному. Часто зустрічаються як приємні оку композиції, так і незрозумілі, хоча і унікальні ландшафтні рішення.

19-05-2017, 14:16

Докладні характеристики газосилікатного блоку

Газобетон є однією з основ для виробництва газосилікатних блоків. Він являє собою штучний камінь з замкнутими повітряними осередками, що визначає його високі теплоізоляційні характеристики.

19-05-2017, 11:33

Плетений паркан з гілок своїми руками: верба, ліщина, інші матеріали

Плетений паркан – це яскрава і колоритна окраса в ландшафтному дизайні. Такий елемент вуличного декору викликає теплі асоціації, нагадуючи про комфорт і сільського життя.

18-05-2017, 19:14

Майстер клас: як зробити альтанку своїми руками, фото, креслення, інструкції

Щоб не помилитися в розрахунках, врахувати всі переваги обраної конструкції альтанки і будівельних матеріалів, рекомендується спочатку знайти для фундаменту місце в саду або іншої території, де ви хочете встановити цю досить практичну і функціональну будову.

18-05-2017, 17:50

Садові альтанки з дерева своїми руками фото, креслення, інструкція по виготовленню

Альтанка на своїй ділянці – що ще може бути краще? Але що робити, якщо її немає? Як створити своїми руками? На яку суму розраховувати?

18-05-2017, 15:01

Красивий паркан для заміського будинку: варіанти на фото

Лицьова частина паркану – це візитна картка господаря будинку, так і всієї сім'ї. Зараз не відмовляються від оригінальної ідеї для влаштування огорожі.

18-05-2017, 13:24

Мінімальна відстань від огорожі до хати, від хати до огорожі сусіда і інші норми

Одним з основоположних моментів у будівництві дачного ділянки є етап планування відстаней між будівлями на території. В першу чергу необхідно враховувати інтереси сусідніх жителів.

17-05-2017, 20:41

Стовпи для паркану своїми руками з бетону: інструкція по виготовленню, добірка корисних відео

Самостійне створення бетонних блоків для забору – справа не з області фантастики, а цілком розв'язувана задача. Тут важливо дотримуватися певних технологій та алгоритмів. Необхідно правильно закладати основи для майбутніх конструкцій, якісно їх зміцнювати. Адже якщо робота буде проведена на найвищу оцінку, то такі стовпи будуть служити довго.

17-05-2017, 18:05

Стовпи для дерев'яних парканів: які підійдуть, як виготовити своїми руками стовпи з дерева

Стовп, призначений для певної навантаження, може бути з дерева, бетону, полімеру або заліза. Але для звичайного паркану завжди практикували натуральні матеріали, тому дерев'яні стовпи найчастіше і ставлять уздовж ділянки.

17-05-2017, 15:58

Мангал з цегли своїми руками: креслення, фото, відео - повна інструкція по розробці і реалізації власного мангалу

Багато дачники влаштовуються на своїх ділянках цегляні мангали. Така конструкція дозволяє готувати смачні шашлики і організовувати приємні посиденьки.

17-05-2017, 13:01

Ставок на дачі для розведення риби: як зробити, розміри ставка, інструкція, відео

З чого почати? Ставок на дачі — це не тільки красиво, але і вигідно. Перш за все треба визначитися для розведення кого планується спорудження. Найпоширенішим варіантом є розведення коропа або раків. Короп - дуже смачна і невибаглива риба. Раки ж, в свою чергу, коштують великих грошей. Якщо ставок готується для отримання прибутку, то краще зупинитися на раках. У будь-якому випадку такий водойма буде мати назву нагульний ставок.

17-05-2017, 10:08

Ковані хвіртки: як грамотно вибрати ковану хвіртку, фото, ціни

Індивідуальний будинок, присадибна ділянка навколо якого прикрашена кованим парканом – це ознака не тільки заможності власника, але і його хорошого смаку. Адже елементи кування, присутні на екстер'єр будівлі, як правило, добре ув'язуються зі стилем паркану.

16-05-2017, 19:51

Ковані ворота своїми руками: креслення, фото, відео

 У всі часи ажурні хвіртки і в'їзні ворота з елементами ковки вважалися не дешевими виробами, які виглядають, не тільки елегантно, але і ще повною мірою виконують своє основне призначення – захист двору.

