» » Світлодіодна лампа Mushroom від ZISION Studio

Світлодіодна лампа Mushroom від ZISION StudioMushroom лампа1

Це пристрій являє собою унікальну в своєму роді точку дотику трьох сфер – дизайну, гаджетів і мікології. Світлодіодна лампа Mushroom від ZISION Studio, джерелом натхнення при створенні якої стала сама природа (не секрет, що деякі гриби світяться в темряві, використовуючи здатність до біолюмінесценції) одночасно може служити підставкою і портативним зарядним пристроєм для iPhone.

Конструкція пристрою дозволяє розміщувати його на вертикальній поверхні двома способами: лампочкою вгору (щоб використовувати гаджет в якості освітлювального приладу) або лампочкою вниз (в такому випадку, вставивши свій iPhone в спеціальний слот, можна використовувати девайс як зарядний пристрій). Лампа Mushroom виготовлена зі скла та деревини північноамериканського клена та призначена для домашнього використання. Вбудованої літієвої батареї ємністю 5000 маг вистачає на те, щоб освітлювати приміщення протягом 8 годин або двічі зарядити iPhone 6. Режими підсвічування і заряджання можуть бути використані одночасно.

Mushroom лампа2

В кленовому підставі є слот для iPhone 6, з зарядним роз'ємом Lightning, підключеним до вбудованої літієвої батареї ємністю 5000 маг.

Mushroom лампа3

Деревина для виготовлення підстав ламп поставляється з кленових лісів, що підлягають обов'язковій сертифікації PEFC. Сама підстава відполірована вручну.

Mushroom лампа4

Mushroom лампа5

Хоча за своїми розмірами (140 мм в діаметрі і 132 мм у висоту) лампа Mushroom ледь перевершує світильники, виготовлені методом 3D-друку, які зараз активно набирають популярність, її з успіхом можна використовувати як приліжкові лампи або приглушеного світла. Звичайно, щоб взяти на себе функції основного джерела освітлення, у Гриб не вистачить потужності. Але ви тільки уявіть, який ефект здатні створити кілька таких ламп... Справжнє грибне царство в чотирьох стінах!


11-02-2018, 12:52
155 просмотров
Нашли ошибку?