» » Проект Fitzroy Loft від Architects EAT

Проект Fitzroy Loft від Architects EATFitzroy Loft – проект мінімалістського лофту, реалізований фахівцями Architects EAT в Мельбурні (Австралія). Лофт розташувався в будівлі колишньої шоколадної фабрики MacRobertson, побудованому 125 років тому і згодом перепрофільованому для використання в якості багатоквартирного житлового будинку. Приміщення з бетонними підлогами під зубчастої дахом, де розмістився лофт, по документах прирівнюється до квартири в багатоповерховому будинку, хоча і має окремий вхід.

Найняті фахівці підійшли до процесу перепланування, ні на секунду не забуваючи про історичну значущість будівлі. Підтримання його структурної цілісності донині є питанням першорядної важливості. У зв'язку з цим планувалося спроектувати всередині лофта кілька приміщень, відокремлених один від одного трьома ділянками порожнього простору. Ці своєрідні атріуми не тільки підкреслюють неабияку висоту стель колишньої фабрики, але і, що більш важливо, дозволяють проникати природному світлу та повітрю глибоко всередину приміщення.

Сталеві конструкції і перфоровані елементи зустрічаються в новому інтер'єрі всюди; таким чином, вони як би протиставляються відповідним елементам з деревини. Останні, у свою чергу, покликані підкреслити історичне минуле будівлі колишньої фабрики.

Фото 4: Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: Фото 18: Фото 19: Фото 20: Фото 21: Фото 22:
8-02-2018, 15:32
194 просмотров
Нашли ошибку?