» » Робочі простору: креативні і надихаючі

Робочі простору: креативні і надихаючіrabochie-prostranstva0

З вступом людства в епоху Інтернету звичний вигляд робочого кабінету зазнав змін – тепер це вже не просто нудний стіл посеред маленької сірої кімнатки. З'являється все більше професій, що дозволяють працювати віддалено. Особливо сильно ця тенденція торкнулася художників і дизайнерів, які тепер самостійно облаштовують свої робочі місця так, як їм подобається. У цьому пості ми представимо вашій увазі 20 чудових, надихаючих робочих просторів, де працюють ці щасливчики.

rabochie-prostranstva1

Якщо ви живете в сприятливому кліматі, свіже повітря і сонячне світло вже можуть послужити вам джерелами натхнення. У цьому бетонному «бункері» розташувалася прихована від сторонніх очей, але при цьому простора робоча зона, де можуть одночасно працювати відразу кілька дизайнерів, художників та інших «креативників».

rabochie-prostranstva2

В інтер'єрі цього приміщення, що демонструє більш традиційний підхід до дизайну робочого кабінету (в тому сенсі, що тут принаймні є стеля), вгадуються риси індустріального стилю. Не можна не відзначити злегка похмурі колірні рішення і велика кількість плавних ліній.

rabochie-prostranstva3

Широка поверхня цього глянцевого столу дозволяє його власникові-художникові розкласти всі свої речі, в той час як біла стіна відбиває світло і... свіжі ідеї.

rabochie-prostranstva4

Затишний, добре організований робочий куточок відмінно вписався в цей переважно білий інтер'єр з грайливими акцентами в жовтих тонах. На полицях над столом розставлені різні пам'ятні речі, що створюють теплу і домашню атмосферу.

rabochie-prostranstva5

Будь-яка команда дизайнерів, членам якої доводиться трудитися пліч-о-пліч, потребує просторому робочому кабінеті, де кожному буде вистачати місця. Цей робочий куточок, розрахований на двох чоловік, підійде, звичайно, не всім, але він просто геніальний у своїй простоті.

rabochie-prostranstva6

Цей витончений і грамотно організований робочий кабінет ідеально підійшов би якого-небудь фешн-дизайнера. Підвісні сфери-тераріуми – мабуть, найбільш креативна «родзинка» в цьому інтер'єрі.

rabochie-prostranstva7

Що може бути більш натхненним, ніж ось такий робочий куточок, чий дизайн стилізований під інтер'єр сільської хатини? Зауважте: тут, здається, навіть немає комп'ютера.

rabochie-prostranstva8

Іноді знайти підходяще місце для облаштування домашнього кабінету буває не так-то просто. У цьому будинку, наприклад, чистий і затишний робочий куточок акуратно розташувався між телевізором і гардеробної.

rabochie-prostranstva9

Ефект омбре, що вийшов в інтер'єрі цього лаконічного робочого кабінету завдяки продуманому колірним рішенням, діє виключно розслабляюче. Від кремового – сірого і чорного, відпочили – плавно беремося за роботу...

rabochie-prostranstva10

Хоча деякі автори вважають, що вікно, розташоване прямо перед робочим столом, заважає зосередитися на роботі, в даному випадку воно є додатковою робочою поверхнею, на якій власник цього кабінету розмістив стікери з нотатками. Сказати, що це креативно, – нічого не сказати.

rabochie-prostranstva11

В екстравагантному інтер'єрі цього домашнього кабінету впадає в очі різноманітність фактур – від довогого килима до крісла з формованою пластмаси. Оригінально і практично!

rabochie-prostranstva12

Інтер'єр цього кабінету організований. Цим все сказано. Кілька ретельно підібраних колірних акцентів надають йому трохи індивідуальності, але в цілому все тут так і кричить: «За роботу!»

rabochie-prostranstva13

Судячи з приголомшливого вигляду з вікна, це кабінет успішного керівника.

rabochie-prostranstva14

В цьому затишному маленькому робочому куточку, мабуть, роблять уроки або займаються рукоділлям. Тут є все найнеобхідніше, плюс трохи симпатичного рожевого для настрою.

rabochie-prostranstva15

Креативний вбудований ящик для зберігання документів виглядає ефектно. Це останнє слово в сфері офісного дизайну. Хоча влітку тут, мабуть, занадто багато сонця.

rabochie-prostranstva16

У цьому просторому кабінеті, що знаходиться на верхньому поверсі відлюдної хатини, мабуть, хотів би працювати сам Девід Торо. Нічого зайвого – все по-селянськи просто.

rabochie-prostranstva17

«Вішалки» з ящиками для зберігання речей, що стоять по обидва боки столу, стильні та практичні одночасно. А підвішені на них кімнатні рослини освіжають повітря.

rabochie-prostranstva18

Зрозуміло, ключове значення в інтер'єрі кабінету має добре організований робочий стіл. Витримані в єдиному стилі дерев'яні аксесуари – лише один із способів допомогти собі тримати речі в порядку.

rabochie-prostranstva19

Цей концепт робочого столу розроблений спеціально для тих, хто використовує ноутбук або десктоп і в той же час хоче мати достатньо місця для виконання креслярських робіт і зберігання речей. Витончено і практично!

rabochie-prostranstva20

І наостанок – цей яскравий офіс, сповнений «музичної» естетики. Замість Масвоок'и а на цьому столі легко можна уявити підписаний контракт з «Бітлз».


11-02-2018, 10:52
189 просмотров
Нашли ошибку?