На превеликий жаль, ковані вироби не користуються великим попитом у наших співвітчизників, оскільки це дороге задоволення. Але при цьому, якщо є велике бажання виділити свій двір і заощадити грошові кошти – найкращим варіантом буде зробити ковані ворота своїми руками.

16-05-2017, 17:31

Як зробити навіс з полікарбонату своїми руками: креслення, інструкції

Полікарбонат – це сучасний матеріал широкого застосування.

найпоширенішими конструкціями з нього є теплиці і навіси. Навіс з полікарбонату – це універсальна конструкція, що дозволяє не тільки захистити автомобіль від опадів, але і принести ще багато користі.

16-05-2017, 14:12

Ковані ворота і хвіртки: фото, ціни, де подивитися, як вибрати

Кожен власник своєї садиби хоче, щоб його фортеця була надійна захищена, а вхід до неї був не грубим могильних парканом, а красивим і вишуканим витвором.

16-05-2017, 12:02

Як зробити відкатні та розпашні ворота з профнастилу своїми руками

З міфологічно історій давньої Русі, що дійшли до наших днів, можна дізнатися про значущість наявності воріт для наших предків.

15-05-2017, 19:27

Як зробити мангал з бочки своїми руками - інструкція з фото і відео

Маючи дачну ділянку, більшість власників думають про встановлення мангалу. До того ж, повноцінний відпочинок характеризується приготуванням барбекю і шашликів не обійтися без печі-мангалу.

15-05-2017, 17:38

Як зробити паркан з каменю своїми руками: інструкція, фото, відео

Паркани, виконані з каменю, використовуються людиною з давніх часів. В даний час натуральні, природні матеріали, в тому числі і кам'яні, знаходяться на піку популярності. Величезне різноманіття природного каменю нерідко призводить обивателя до розгубленості. Тому важливо підібрати і зробити правильний вибір певного виду каменю, придатного для зведення огорожі, задуманого дизайну.

15-05-2017, 14:35

Ковані ворота і хвіртки: які бувають, фото, ескізи та малюнки для тих, хто хоче зробити своїми руками

Мабуть, не існує жодної людини, який залишився б повністю байдужим при погляді на ажурний візерунок з металу. Ще велике захоплення викликає масивний узор, яким прикрашають ковані ворота, що представляють собою частина вхідної групи.

15-05-2017, 12:42

Як зробити ставок на дачі своїми руками: інструкція з фото

Вода – це сама розташована до людини стихія. На воду можна дивитися нескінченно, і вона ніколи не приїдається. Саме поруч з нею ми знаходимо спокій і внутрішню гармонію, відсторонюємося від швидкоплинного і скороминущого, знаходимо спільну мову з природою і намацуємо шлях до свого істинного «я». І так хочеться, щоб на рідній дачі, на власному клаптику землі був і свій шматочок води! Нехай тільки крихітний, нехай навіть невідповідний для купання чи рибної ловлі, всього лише декоративний – лише б можна було бачити відображення хмар або зірок у водній гладі. Для душевної рівноваги цього цілком достатньо.

15-05-2017, 10:28

Як зробити водоспад на дачі своїми руками - від вибору місця до результату

Створення басейнів, ставків, фонтанів і водоспадів - сучасний напрямок в ландшафтному дизайні. Невелика водойма відразу перетворить будь, нічим не примітний сад в затишне містечко.

12-05-2017, 18:01

З чого зробити огорожу дешево і красиво: ідеї недорогих і оригінальних парканів на фото, ціни і рекомендації по виготовленню

Придумати конструкцію огорожі нескладно, важче реалізувати думка, як зробити саме те, що хочеться. Але коли є бажання ще й заробити на цьому, то потрібно оцінити з самого початку привабливість витратного матеріалу. Адже загальну конструкцію часто збирають з усього, що лежить без діла або продається за копійки.

12-05-2017, 16:09

З чого побудувати гараж недорого і якісно: аналіз варіантів

Багато мріють про хороше і недороге гаражі, особливо жителі великих міст. Чоловіки сприймають гараж як своє особисте місце, притулок, притулок. Так з чого краще це зробити? Давайте розберемося.

12-05-2017, 12:38

Як зробити аератор для газону своїми руками: інструкції з відео

Газон вже давно вважається атрибутом ландшафтного дизайну великого числа заміських ділянок.

