» » Проект S Apartment від Right Angle Studio

Проект S Apartment від Right Angle Studioproekt-kvartiry-minimalizm1

S Apartment – проект квартири в стилі мінімалізм від сінгапурської дизайнерської фірми Right Angle Studio. Апартаменти, які займають два останніх поверхи в сучасному будинку неподалік від річкового каналу, були спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальну функціональність і мобільність кожного елементу інтер'єру. Насамперед, навпроти входу була споруджена стіна, що забезпечує господарям приватність і в той же час відокремлює зону передпокою від іншої частини будинку.

proekt-kvartiry-minimalizm2

Розсувні дубові панелі мають в інтер'єрі стратегічне значення, дозволяючи житловий, обідньою і вітальні зонам функціонувати незалежно один від одного. Дерево в горщику, досягає другого поверху, створює у самому серці квартири подобу міні-дворика, куди безперешкодно надходять свіже повітря і природне світло.

Як пояснюють самі творці проекту, «чисті, неперегруженные сторонніми елементами стерильно білі стіни і панелі з світлого дуба становлять основу мови, на якому говорить» весь інтер'єр». Дубові елементи виявляються навіть на стелі головної житловій зоні, де їх основне завдання – візуально робити простір більше, ніж воно є. Широко розкинулася барна стійка розташувалася в дальньому кінці першого поверху – ідеально для галасливих зборищ і прийому гостей.

Фото 3: Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15:
8-02-2018, 08:57
203 просмотров
Нашли ошибку?