» » Проект будинку з гаражем та мансардою

Проект будинку з гаражем та мансардоюПроект будинку з гаражем та мансардою (2)

В даний час ринок нерухомості стрімко розвивається. Бізнес у сфері нерухомості пропонує величезну кількість пропозицій з будівництва та облаштування житлових та нежитлових приміщень, котеджних містечок та інших приміщень. Попитом серед населення користується зведення котеджів як заміських, так і в зеленій межах міста. Це впливає на розвиток саме котеджного будівництва, впровадження нових технологій і елементів в цей процес. Будинок з мансардою та гаражем, як котедж, володіє тими необхідними вимогами для задоволення попиту покупців. Крім того, існує величезний ринок продажів саме цього типу будинків. Проект будинку з гаражем та мансардою можна скласти в будь-якій компанії, яка спеціалізується на послугах будівництва нерухомості. Різні компанії пропонують великий спектр послуг у цій сфері, який задовольнить запит будь-якого покупця.

Перевага будинків з гаражем та мансардою

Будинку з гаражем та мансардою володіють деякими відмінними рисами, що сприяє їх популярності. Ці риси можна віднести до плюсів будівництва саме такого типу будинків. До плюсів будівництва будинків з гаражем та мансардою можна віднести:

— знижену кошторис проектувальних та будівельних робіт. Економія кошторису досягається за рахунок поєднання капітальних стін при будівництві такого типу будинків;

Проект будинку з гаражем та мансардою (3)

— економію коштів на оплату опалення гаража. У будинках такого типу за рахунок теплих стін в конструкції досягається підтримання постійної комфортної температури в гаражі;

— зручність при користуванні гаражем. У будинку з гаражем та мансардою, потрапити в гараж не представить особливої праці, при цьому необхідності виходити на вулицю немає. Це стає особливо актуальним в погану і негоду.

— економію навколишнього простору. Це досягається за рахунок компактної проектування житлового будинку та гаража. Як правило, більшість компаній, які надають послуги у сфері будівництва, можуть скласти такий план будинку з мансардою і гаражем.

— наявність мансарди. Це привносить в інтер'єр будинку необхідну родзинку. Крім того, наявність мансарди дуже практично, адже таким чином, з'являється додаткова світла кімната і економиться простір усередині будинку.

Проект будинку з мансардою та гаражем

Більшість компаній, які надають послуги у сфері будівництва такого типу будинків, надають весь комплекс послуг з будівництва і проектування. Деякі з них готові надати безкоштовний проект будинку з мансардою та гаражем, що дозволяє значно заощадити на проекті. В даний час існує безліч типів таких будинків. Вони задовольнять попит будь-якого покупця. У компаній, що спеціалізуються на будівництві та проектуванні будинків такого типу, існують готові проекти будинків з мансардою і гаражем. Фото таких проектів і будинків з легкістю можна знайти на сайтах компаній в мережі інтернет або в каталогах.

Проект будинку з гаражем та мансардою (4)

При складанні проекту будинків такого типу враховуються всі побажання замовника. Можна вибрати необхідні матеріали, які будуть використовуватися при будівництві будинку, необхідну планування, розміри кімнат і так далі. При цьому можна вибрати поверховість будинку. Це може бути як одноповерховий будинок з мансардою та гаражем, так і двох, і більш поверховий будинок. Крім того, більшість компаній, щоб задовольнити попит споживача, дозволяє внести деякі корективи в готовий проект майбутнім покупцям.

Крім готових будинків, компанії з будівництва можуть скласти абсолютно індивідуальний проект, виконаний з урахуванням всіх вимог і побажань майбутнього покупця. В такому проекті майбутній покупець, як вже говорилося вище, може самостійно вибрати матеріал, з якого побудований будинок, архітектурний ансамбль, планування простору в будинку, розташування гаража, розміри кімнат, розташування вікон. Це дозволяє повністю задовольнити потреби і створити самостійно будинок своєї мрії.

При проектуванні будинку з гаражем та мансардою необхідно враховувати також те, з якого матеріали буде проводитися будівництво. В даний час більшість компаній надає послуги по будівництву будинків з цегли, газобетону та пінобетону, будинків в дерев'яному каркасі, а також будинків у дерев'яному брусі. Кожен матеріал має свої плюси і мінуси.

Проект будинку з гаражем та мансардою (5)

Цегляний будинок не потребує реклами, оскільки вважається найбільш довговічним і міцним матеріалом, до того ж чудово поглинає зовнішні шуми і добре зберігає тепло. Газобетон та піноблоки трохи схожі на цеглу, оскільки володіють усіма його властивостями. До того ж при використанні цього виду матеріалу, значно скорочується термін будівництва. Перевагою зведення будинків з гаражем та мансардою в дерев'яному каркасі є їх відносна дешевизна і короткий термін виконання робіт, який в деяких випадках не перевищує одного місяця. Таким чином, це один з найбільш потужних і швидких способів зведення будинків. Проекти будинків в дерев'яному брусі останнім часом стають досить популярними. Це можна пояснити кількома причинами, серед яких популярність, модні тенденції в будівництві, надійність матеріалу.

Готові проекти будинків з гаражем і мансардами, фото будинків з різних матеріалів можна знайти на сайтах компаній, що надають послуги по будівництву. На завершення варто зазначити, що готових проектів будинків дуже багато. При цьому проекти різноманітні і відрізняються в залежності від матеріалу, з якого вони побудовані. Однак, можливі різні конфігурації і, наприклад, сподобався проект з цегли, може бути виконаний з газобетону або пінобетону.

висновок

При будівництві або покупці котеджу в заміській місцевості однозначно варто зупинити свій вибір на будинках з гаражем і мансардами. Це буде однозначно кращий варіант, оскільки дозволяє побудувати або придбати добротний будинок з якісних матеріалів. У разі будівництва такого будинку, цей процес не займе тривалий період часу. Також, по суті, будинки такого типу досить компактні і багатофункціональні, що впливає на його вартість, а це, в свою чергу, дозволяє заощадити значні кошти.

Фото 5: Проект будинку з гаражем та мансардою (6) Фото 6: Проект будинку з гаражем та мансардою (7) Фото 7: Проект будинку з гаражем та мансардою (8) Фото 8: Проект будинку з гаражем та мансардою (9) Фото 9: Проект будинку з гаражем та мансардою (10) Фото 10: Проект будинку з гаражем та мансардою (11) Фото 11: Проект будинку з гаражем та мансардою (12) Фото 12: Проект будинку з гаражем та мансардою (13) Фото 13: Проект будинку з гаражем та мансардою (14) Фото 14: Проект будинку з гаражем та мансардою (15) Фото 15: Проект будинку з гаражем та мансардою (16) Фото 19: Проект будинку з гаражем та мансардою (20) Фото 18: Проект будинку з гаражем та мансардою (19) Фото 17: Проект будинку з гаражем та мансардою (18) Фото 16: Проект будинку з гаражем та мансардою (17) Фото 20: Проект будинку з гаражем та мансардою (21) Фото 21: Проект будинку з гаражем та мансардою (22) Фото 22: Проект будинку з гаражем та мансардою (23) Фото 23: Проект будинку з гаражем та мансардою (24) Фото 24: Проект будинку з гаражем та мансардою (25) Фото 25: Проект будинку з гаражем та мансардою
10-02-2018, 09:33
871 просмотров
Нашли ошибку?