» » Прикраси з бісеру і намистин своїми руками

Прикраси з бісеру і намистин своїми рукамиПрикраси з бісеру і намистин

Яка дівчина не любить прикраси? Намиста, браслети і сережки з бісеру дуже популярні завдяки тому, що виглядають красиво, та й зробити такі прикраси своїми руками досить просто. Для плетіння потрібно лише значний моток дроту або линви, намистини самих різних форм і розмірів, які на цю волосінь і будуть нанизуватися, і, саме головне, фантазія і уява.

Кожна дівчина за допомогою намистин або бісерін зможе виготовити прикраси, які підходять під будь-який предмет її гардеробу: від вечірньої сукні до звичайних джинсів. А речі, зроблені своїми руками, дивують людей ще більше, адже в даний час, коли правлять технології та інформація, звичайні вироби – велика рідкість.

Прикраси своїми руками для новачків виготовляються за спрощеними схемами з докладним описом інструкцій. Ось деякі з них.

Жгутовые браслети з бісеру

Жгутовый браслет з бісеру

Необхідні матеріали:

 1. Бісеріни маленького розміру двох кольорів. Відтінки можна підбирати і самостійно, головне, щоб обидва кольори красиво гармоніювали між собою і не виглядали безглуздо. Для прикладу у статті вказані червоний і зелений кольори.
 2. Волосінь, дріт або капронова нитка.
 3. Голка зі спеціальним для бісероплетіння носиком.
 4. Застібка для майбутнього браслета.

Червоно-зелений браслет з бісеру

Хід роботи:

 1. Бісерина першого кольору (зеленого) нанизується на дріт і закріплюється на відстані п'ятнадцяти – двадцяти сантиметрів від одного з країв. Голка, в яку вставлена нитка з іншого боку, протягується через першу бісерину. Всі міцно затягується.
 2. На довгу сторону дроту/нитки нанизується чотири червоні бісеріни і шість зелених, крізь перші чотири намистини голка вставляється так само, як у першому випадку. Після затягування нитки повинен вийти овал, злегка приплюснутий з боків.
 3. Червона і три зелених намистини нанизуються на нитку, голка пропускається через чотири останніх бісеріни зеленого кольору: три з них вже затягнуті, плюс додається одна нова. Нитка затягується.
 4. Попередні кроки повторюються до тих пір, поки не буде досягнута необхідна довжина браслета. Після цього прилаштовується застібка, щоб можна було щільно закріпити браслет на руці. Одна частина застібки кріпиться на одній стороні нитки, друга – на інший.
 5. Залишилося тільки правильно закріпити нитку, щоб намистини з неї не зіскочили. Щоб нитка закріпилася, її необхідно всього лише пропустити через чотири найближчі бісерини.

Кулон з бісеру, намистин та каменів

Красивий кулон з бісеру

Необхідні матеріали:

 1. Кабошони у формі овалу, дві штуки.
 2. Кабошон вогняного кольору, одна штука.
 3. Ріволі.
 4. Перлини маленького розміру, дві штуки.
 5. Перлини середнього розміру, двадцять штук.
 6. Перлини великого розміру, десять штук.
 7. Листя перламутрові, чотири штуки.
 8. Листя рожеві з кварцу, три штуки.
 9. Тканина, призначена для вишивання.
 10. Звичайний папір.
 11. Ножиці, лінійка, спеціальна голка для вишивання, клей, олівці.

Хід роботи:

 1. На папері за допомогою олівця вертикально чертится лінія посередині листка. Трохи вище неї кріпиться камінчик. Під ним закріплюється нитка, на інший кінець якої нанизується три бісеринки маленького розміру, які пришиваються до матеріалу.
 2. Знову нанизуються три бісеріни, але на цей раз вони обшивають камінь по колу.
 3. Мозаїчне плетіння. Одна бісерина надівається на нитку, голка протягується через попередню. І так з кожною бусиною.
 4. Наступний ряд – знову обшивка навколо каменя.
 5. Після того, як камінь обшитий трьома рядами дрібних бісеринок, нижче його рівня малюється коло олівцем, розташований також по центру, для ріволі. Отриманий коло обшивається подібно каменю, але з одним лише зміною: останній ряд мозаїчного плетіння закріплюється таким чином, щоб обшивка «стояло» над папером.
 6. Наступний крок – обшивка вже отриманого кристала, теж по колу.
 7. На закінчення – вся фігура обшивається по колу вздовж контуру, навколо пришиваються перлини і залишився недоторканим камінь.
 8. Фігура акуратно вирізається по контуру і приклеюється на шкіру або її замінник. Для більшої міцності фігура ще і пришивається до основи, нитка закріплюється всередині.
 9. Залишилося красиво декорувати отриманий кулон за допомогою листя рожевих і перламутрових. Красивий кулон готовий. У виготовленні він дуже простий, але припаде до душі будь-якій дівчині.

