» » Розпис підмосковного кафе «Женева»

Розпис підмосковного кафе «Женева»Розпис кафе Женева (34)

У перший день коли ми познайомилися з цією чудовою бібліотекою, всі стіни були сірі. Перед нами стояло завдання не тільки прикрасити її, але й передати дух назви. Власник кав'ярні Максим відразу розповів нам свої побажання і якісь ідеї щодо оформлення. У Макса було віконце з кішкою і йому хотілося, щоб ми поселили його в свою розпис теж. Він надав нам багато простору для фантазії і ми розійшлися працювати над ескізами. Вирішено було відразу – кішку поселимо в один з найбільших будиночків, який буде дивитися на відвідувачів.

Розпис кафе Женева (32)

Чесно зізнатися, нікому з нас не пощастило на той момент побувати в Женеві. Тому після перегляду сотні фотографій з цим містом ми вирішили створити щось своє. Безумовно європейський дух і якісь межі міста можна розгледіти на нашій розпису. Максиму як-то відразу сподобалися всі наші ідеї, ескізи і ми приступили до роботи.

Розпис кафе Женева (27) Розпис почали з розмітки. Було насправді непросто розкласти все по пропорціях, тому що ми спиралися на вже наявне віконце з кішкою, але нам вдалося зібрати всю композицію в цілому. На наступний день ми почали прописувати одним кольором все, що намітили. А знявши скотч приступили до подмалевку. Потім почали прописувати деталі. День за днем наше розпис все оживала і оживала поки в кінці кінців, в одному з будиночків не оселилася та сама кішка.

Розпис кафе Женева (3) Розпис кафе Женева (4) Розпис кафе Женева (5) Розпис кафе Женева (6) Розпис кафе Женева (8)

Хочу відзначити, що вона відмінно туди вписалася. Інші стіни ми вирішили пофарбувати в смужку. Для цього ми рівнем розмітили стіни на ту товщину, яка б відмінно поділяла це простір. І пофарбували їх у рожевий колір, який приємно поєднується з сірим. На завершення всього вирішили, що «одягнути» цю стіну різними рамками різних розмірів і форм, але виключно одного кольору – білого. Відмінний привід повісити в них що-небудь смачненьке свого ж виробництва.

Розпис кафе Женева (26)

Барну стійку ми прикрасили трафаретами, які спеціально розробили для цього кафе. Малюнок трафарету ми посріблили поталлю та частково покрили бітумної патиною. Що пожвавило барну стійку і додало трохи блиску.

Розпис кафе Женева (17) Розпис кафе Женева (22) Нам дуже сподобалася ідея з кішкою, тому на маленькій стіні ми вирішили пришвартувати два човни і посадити їх на справжній канат з гачком, щоб не дай Бог вони відпливли від нас...)

Розпис кафе Женева (13) Розпис кафе Женева (15) Хочу зазначити, що мені дуже сподобалося там працювати. Персонал дуже дружний і позитивний. Ми швидко знайшли спільну мову. Мало того, хлопці нас завжди пригощали і годували, за що їм всім велике спасибі.

Розпис кафе Женева (2)

Це затишне душевний містечко можна знайти за адресою: Новинки (Істрінський район), Новинки д, 115, ст9.

Інші мої проекти ви знайдете тут.

Фото 25: Фото 31: Фото 18: Фото 19: Фото 20: Фото 21: Фото 23: Фото 24: Фото 12: Фото 11: Фото 9: Фото 10: Фото 1: Фото 29: Фото 30: Фото 34: Фото 32: Фото 33:
7-02-2018, 14:06
255 просмотров
Нашли ошибку?