» » Світлодіодні лампи для автомобіля: моделі, фото, монтаж

Світлодіодні лампи для автомобіля: моделі, фото, монтажСвітлодіодне освітлення авто

Коли справа доходить до тюнінгу, то одним з основних об'єктів, що найбільше привертає увагу, є сигнальні лампи. У цьому немає нічого дивного, так як дуже часто лампи розжарювання, що використовуються в системі сигнальних ламп, мають не найбільш високою якістю і можуть досить швидко виходити з ладу, що і створює величезну кількість проблем власникам автомобілів. Саме тому останнім часом все більша кількість людей переходить на світлодіодні лампи, так як світлодіодні лампи для автомобіля є чудовим варіантом, вони можуть довго і надійно служити, а також можуть похвалитися дуже яскравим світінням і цілим рядом інших позитивних якостей, які роблять їх значно краще, ніж звичайні лампи розжарювання. Тому, якщо ви вирішили перейти на автомобільні світлодіодні лампи, з цієї статті ви дізнаєтесь, як правильно їх вибрати.

Світлодіодні лампи для автомобіля фото

Переваги світлодіодних ламп

Перш ніж купувати світлодіодні лампи для автомобіля, слід з'ясувати для самого себе, з якою метою ви бажаєте поставити саме їх. Варіантів може бути досить велика кількість. Наприклад, деякі власники автомобілів воліють прикрашати власне авто таким чином, інші ж хочуть зберегти енергію, треті просто хочуть позбавитися від усіх тих проблем, які можуть нести лампи розжарювання. У будь-якому випадку, автомобільні світлодіодні лампи володіють цілим рядом переваг, багато з яких можуть бути надзвичайно корисними:

  • володіють дуже високим ККД;
  • здатні працювати без нагріву, що особливо актуально в порівнянні з лампами розжарювання, так як на деяких китайських автомобілях вони навіть можуть розплавити пластик;
  • світлодіодні лампи чудово виглядають і здатні зробити зовнішній вигляд автомобіля значно яскравіше і цікавіше;
  • володіють тривалим терміном роботи;
  • мають захист від вологи.

Світлодіодні лампи для автомобіля приклад

Які світлодіодні лампи вибрати

Як бачимо, переваги світлодіодних ламп цілком очевидні, тому якщо ви вирішили їх купувати, все, що вам необхідно зробити-це правильно підібрати світлодіодні лампи, які зможуть повністю підійти вашому автомобілю по кріпленню і будуть володіти якісним освітленням. Які ж бувають варіанти? Розглянемо детальніше кожен з них:

  1. Передні стоп-сигнали. Приблизно 90% сучасних автомобілів використовують бесцокольные лампи, їх установка виконується в отвори передніх фар. Одним з головних переваг бесцокольных ламп є їх висока стійкість до температури. Вони здатні витримувати температуру до 100 0С. Однак, незважаючи на це, вони все одно потребують додаткового захисту, з тієї причини, що знаходяться в небезпечній близькості від лампи головного освітлення. Найчастіше в якості захисту для таких ламп використовується цілком звичайний стабілізатор, який дозволяє знизити струм, що проходить через кристал при збільшенні температури.

У продажу існують габаритні вогні, оснащені і неоснащенные стабілізаторами струму. Найбільш кращим варіантом будуть ті, у яких є стабілізатор струму. Однак є одне виключення: існує клас таких ламп, які не мають стабілізатором струму і тим не менш здатні показувати дуже непогані результати. Такі лампи володіє серією SF, їх придбання може бути цілком розумним кроком.

  1. Задні стоп-сигнали.Найчастіше на місце задніх стоп-сигналів встановлюються цокольні двоконтактні лампи, що володіють кодом P21/5W. Цоколі, які використовуються в цій серії, позначаються наступним кодом – 1157.

Проте, є і інші серії таких ламп. Наприклад, вельми непогана серія 14НР, яка використовує в якості джерела світла 14 монокристальних діодів. Серія 14НР, вважається однією з самих надійних та здатна забезпечити тривалу і якісну роботу. Крім того, серія вважається найкращою по потужності освітлення.

Світлодіодні лампи для автомобіля

Також досить непоганим варіантом може бути серія 3x1W, яка використовує в якості джерела світла 3 світлодіода, кожен з яких має потужність 1 Вт.

Як показують результати досліджень і практика, найбільш оптимальним варіантом в плані поєднання ціни та якості є ті лампи, які мають 24 світлодіодами. Тому якщо вам потрібні по-справжньому хороші світлодіодні лампи для автомобіля, слід звертати увагу на цей факт, це допоможе вам максимально заощадити і придбати максимально вигідний і хороший в плані роботи варіант світлодіодної лампи.

Підбір ламп під марку авто

Сподіваємося, що дана стаття допоможе вам придбати якісні світлодіодні лампи для автомобіля, які будуть здатні забезпечити вас як гарним освітленням, так і тривалої надійною роботою.

Комплект для освітлення


15-02-2018, 10:01
262 просмотров
Нашли ошибку?