Сережки з бісеру

Сережки з бісеру у формі сердечок

Необхідні матеріали:

 1. Бісеріни середнього розміру, двох кольорів. В якості прикладу взято червоний і зелений кольори.
 2. Волосінь або дріт, тонка, один метр.
 3. Швензи.

Сережки у вигляді сердечок з бісеру

Хід роботи:

 1. З обох сторін ліски закріплюється за спеціальною голці для вишивання. Потім набираються бісеріни: одна червона, три зелених, три червоних, три зелених, одна червона.
 2. Дріт протягується крізь одну бісерину, в порядку «через одну»: першу, третю, п'яту... і так далі, до одинадцятої.
 3. На один кінець дроту нанизується одна бісерина червоного кольору, голка з цього кінця протягується через сусідню бісерину зеленого кольору. Діяти за даною схемою, пропускаючи через голку чотири зленых бісеріни і потім одну червону.
 4. Через останню набрану червону бісерину протягується протилежний кінець дроту. З обох кінців волосінь щільно затягується.
 5. Починається четвертий ряд. П'ять бісерін зеленого кольору нанизуються на голку таким чином, щоб вони знаходилися поверх червоних.
 6. За допомогою першої голки плететься ряд номер п'ять: бісерина червоного кольору, чотири зелених, бісерина червоного кольору. Голка з протилежного кінця пропускається крізь останню бісерину.
 7. Ряд номер шість: п'ять бісерін зеленого кольору, червоних немає.
 8. Сьомий ряд: першої голкою набирають одну червону бісерину, чотири зелених, одну червону, через яку і надівається голка з протилежного кінця.
 9. У рядку під номером вісім починається зменшення кількості бісерін: одна червона бісерина, замість чотирьох зелених – всього три, одна червона, через яку вставляється голка з протилежного краю.
 10. Ряд номер дев'ять починається тільки після того, як волосінь виявиться втягнутою всередину: одна червона намистина, дві зелених, одна червона.
 11. Після того, як дев'ятий ряд буде заершен, можна піти двома шляхами: перший – продовжити плести, використовуючи обидва кінці дроту, і другий – використовувати тільки один кінець, так як він набагато довший протилежного. У рядку під номером десять використовується всього три бісеріни: одна червона, одна зелена і знову червона.
 12. Після того, як крайня голка пройде крізь останню бісерину червоного кольору, починається низка під номером одинадцять: всього дві бісеріни червоного кольору.
 13. Останній ряд, номер дванадцять, починається з протягування голки через останню бісерину червоного кольору, після чого нанизується ще одна, остання.
 14. Поверх бісеріни кріпиться швенза, рівно посередині вироби. Швенза для вуха кріпиться все тієї ж волосінню, що і на основному виробі. Залишок міцно закріплюється і відрізається.

такі сережки можна акуратно вставити камені, щоб надати їм більше вишуканості і розкішності.

Прикраси з бісеру – універсальне прикраса для кожної модниці.

Фото 31: Вишивання бісером Фото 30: Комір з бісеру і намистин Фото 29: Виноградне дерево з бісеру Фото 28: Вишиваний бісером і намистом манжет Фото 27: Прикраса в блакитних тонах з бісеру Фото 26: Весільна прикраса з бісеру Фото 25: Сережки у вигляді ловців снів з бісеру Фото 24: Сніжинка з бісеру і намистин на ялинку Фото 23: Сережки у вигляді віял з бісеру Фото 22: Сережки у вигляді сов з бісеру Фото 21: Сережки у вигляді квітів з бісеру Фото 20: Прості новорічні сережки з крупного бісеру Фото 19: Орієнтальний прикраса з бісеру Фото 18: Обідок з прикрасами з бісеру і каміння Фото 17: Кулон з бісеру і каміння Фото 16: Кулон з бісеру Фото 15: Колібрі з бісеру Фото 14: Сережки у вигляді павича з бісеру Фото 13: Діадема з бісеру Фото 12: Кулон-сова з бісеру Фото 11: Прикраса спиць велосипеда бісером і намистинами Фото 10: Біло-золоте намисто з бісеру Фото 9: Різноманітність бісеру Фото 8: Бісер
14-02-2018, 09:55
287 просмотров
Нашли ошибку?