» » Гельсінська квартира з інтер'єром в чорно-білому виконанні

Гельсінська квартира з інтер'єром в чорно-білому виконанніПроект інтер'єру цієї двокімнатної квартири в Гельсінкі, належить чолі фінської підрозділу Cosmopolitan Стине Мянтюниеми (Stina Mäntyniemi), був розроблений фахівцями Laura Seppänen Design Agency. Дизайнерам вдалося реалізувати концепцію майже повністю білого простору, є тим не менш затишним і комфортним. Сповнений скандинавської естетики, цей інтер'єр з елементами мінімалізму виглядає так, ніби зійшов з обкладинки глянсового журналу, але при цьому він практичний і цілком придатний для життя.

Сліпучо білі стіни, підлоги і стелі задають тон у всьому інтер'єрі квартири – завдяки їм предмети обстановки завжди виглядають свіжими і оновленими. Поверх білої «основи» нашаровуються акцентують елементи чорного і, місцями, сірого кольорів, доповнені кількома кімнатними рослинами. Цікаво, що Мянтюниеми настійно просила обійтися без будь-яких килимів або штор, які, як відомо, мають властивість візуально пом'якшувати надто негостинне простір. Дизайнери знайшли альтернативне рішення, привнесе в інтер'єр трохи теплих текстур.

Ще одним проханням Мянтюниеми було неодмінно знайти в квартирі місце для крісла Diamond Chair від Bertoia. Будучи доповнено чорної подушкою, воно зайняло чільне місце у вітальні.

В інтер'єрі кухні зміни були не настільки масштабними. Зокрема, були замінені кран, раковина і дверцята шафок. Ручки на дверцятах були пофарбовані в матовий чорний колір. Обробний стіл покрили стільницею з каррарського мармуру, яку потім скруглили.


13-02-2018, 08:12
263 просмотров
Нашли ошибку?