Для того щоб зелене покриття виглядало завжди акуратно й естетично, потрібно регулярно проводити з ним такі роботи, як полив стрижка, а також періодично підживлювати траву.

11-05-2017, 20:59

Як правильно вибрати електрогенератор для дачі: газові, бензинові та ін

Неможливо уявити побут сучасної людини без електрики. Дача без електроенергії, в принципі, не така вже й проблема, якщо навідуватися на грядки вдень, а на ніч повертатися додому. Але якщо для вас дача – це щось більше, ніж просто грядки, то саме час подбати про комфортний побут електроприладами і освітленням.

11-05-2017, 18:46

Паркани з дерева: фотогалерея (40 дизайнерських рішень), інструкція по виготовленню своїми руками

Дерев'яні огорожі в усі часи славилися своєю популярністю. Багато в чому це стало причинно своїй відносно недорогий ціни і простоті в установці. Але сьогодні ситуація трохи змінилися, і тепер з дерева створюють не просто огорожі, а справжні шедеври.

11-05-2017, 17:10

Паркан з металевого паркану фото: фото,ціни, установка своїми руками

Огородження, що створюються з паркану, можуть бути різними за формою, кольоровим рішенням. Є можливість змінювати відстань у просвіті. Це дозволяє створити привабливий зовнішній вигляд огорожі, що чудово вписується в дизайн ділянки, роблячи його цікавішим.

11-05-2017, 14:45

Дренажна система навколо будинку: як зробити дренаж на ділянці своїми руками

Часто саме нові, великі за площею і габаритами будинки потребують захисту. І мова не про охоронну систему, сторожову собаку. Все складніше: вберегти рідний дім, в першу чергу, потрібно від вогкості, цвілі і грибка.

11-05-2017, 12:37

Дизайн саду і городу своїми руками: картинки, ілюстрації та фото, як красиво оформити сад-город

Кожен, хто має хоча б невеликий дачний ділянку, мріє відтворити на ньому власний райський куточок. Але коштів на ландшафтного дизайнера вистачає не завжди, та й руку до роботи докласти хочеться. Тоді вам варто спробувати себе в ролі ландшафтного дизайнера. Боїтеся не впоратися? Повірте, ніхто не народжується ландшафтним дизайнером відразу, спробуйте і побачите, що все не так складно, як здавалося!

10-05-2017, 19:02

Паркан з обапола своїми руками: як побудувати, скільки коштує, варіанти, фото

Створити своїми руками мріє кожен власник приватного будинку. Але що робити, якщо бюджет обмежений? Тоді на допомогу приходить обапіл. Що це за матеріал? Як побудувати паркан?

10-05-2017, 16:25

Який купити або зробити умивальник для дачі своїми руками

Водопровід на дачі – річ доступна не всім, але вода потрібна на дачі практично весь час: треба помити фрукти, після прийому їжі помити посуд, помити руки після садово-городніх робіт.

10-05-2017, 14:12

Цегляні стовпи для паркану своїми руками: як зробити, інструкція, розрахунок, відео

Якщо ви володієте заміським будинком або ділянкою, то обов'язково виникне питання про створення гарної, міцної огорожі. Можна своїми зусиллями побудувати паркан з цегляними стовпами. Тут важливо дотримуватися певних технологій і схем.

10-05-2017, 11:46

Паркани з евроштакетника на фото, як виконати монтаж своїми руками - інструкція

Будь-який власник приватного будинку або дачі воліє довговічний і сучасний вигляд огорожі для своєї ділянки, який вдало впишеться в місцевий куточок природи. При цьому найбільш важливі завдання, з якими доводиться стикатися у виборі матеріалу: невисока ціна, практичність і надійність.

8-05-2017, 20:48

Газонокосарка своїми руками: варіанти, креслення, фото, інструкції по виготовленню

В господарстві газонокосарка – пристрій не першої необхідності. Її потреба особливо позначається на дачній ділянці, в урожайний період і на сезон відпочинку.

8-05-2017, 17:04

Дерев'яний паркан на металевих стовпах своїми руками: монтаж, установка, ціни

Будь-яку ділянку навколо будинку негарно виглядає без солідного і довговічного огорожі. Паркан - не просто декоративний елемент у загальному дизайні ділянки, він служить захистом від бродячих собак і небажаних гостей. Сьогодні огорожі споруджують з різного матеріалу – бетон, цегла, сітка рабиця, метал.

