» » Затишна квартира в Іспанії: красивий інтер'єр мінімальними витратами

Затишна квартира в Іспанії: красивий інтер'єр мінімальними витратамиквартира у мадриді

У цій чудовій квартирі вдало поєднується старе і нове: потерта старовинні меблі з дерева і сучасні світильники, цікаві предмети декору з минулих років та аксесуари нашого часу. Інтер'єр даної мадридської квартири доводить: колосальні зміни у зовнішньому вигляді будь-якого житла можна зробити доступними засобами. Давайте насолоджуватися результатом, гідним копіювання!

-кухня-вітальня

Отже, об'єднана кухня-вітальня кофмортная і затишна: розпорядженні до дружніх посиденьок. Тут все під рукою: зручно готувати, збиратися всім разом за обіднім столом, а після смачної трапези розташуватися на комфортному диванчику. Зонування кімнати організовано з допомогою різних підлогових покриттів: в зоні кухні — керамічна плитка, в решті частини кухні-вітальні — ламінат.

квартира-студія в мадриді

Зверніть увагу на це поєднання: старий дерев'яний шафа для посуду і металевий стілець в дусі вінтаж. Інтер'єр продуманий до дрібниць, квітковий візерунок на чайних гуртках поєднується за кольором з внутрішньою оббивкою шафи!

дерев'яна меблі в квартирі

В інтер'єрі маленької вітальні ми можемо спостерігати гармонію спочатку несумісних речей: глянсову білу тумбу ТВ(явно належить до сучасного стилю),дерев'яну консоль в вінтажному стилі, потерті скрині і шкуру на підлозі, явно відсилають нас до етнічних інтер'єрів Африки. При цьому предмети меблів не сперечаються між собою, а навпаки — гармонійно доповнюють один одного. Вітальню і балкон поділяють скляні двері — це додає до кімнати більше світла.

вітальня

Один з різких контрастів: дерев'яний комод-консоль в класичному стилі і пластиковий стілець, сучасний предмет меблів.

дерев'яний комод на тлі цегляної стіни

— балкон

Балкон — оазис усамітнення. Тут можна почитати книгу під відкритим небом або просто помріяти, закутавшись в плед і милуючись зоряним небом в ночі.

відкритий балкон

— спальня

Балкон з'єднує вітальню і спальню( це можна буде побачити на самому останньому фото в статті). У спальні ми відчуваємо нотки гламуру, які виражаються в поєднанні кришталевих світильників, насичених фіолетово-фіолетових відтінках і цегляній стіні.

спальня з ліловими акцентами

Цеглу в спальні — стильне рішення, яким присвячена велика фотободборка на нашому сайті. Для того щоб переглянути фото, пройдіть по активному посиланню.

красива спальня з гламурними нотками

Зверніть увагу на цікаві тумби, що імітують дерев'яні пні (або пні, імітують тумби)).

кришталеві підвіси над ліжком у спальні

Приставне дзеркало в спальні

В спальні розташований комп'ютерний стіл, за яким організовано два робочих місця.

Робочий кабінет у спальні

— дитяча кімната

А тепер переходимо в дитячу кімнату. Дві ковані ліжка розділяє високий шафа.

дитяча кімната на двох

— санвузол

Санвузол поєднаний з дитячою кімнатою. Дивне і таке правильне рішення дизайнера: всі приміщення в квартирі взаємодіють між собою і перетікають один в одного через повторення в кольорі і оздоблювальних матеріалах, завдяки цьому кожна кімната сприймається як частина цілого.

дитяча кімната з санвузлом

санвузол в чорно-білих тонах

В кінці нашого віртуального туру додаю план цієї прекрасної квартири, можливо ваша планування дуже схожа і ви можете організувати щось подібне.

план квартири-студії

Пропоную поділитися враженнями про інтер'єр в коментарях! Мої відчуття від побаченого самі позитивні: звичайно, деякі сумнівні моменти(наприклад,наскільки зручні стільці для роботи за комп'ютерним столом або де ховається холодильник), але в цілому — інтер'єр продуманий і гармонічний. Дивує такий факт: незважаючи на те, що в кожній кімнаті багато речей, меблів, аксесуарів, дрібного декору — відчуття захаращеності в квартирі немає. Навпаки, інтер'єр виглядає «живим» і дуже затишним, немає відчуття вихолощеної красивої картинки з журналу по дизайну. Буде цікаво ваша думка і ваші враження.

Затишку вашому дому!

Якщо фотопідбірка вам сподобалася, запросіть друзів подивитися, натиснувши іконку вашої соціальної мережі. Спасибі!


1-03-2018, 11:54
424 просмотров
Нашли ошибку?