» » Проект Snøhetta: відчуйте себе звіздарем, зупинившись на нічліг в деревному готелі

Проект Snøhetta: відчуйте себе звіздарем, зупинившись на нічліг в деревному готеліГотель Snøhetta виводить відпочинок у лісі на якісно новий рівень (забавний каламбур, не знаходите?). Нещодавно в цьому готелі, що складається з групи будиночків, які розташовані на верхівках дерев у сосновому бору Харадса (Північна Швеція), з'явився ще один, сьомий за рахунком номер. Додаткові апартаменти, названі для зручності «Сьомим номером», являють собою двокімнатну хатину площею 55 квадратних метрів, в якій стираються всі межі між внутрішнім простором і унікальним лісовим ландшафтом.

Однією з відмінних особливостей нової хатини стала сітчаста тераса, яка може стати ідеальним місцем для милування нічним небом (але тільки якщо ви досить сміливі, щоб заночувати тут, закутавшись у спальний мішок). Ви не повірите своїм очам, коли, вставши на майданчику під хатиною, подивіться вгору і не побачите у себе над головою нічого, крім порожнечі. Однак це не більше ніж ілюзія: на «дно» хатини завдано чорно-білий принт, зображає верхівки дерев, що тягнуться до неба.

Інтер'єр апартаментів витриманий в стилі традиційної скандинавської хатини. Вистелені паркетом світло-попелястого відтінку підлоги і обшиті березової фанерою стіни вдало контрастують із зовнішньою обробкою з обпаленого дерева.

«Сьомий номер» укомплектований двома окремими спальнями, загальною оглядового зоною, названої Northern Light Lounge (ідеально для спостереження за північним сяйвом), ванною кімнатою і терасою. Усі приміщення в будинку знаходяться на одному поверсі, але на різних рівнях, один з яких на 30 сантиметрів вище іншого – таке дизайнерське рішення дозволяє візуально розмежовувати житлові зони. Спальні розташувалися на більш високому рівні, загальна оглядовий зона – на нижчому.

Ліжка в спальнях як би «втоплені» в підлогу. Вікна від підлоги до стелі забезпечують широкий вид на лапландський ландшафт і річку Лулі. Відкриваються світлові люки дозволяють споглядати ночами зоряне небо.

Спеціально для готелю Snøhetta дизайнерами компанії Ateljé Lyktan, що спеціалізується на розробці освітлювальних приладів, були спроектовані лампи двох типів: нічні світильники, які монтуються на стінах спалень, і підвісні люстри для віталень. Також не можна не відзначити мінімалістичні меблі в скандинавському стилі – наприклад, ці табурети Scandia від дизайнера Ханса Браттруда (Hans Brattrud).


9-02-2018, 13:28
210 просмотров
Нашли ошибку?