» » Сімейний будинок з бетонним фасадом

Сімейний будинок з бетонним фасадомsemejnyj-dom-s-betonnym-fasadom1

Цей двоповерховий будинок в Конкорді (Сідней, Австралія) – один з останніх проектів Studio Benicio. Як видно вже по фасаду будівлі, замовники небайдужі до бетону. Котедж з червоної цегли, в якому вони раніше жили, перестав влаштовувати сім'ю – потрібно більш енергоефективне житло. Так і був спроектований Concord House.

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom2

При обробці як інтер'єру, так і фасаду основним матеріалом послужив бетон, місцями доповнений дерев'яними елементами.

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom3

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom4

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom5

На кухні і в їдальні бетонні підлоги утворюють ефектне поєднання з дерев'яними шафками і чорно-білими глянсовими поверхнями обробного столу і барної стійки – дуже в дусі сучасного індустріального стилю.

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom6

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom7

Клієнти бажали, щоб будівництво було завершено в якомога коротші терміни, що вимагає дотримання суворих правил протягом усього періоду робіт. Будинок повинен був вийти сучасним і пропорційним площі не дуже великої ділянки, і при цьому роботи не повинні були торкатися вже наявний басейн. Працювати доводилося в суворій відповідності з прийнятими стандартами, і в результаті був побудований однокорпусний будинок, внутрішній простір і прибудинкова територія якого функціонують як одне ціле.

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom8

У головній житловій зоні на першому поверсі є скляні розсувні двері, що дозволяють при бажанні об'єднувати простір вітальні з частково критими терасами – таким чином, в теплу пору року площа першого поверху збільшується майже вдвічі.

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom9

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom10

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom11

semejnyj-dom-s-betonnym-fasadom12


12-02-2018, 14:25
180 просмотров
Нашли ошибку?