» » Пляжний будинок з видом на затоку

Пляжний будинок з видом на затокупляжний будинок з видом на залив1

Пляжний будинок Residence J&C, розташований в годині їзди від Мельбурна (Австралія), був спроектований фахівцями з Open Studio Pty Ltd Architecture. Будинок призначений для подружньої пари з собакою, а також їх випадкових гостей. Невелике прибережне містечко, в якому знаходиться садиба, був заснований в 1920-ті роки і нині є популярним місцем для спокійного відпочинку. Двоповерховий будинок було вирішено побудувати на палях, щоб звести до мінімуму земляні роботи і зберегти більшу частину навколишньої рослинності недоторканою.

пляжний будинок з видом на залив2

Структурно будинок являє собою нагромадження паралелепіпедів – така конструкція значно тягнучись в ширину, забезпечує панорамний вид на Західний Порт, що відкривається з балконів.

пляжний будинок з видом на залив3

З протилежного боку конструкція також забезпечена високими вікнами від підлоги до стелі. Матеріали для зовнішньої обробки і колірне рішення екстер'єру підібрані таким чином, щоб створити гармонію з природним ландшафтом.

пляжний будинок з видом на залив4

пляжний будинок з видом на залив5

Будинок розділений на три зони: відкрита та функціональна вітальня на верхньому поверсі головна спальня і спальні для гостей на нижньому поверсі і службові приміщення в центрі.

пляжний будинок з видом на залив6

Простий мінімалістичний інтер'єр витриманий в двох тонах – білі стіни контрастують з темним, фарбованими або вощеними дерев'яними поверхнями (підлогами, віконними рамами, вогнищем).

Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10:
12-01-2018, 19:49
327 просмотров
Нашли ошибку?