8-05-2017, 16:06

Паркани з цегли для приватних будинків: красиві варіанти на фото

Щоб убезпечити свій прибудинкова ділянка, кожен намагається звести міцне і надійне огородження. Одним з найбільш надійних видів паркану по праву вважається цегляний.

8-05-2017, 13:40

Газонна трава в рулонах і насінням: порівняння, як садити, як укладати

Є маса причин, по яких варто прикрасити подвір'я на дачі таким елегантним елементом ландшафту, як газон. Якщо рішення вже прийнято, слід вибрати з двох варіантів.

8-05-2017, 10:18

Як зробити природний ставок на дачі та інші питання щодо облаштування саморобного ставка

У процесі створення ставка на власній дачі виникає безліч питань, загальними рекомендаціями не обійтися. Розглянемо ці питання.

5-05-2017, 18:35

Паркан з необрізної дошки своїми руками: фото-інструкція

Для господарів заміських будинків або дач важливо знати, що їх територія буде під надійним захистом. Одним із кращих варіантів для цієї мети є зведення міцного огорожі. Але паркани вже багато років є не тільки засобом для запобігання появі на вашій території сторонніх осіб, але і частиною декору, який може вплинути як негативно, так і позитивно на репутацію мешканців.

5-05-2017, 16:08

Паркан з цегли своїми руками: установка, варіанти на фото

 В будівельній діяльності цегла застосовується з давніх часів. Це один з найпопулярніших матеріалів. Існує багато різновидів. І якщо ви вирішили спорудити паркан з цегли, можете задіяти будь-який вид. Найчастіше застосовують такі типи цегли:
  1. Силікатна. Ціна за штуку від 7 рублів. Виготовляється з кварцового піску. Має чудову міцність. Також в нього можна впроваджувати різні фарбувальні добавки, тим самим розвиваючи його декоративні якості. У нього може бути гладка і рустрированная поверхню. Параметри такої цегли можуть бути різними. Також його виготовляють як повнотілою, так і пустотілою. У його ребер ідеальна рівність. За рахунок цього виходить витончена акуратна кладка. Його ціни вважаються демократичними.
  2. Керамічний. Складається з глини. Типажі: рядова, вогнетривка та спеціальний, фасонний. Останній – найбільш сучасний. Він буває кутовим, напівкруглим. Може бути з виїмками. Таке новаторство дозволяє здійснювати багато архітектурні задуми. Міцність і колірний спектр – не найсильніші сторони цього цеглини, але все ж є вибір, що задовольняє багато потреб.
  3. Облицювальний. Ціна за штуку від 16 рублів. В нього впроваджені вапнякові наповнювачі. Він відрізняється потужною стійкістю до морозів, має багатий колірний діапазон. Його щільність велика, що забезпечує його чудову міцність. Правда, і ціни на такий вид досить високі, що цілком логічно.

Розрахунок цегли краще виконати на стадії планування, а при покупці бажано мати запас.

5-05-2017, 13:24

Веранди і тераси, прибудовані до будинку: 20 фото, схеми та малюнки по створенню тераси

У разі якщо думки про зведення красивою веранди відвідували, але тверде рішення прилаштувати її прийшло тільки зараз, це стаття дозволить ознайомитися з деякими нюансами, які слід враховувати.

5-05-2017, 11:10

Як створити красиву альтанку з дерева своїми руками

Неможливо уявити собі сад без затишної альтанки, оповитої виноградом, де можна відпочити від суєтних буднів, випити ароматного чаю в колі сім'ї, або влаштувати веселу вечірку для друзів з шашликом.

4-05-2017, 20:17

Водойми в саду і на дачі: облаштування і посадки навколо фото, пристрій водойм

Кожен мріє відтворити на своїй ділянці мініатюрний рай. Він асоціюється у нас з красивим ландшафтом, садовими деревами і чагарниками, альтанкою для відпочинку, оповитої рослинами, і вогнищем для приготування їжі на вогні. Доповненням до цієї ідилічної картини стане водойма на ділянці. Ставок може органічно вписатися в природний ансамбль і стати його окрасою, адже вода це четверта стихія, яка потрібна людині для відчуття гармонії.

4-05-2017, 17:41