» » Зволожувач повітря для дітей: вибираємо разом

Зволожувач повітря для дітей: вибираємо разомВаріанти зволожувачів Різні фактори зовнішнього середовища впливають на організм маленьких дітей, і імунна система малюка не завжди справляється з бактеріями, мікробами і вірусами. Дитячий зволожувач підтримує необхідну вологість повітря в кімнаті і справляється з більшістю мікроорганізмів. Також при сухому повітрі не тільки у дорослих, але і у дітей, можуть виникати головні болі, стає важко дихати. Найбільш оптимальний вміст вологості в приміщенні 60-70 %. Який краще придбати зволожувач повітря для дітей — допоможе визначитися дана стаття.

Користь зволожувача для дітей

У маленьких дітей дуже чутлива і ніжна шкіра, яка дуже сприйнятлива до різних негативних факторів. Коли в кімнаті малюка , особливо у новонародженого, занадто сухе повітря, шкірні покриви схильні до пересихання, лущення і різних запальних процесів. Починає пересихати в носових ходах, це не дозволяє вільно дихати і заважає малюкові уві сні, він починає прокидатися і вередувати. Крім усього, сухість може спровокувати прояви алергічних реакцій і постійні простудні захворювання. В результаті дитина знаходиться в стані роздратованості і втоми.

Зволожувач для сну

Дана проблема розв'язана з допомогою придбання зволожувача повітря для дітей, залишається тільки розібратися, який краще вибрати. З покупкою цього пристрою малюк буде краще спати, стане більш спокійним, припиняться капризи і, що найголовніше, застуди будуть траплятися набагато рідше у дитини. Шкіра перестане лущитися, не потребує використання зволожуючих засобів, і відновиться нормальне носове дихання.

Користь зволожувача

Найбільш корисним зволожувач повітря стане в зимовий час року, коли в дитячій почне працювати опалення, забираючи більший відсоток вологи в цей період вологість повітря становить 20-30 %, що дуже погано для здоров'я дитини. А якщо стіни дитячої кімнати обклеєні шпалерами, необхідний відсоток вологи може знизитися до 15%.

У цих умовах дуже важко відновити оптимальний баланс вологості, але можливо з допомогою зволожувача для дитячої. Для вибору кращого варіанту слід ознайомитися з існуючими видами агрегатів.

Прочитайте нашу статтю Якої вибрати очисник повітря для алергіків і астматиків.

Апарати ультразвукового типу для дитячої

Ультразвуковий зволожувач вважається найбільш ефективним видом для підтримки необхідної вологості повітря для дітей, без шкоди для здоров'я малюка.

Робота даного апарату ґрунтується на випаровуванні води з допомогою коливання спеціальної мембрани, яку опускають в ємність з водою. Вода переходить у пар, однак не нагрівається вище температури в дитячій кімнаті. Це є значним плюсом даного пристрою, тому що пар не обпече малюка, якщо той підійде близько до увлажнителю.

Стандартний зволожувач

Також не потрібно боятися, що видається приладом ультразвук згубно впливає на організм малюка. Такий зволожувач повітря виробляє безпечні частоти, які для дітей не представляють небезпеки, проте ціна такого пристрою декілька вище, ніж у інших типів.

Купуючи прилад ультразвукового типу необхідно визначитися, де буде стояти пристрій. Краще встановити зволожувач де-небудь вище, на стійкій поличці або тумбі. Це посприяє швидкому поширенню пара по всій кімнаті.

Зволожувач гриб

Існує одна умова догляду за агрегатом — в резервуар краще заливати очищену воду або встановити пом'якшувальні картриджі.

Апарати традиційного типу для дитячої кімнати

Зволожувач традиційний для дитячої наповнює вологістю повітря природним шляхом, працюючи в повільному режимі, особливо в період надмірної сухості в приміщенні. Спочатку вологість вбирають шпалери, стіни та інші предмети, які знаходяться в кімнаті. Внаслідок цього рівень вологи в перші кілька днів зростають не набагато. Але далі пристрій підтримує необхідний відсоток вологості повітря.

Рекомендуємо до прочитання нашу статтю Як підібрати ультразвуковий зволожувач повітря.

Застосування зволожувача

Робота зволожувача полягає в наступному: спеціальний фільтр поміщений у водний резервуар і обдувається вентилятором. Це сприяє не тільки насичення повітря вологою, але очищенню від запорошених крупинок. Фільтр затримує пил, який слід раз в 7 днів промивають під проточною водою і міняти не рідше одного разу в 10-12 місяців.

Існує невеликий недолік, що полягає в деякій гучності включеного пристрою. Однак ступінь шуму залежить від компанії виробника, складання, потужності апарату.

Рекомендуємо до прочитання нашу статтю Осушувачі повітря для квартири.

Зволожувач лб 60

За відгуками, плюсом такого зволожувача повітря для дітей є можливість використовувати воду прямо з крана без попереднього очищення.

Мийки повітря і їх використання в дитячій

Пристрою даного типу також зволожують повітря шляхом природного випаровування води. Однак у них відсутній спеціальний випарний фільтр, який слід періодично змінювати. Робота такого агрегату полягає в обертанні спеціальних дисків з пластику, занурених у водяний бак. Обертаються диски з допомогою вентилятора, а насичення повітря вологою відбувається в найкоротші терміни.

Мийки краще інших зволожувачів справляються з пилом в дитячій. Частинки пилу, зустрічаючись з мокрими дисками, змиваються в спеціальний піддон струменем води. Деякі моделі мийок мають функцію іонізації, яка з допомогою статичної електрики збирає більше пилових частинок.

Зволожувач-пінгвін

Існують мінуси такого пристрою, які полягають у великих розмірах і дорожнечі. Але працює даний зволожувач повітря краще інших апаратів, і більш безшумно, що є плюсом для дитячої, також можливо використовувати воду з крана, однак прийняти рішення, який апарат найбільш оптимальний, повинні самі батьки.

Кліматичні комплекси для дитячих кімнат

Такий зволожувач повітря для дитячої кімнати має різні ступені фільтрації з різноманітними функціями зволоження. Кліматичні комплекси добре і якісно справляються з поставленими завданнями. Даний пристрій працює, як і традиційні зволожувачі, тільки з додатковою системою фільтрації. В наявності можуть бути звичайні фільтри або аеродинамічні.

Зволожувач для дитини

У прийнятті рішення, який зволожувач повітря краще придбати для дітей допоможе той факт, що кліматичні комплекси здатні впоратися з самими маленькими частинками алергенів і пилу. Це дуже важливо, якщо малюк страждає алергічними реакціями. Крім усього, повітря очищається від неприємних запахів і хімічних речовин. Працює пристрій тихо, має різні режими і відрізняється простотою у догляді.

Фото зволожувача

Який зволожувач повітря необхідний для дітей — визначать батьки, прочитавши характеристики існуючих агрегатів.


10-02-2018, 16:30
191 просмотров
Нашли ошибку?