» » Різновиди плівок для теплиць

Різновиди плівок для теплицьТеплиця на ділянці

Теплиці є дуже зручним і ефективним засобом вирощування різних фруктів і овочів. Якщо вирощувати різноманітні культури в тепличних умовах, їм не страшні заморозки і інші неприємні для них атмосферні явища. Саме тому, багато людей прагнуть встановити на своїх дачних ділянках теплицю, що дозволить ласувати свіжими фруктами і овочами ще ранньою весною, а в деяких випадках ще навіть і взимку. Крім того, в теплицях можна вирощувати овочі і фрукти не просто для себе, але і на продаж, як відомо ранньою весною і в середині весни ціни на свіжі овочі значно вище, ніж у сезон. Тому такий бізнес може бути досить непоганим джерелом додаткового доходу або навіть основним заробітком (при великих обсягах), для людей, що живуть в сільській місцевості.

Звичайна плівка

Саме собою, щоб в теплиці овочі росли як можна краще і швидше, необхідно дуже серйозно підійти до вибору всіляких її компонентів. Наприклад, плівка для теплиць, відіграє дуже велику роль і правильний її вибір вже практично половина справи. Як вибрати якісну плівку для теплиці? На що слід звернути увагу при її покупці? Саме про це піде мова в даній статті.

Види плівки

На даний момент існує досить велика кількість видів плівки, які використовуються в тому випадку, коли робиться теплиця своїми руками з плівки, так і в тому випадку коли вже купується готова теплиця.

  • Звичайна поліетиленова плівка

поліетиленова Плівка для теплиць вважається найдешевшим видом плівки. На перший погляд це досить непоганий матеріал, який добре справляється з поставленими перед ним завданнями. Однак, це тільки на перший погляд, дуже часто такі плівки навіть одного сезону не витримують і розриваються. Спочатку вони ведуть себе дуже добре, але потім швидко приходять в непридатність. Тому поліетиленові плівки для теплиць краще всього не купувати.

Рулон плівки

  • Армована плівка

Цей варіант вже куди більш прийнятний, ніж звичайна поліетиленова плівка. Суть такого матеріалу полягає в тому, те, що в ньому звичайний поліетилен спеціальним чином вплавлена синтетична плівка. Така плівка досить міцна і може прослужити не один сезон, її можна натягнути на невелику теплицю, так і на теплицю величезних розмірів, при цьому рослинам не буде страшний не дощ, не град, не інші неприємні погодні умови. З механічними впливами така плівка справляється добре, але от сонячне випромінювання їй дуже небезпечно. Найбільш неякісні зразки такої плівки зазвичай тримаються 2-3 сезони, в той час як самі якісні можуть простояти та 5 і 6 сезонів.

Рекомендуємо до прочитання нашу статтю Теплиця своїми руками: 10 безкоштовних ідей.

  • Поліетиленові плівки з використанням добавок

Існує велика кількість різновидів таких плівок, однак, далеко не всі добавки ведуть себе однаково і далеко не всі добавки однаково добре впливають на міцність і надійність такої плівки. Найкраще себе зарекомендували ті плівки, в яких використовується спеціальний стабілізатор, що дозволяє значно знизити ступенем забруднення негативного впливу сонячних променів на поліетилен, саме такі плівки найкраще вибирати.

  • Пузирчата поліетиленова плівка

В таку плівку дуже часто загортають ті чи інші крихкі предмети, що дозволяє значно знизити ймовірність їх руйнування при транспортуванні. Однак, таку плівку прийнято також використовувати і для теплиць. Одним з головних плюсів такої плівки є те, що вона чудово зберігає тепло, що дуже важливо для теплиць. Але така плівка зазвичай не вважається довговічним, але з-за дуже хороших теплоізоляційних властивостей, її досить часто можна зустріти в якості теплиці під плівку.

Армована плівка

  • Плівки не з поліетилену

До таких плівок відносяться плівки, виготовлені з ПВХ та інших матеріалів. Спільною рисою таких плівок може служити певна гумовість, яку можна відчути, доторкнувшись до неї. Такі плівки зазвичай коштують дорожче, однак при цьому вони досить довговічні і є досить непоганим варіантом. Деякі такі плівки здатні використати протягом 5-6 років, що досить непоганий показник. Також в таких плівках часто використовуються всілякі стабілізуючі речовини, здатні зробити їх ще міцніше і знизити негативний вплив сонячних променів до мінімуму.

Прочитайте нашу статтю Створюємо теплицю з полікарбонату своїми руками.

Утеплення теплиці

Підсумок

Яку із перелічених плівок вибрати? Якщо вам потрібна якісна плівка рукав для теплиць, яка при цьому буде мати невелику ціну. У цьому випадку можна звернути увагу на поліетиленові плівки, в яких використовуються спеціальні добавки, що дозволяють значно знизити багато негативні впливи навколишнього середовища. У тому випадку, якщо ви хочете отримати максимальну якість, і вам не так важлива ціна (якщо вона, звичайно, знаходиться в межах розумного), то краще всього купувати якісні не поліетиленові плівки, які здатні довго прослужити і відмінно виконувати поставлені перед ними завдання. Також в цьому випадку вельми до речі може бути армована плівка, так як така світлиця плівка для теплиць теж здатне дуже довго і якісно служити, при цьому ціна на неї, швидше за все, буде навіть нижче, ніж на плівку із ПВХ.

Прочитайте нашу статтю Види і пристрій автоматичних систем поливу в теплиці.

Плівка пвх


9-02-2018, 16:35
260 просмотров
Нашли ошибку?