» » Розкішний міський оазис в Лондоні створений для розваги

Розкішний міський оазис в Лондоні створений для розвагиЦя квартира в Лондоні площею 120 квадратних метрів розташований на двох рівнях в сучасному висотному будинку, звідки відкривається чудовий вид на Челсі і Кенсінгтон з вікон вітальні і балкона. Клієнт планував міської оазис з великим розважальним простором, а також розкішний гостьовий номер для друзів і сім'ї.

На додаток до загального косметичного ремонту, студія дизайну інтер'єру Keir Townsend зробила кілька змін у плануванні, видаляючи стіну між кухнею і вітальнею. Це розширило квартиру і додало концепцію сучасної їдальні, в якій кухня стає невід'ємною частиною розважального простору.

Колірна палітра складається з насичених темних тонів, які виглядають елегантно днем і навіть вночі, коли доповнюються місячним освітленням.

В спальні для передньої спинки ліжка, тумбочки і шафи був використаний дуб з тютюнової обробкою (який також включає шкіряні елементи). Всі віконні рами зроблені на замовлення і розроблені командою Keir Townsend.

Безліч кольорів і текстур у другій спальні були розташовані так, щоб створити відчуття тепла. Матеріал доповнює розкішний оксамит для узголів'я De Le Cuona, шовкові подушки та італійський кашемір.

Фото 4: Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15:

Інформація та фото надані Keir Townsend


10-02-2018, 12:31
190 просмотров
Нашли ошибку?