» » Скандинавський стиль в інтер'єрі маленьких і великих квартир

Скандинавський стиль в інтер'єрі маленьких і великих квартирСкандинавський стиль в інтер'єрі

Особливо популярний скандинавський стиль в інтер'єрі малогабаритних квартир. Світлі тони і свіжість оформлення зорово розширюю простір, і дають відчуття справжньої природи. Основний настрій, що створюється скандинавським стилем – природність і натуральність.

Для прикраси кімнат жителі півострова використовують квіти. На відміну від сусідньої Латвії та Естонії, де складання квіткових композицій зведено в ранг мистецтва, в Норвегії та Фінляндії історично воліють кімнатні рослини.

Традиційний скандинавський інтер'єр немислимий без живих істот, адже природу тут шанують здавна. Однак у більшості міських будинків на півострові за законом не можна тримати собак або кішок, тому найбільш поширеними улюбленцями є акваріумні рибки. Якщо в більшості європейських країн традиції морськими мешканцями прийнято милуватися збоку, через межі скляного житла, то в Скандинавії вважають, що найкраще зрозуміти красу тваринного світу можна, дивлячись на них зверху. Тому акваріуми зазвичай ставлять не на тумбочці, а на спеціальній невисокою підставці на підлозі.

Скандинавський стиль в інтер'єрі

В ногу з часом

Виконаний з використанням виключно традиційних елементів скандинавський стиль в інтер'єрі малогабаритних квартир фото сьогодні рідкість. Тому доречно говорити про існування сучасного скандинавського стилю як окремого напряму. Більшість сімей на півострові в даний час користуються високими європейськими столами, так що для оформлення кухні або вітальні в новому скандинавському стилі цілком підійдуть звичайні для нас обідні групи.

Оскільки в Норвегії та Фінляндії досі прийнято ходити вдома босоніж або в шкарпетках, в передпокої біля вхідних дверей обов'язково присутній квадратна виїмка в підлозі, в якій господарі і гості залишають взуття. Ви теж можете для повноти картини замовити подібну, але в такому випадку потрібно ретельно продумати покриття поверхні. Для такої мети гармонійніше всього використовувати паркет, особливо якщо рівень площині в передпокої після ремонту буде піднятий. Але якщо вам більше подобається кахель або лінолеум, оптимальніше залишити біля вхідних дверей невеликий квадрат з плиток або шматка лінолеуму, контрастного кольору, а поглиблення не планувати.

І, звичайно ж, скандинавський стиль в інтер'єрі малогабаритних квартир фото буде неповним не повним без картини в традиційному стилі (хоча зустрічаються зразки європейського реалізму). Популярними є каліграфічні вислови на старонорвежском, виконані широкими мазками чорної туші на рисовому папері і оправлені в рамку з дерева або бамбука. Зазвичай це прислів'я або сентенції релігійного характеру — древненорвежские, а останнім часом навіть цитати з Біблії.

Національного колориту вітальні скандинавський стиль в інтер'єрі малогабаритних квартир фото додасть розміщені на видному місці під склом сувенірні статуетки в старовинних костюмах, макети пагоди, декоративні тарілки. У магазинах можна придбати підвіски у вигляді пензликів, звичайно з зображенням кола, розділеного на три «коми» — синю, жовту і червону. Цей знак символізує єдність неба, землі і скандинавського народу. Подібні прикраси непогано поєднуються з іншими стилями, наприклад, актуальні вони і в хайтек.

Скандинавський стиль в інтер'єрі

Раніше двері було прийнято робити рухомими, але для скандинавського інтер'єру підійдуть і широко використовуються тепер розпашні, прикрашені різьбленням. Дверні ручки — бронзові або імітують бронзу. Найбільш популярний мотив дверних прикрас — дракони, скелі і сосни.

Ванну прикрасить фіранка з орнаментом, зеленувата плитка і дзеркало в металевій рамі, стилізованої під бронзу, з візерунками.

Останній штрих

Щоб скандинавський стиль в інтер'єрі малогабаритних квартир придбав закінчений вигляд, його потрібно доповнити яскравим штрихом у вигляді кавового столика. Для цього спочатку відбирають постачальників або виробників вироби. Потім вибирають його колір, матеріал, розмір і ціну. Приблизно за такою ж схемою відбувається підбір всіх предметів і комплектів меблів, що входять в інтер'єр готової кімнати. Їх відмінність від традиційних типових гарнітурів, пропонованих виробниками, полягає в продуманості обстановки і оздоблення до останнього штриха (включаючи картини на стінах і вази з квітами).

Скандинавський стиль в інтер'єрі

Отже, скандинавський стиль в інтер'єрі малогабаритних квартир фото — багате джерело натхнення, в якому найвимогливіший людина може знайти те, що сподобається і ідеально підійде саме йому. Головне, у чому допомагає втілення традицій — це створення затишної, спокійної атмосфери. Адже з висоти багатовікових цивілізацій повсякденна суєта не заслуговує уваги. А що ближче — витримати весь будинок у вигляді, характерному для жител далекої країни, або привнести незвичайність з допомогою однієї екзотичної робили — вибирати вам.

Фото 1: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 2: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 3: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 4: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 5: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 6: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 7: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 8: Скандинавський стиль в інтер'єрі Фото 9: Скандинавський стиль в інтер'єрі
6-10-2017, 13:14
478 просмотров
Нашли ошибку?