» » Ультразвуковий зволожувач повітря для будинку і дачі

Ультразвуковий зволожувач повітря для будинку і дачіУльтразвуковий зволожувач повітря варіанти

Сьогодні найбільш ефективними приборами для зволоження повітря вважаються ультразвукові апарати. Вони здатні підтримувати оптимальну вологість повітря в приміщенні, створюючи максимально комфортний мікроклімат. У даній статті ми розглянемо всі переваги і недоліки ультразвукових зволожувачів повітря, а також нюанси їх використання.

Для людей, які проживають у великих містах і мегаполісах, питання екології стоїть дуже гостро. Адже повітря, яким ми дихаємо, впливає не тільки на комфорт проживання, але і на здоров'я і самопочуття в цілому. Особливо важливу роль якість повітря відіграє для сімей, де є маленькі діти.

В зимовий період, коли в квартирах на повну потужність працюють опалювальні прилади, до проблеми поганої екології підключається ще одна: знижується вологість повітря. Тому багато сімей вдаються до придбання ультразвукового зволожувача повітря.

Ультразвуковий зволожувач повітря який краще Величезний плюс приладу в тому, що його функції не обмежуються зволоженням повітря. Додатково пристрій очищає його і абсорбує від пилу. У застосуванні УУВ дуже простий і навіть дозволяє виставити необхідний рівень зволоження в залежності від сезону.

Принцип роботи приладу

Кожен ультразвуковий зволожувач повітря має всередині спеціальну мембрану (перетинку), що коливається в певній ультразвукової частоти. У включеному стані прилад розпорошує воду, попередньо розбивши її на найдрібніші частинки (по суті, перетворивши у потік холодної пари).

Коли повітря зволожується до необхідного стану, прилад переходить в режим «сну» (автономний режим).

Ультразвуковий зволожувач повітря в кімнаті

Якщо в приладі закінчується вода, зволожувач подає сигнал про те, що потрібно його наповнити. Що стосується терміну служби змінного картриджа, то він залежить від стану води і навколишнього повітря. У середньому картридж служить від 70 до 140 днів.

Плюси і мінуси ультразвукового зволожувача повітря

До безперечних переваг приладу можна віднести наступні характеристики:

  • наявність іонізуючої функції;
  • датчик обліку, контролю і вимірювання рівня вологості;
  • достатня економічність;
  • практично повна безшумність;
  • можливість установки резервуара ємністю до 6 літрів;
  • компактність;
  • можливість автономної роботи;
  • наявність змінних картриджів.

Якщо говорити про недоліки ультразвукового зволожувача повітря, то найбільш явним з них вважається білий наліт, який може залишати струмінь пари. Особливо помітний він на дерев'яних меблів. Такий ефект може говорити про занадто низьку якість води. Зазвичай при заміні води проблема зникає.

Ультразвуковий зволожувач повітря для дитини

Шкоду УУВ: правда чи міф?

Шкідливість використання ультразвукового зволожувача повітря – предмет численних дискусій, в яких не брав тільки ледачий. Чи мають ці випади під собою вагоме підґрунтя? Частково так.

Перший фактор ризику – це використання УУВ в приміщенні, де проживають алергіки. Пил, абсорбируемая при роботі апарата, може вдихати людиною і провокувати загострення алергії. Також не рекомендується використовувати прилад людям, що страждають бронхіальною астмою. Тим не менш, при частій зміні картриджа (наприклад, в 2-3 рази частіше, ніж треба) такий негативний ефект значно знижується, і в результаті використання апарату людьми з вищезазначеними захворюваннями стає допустимим.

Ще один мінус, який відзначали користувачі – це тягар зволоженого повітря, що стає причиною сухого кашлю. Проте і таку проблему можна усунути, використовуючи більш якісну воду або воду з двома-трьома рівнями очищення.

Вибираємо прилад для зволоження повітря

Перш ніж придбати відповідний саме вам ультразвуковий зволожувач повітря, потрібно взяти на озброєння секрети правильного вибору.

Для початку варто звернути увагу на радіус дії зволожувача і зіставити його з площею приміщення. Інакше ви ризикуєте переплатити, придбавши занадто потужний прилад. Ультразвуковий зволожувач повітря Далі необхідно розглянути резервуар. В даному випадку також потрібно виходити з площі приміщення. Чи Не доведеться занадто часто заливати свіжу воду, і не буде вона застоюватися?

Вивчивши всі параметри, ви без праці зможете підібрати відповідний вашим вимогам зволожувач повітря.

Навіть зважаючи на деякі недоліки приладу, фахівці стверджують, що він все ж таки необхідний. Так, надмірно сухе повітря негативно впливає на стан шкіри і волосся. Але це у дорослих, особливо ж від сухого повітря страждають діти. Слизова оболонка носа у дітей набагато чутливіші, тому прилад для зволоження повітря є відмінною профілактикою захворювань носоглотки. Якщо ви все ще не поспішайте купувати ультразвуковий зволожувач повітря, відгуки лікарів і задоволених користувачів вас переконають.


13-02-2018, 16:39
198 просмотров
Нашли ошибку?