» » Ніж потрібно підгодовувати квіти і садові дерева

Ніж потрібно підгодовувати квіти і садові дереваПідживлення рослин Наявність гарних, пишно квітучих рослин, незалежно від того, чи є вони домашніми або ж вирощуються в саду, завжди радує око і приносить безліч позитивних ефектів. Однак, як би уважно ви не стежили за самою рослиною, як би правильно і ретельно ви не пішли всіх вказівок і порад для правильного догляду, підгодівля для квітів необхідна. У даній статті ми розглянемо різні види існуючих для підгодівлі кімнатних рослин і дерев, а також детальніше розповімо, як саме обирати додаткове «харчування» для ваших зелених вихованців.

Всі кімнатні рослини, без винятку, мають потребу в додатковому харчуванні. Адже від цього залежить їх ріст і цвітіння. Рослини, що ростуть у відкритому грунті, отримують більше поживних речовин, ніж кімнатні. Крім цього, в горщику вже після двох місяців від першої підгодівлі відбувається виснаження грунту. Користь підживлення Коренева система відіграє основну роль у житті рослин, оскільки завдяки їй відбувається надходження всіх поживних речовин. При цьому «рідка» підживлення засвоюється набагато швидше. Тому добрива краще вносити під час поливу, розчиняючи їх у воді. Можна використовувати також спеціальні гранули або порошок підгодівлі комплексними добривами, які рекомендується вносити під час підготовки посадкової грунту.

Готові добрива можна придбати в магазині, а можна приготувати самому, в домашніх умовах.

В універсальних для підгодівлі кімнатних квітів основним елементом є азот. Але його одного недостатньо, так як для повноцінного розвитку кімнатного рослини потрібно ще калій, фтор, мідь, цинк та інші речовини. Азотні добрива Існують підживлення, якими обприскують листя або стебла. Зазвичай вони стимулюють цвітіння, і впливають на розвиток листя. Особливо така підгодівля необхідна молодому рослині в момент зростання. Підживлення сечовиною слід проводити тільки під час росту або цвітіння рослини. Коли рослина «відпочиває» від підгодівлі краще відмовитися.

Зовнішній вигляд рослини дозволяє судити про нестачу якого-небудь речовини, з чого легко зробити висновок, потрібні добрива для підживлення рослин. Якщо рослина погано росте і має мізерну листя, то це вказує на брак азоту, темні листя – фосфору, відсутність цвітіння – калію.

Поряд з мінеральними добривами у грунт можна вносити органіку. З органічних добрив найпоширеніші — це пташиний послід або коров'як. Крім харчування, органіка робить грунт більш пухким, тим самим забезпечуючи доступ повітря коріння. Добриво золою Непогано раз в три місяці вносити в грунт в якості добрива зольний розчин для підгодівлі троянд.

Не всі квітникарі позитивно ставляться до хімічних добрив, воліючи замість них використовувати домашні засоби. Найбільш часто в якості таких добрив використовують, бананові шкірки (попередньо висушені і подрібнені в порошок), яєчну шкаралупу, кава, заварку, цукровий розчин, картопляний відвар.

Такі підживлення кілька програють за змістом поживних речовин порівняно з готовими. Але, тим не менш, в деяких випадках дуже добре можуть виручити. Якщо рослина стало погано рости або взагалі зупинився в рості, то можна раз в тиждень протягом місяця поливати його цукровою водою. Перед посадкою, ґрунт добре перемішати з порошком з бананової шкірки.

Органічна підживлення – що таке

Органічні добрива – це добрива, які складаються з перегнивших, під дією мікроорганізмів, натуральних компонентів (органіки). Розкладаючись, рослини перетворюються на перегній. Правильно приготовлений перегній або як його ще називають – компост, представляє собою велику цінність для городу та саду. Перегній надає рослинам силу для росту і плодоношення, а також оберігає від різних захворювань. Це жива субстанція, наповнена різними мікроорганізмами, комахами і черв'яками. Найважливіше для них – це грунт, вологість і кисень. В надлишку грунту і вологи, а кисень необхідно правильно застосувати – від нього залежить, як швидко вийде компост. Підживлення рослин мінеральними добривами дозволена практично завжди.

В залежності від того, що використовується при компостуванні, можна розрізнити такі органічні добрива, такі як: гній, пташиний послід, торф, різні компости.

з опалого листя Компост

При нестачі органіки збільшують дозу мінеральних добрив. Під час міжрядного обробітку після кожного збору листя, а також перед його відростанням навесні, вносять калій, азот і фосфор по 30 кг на гектар.

Якщо ж ви все-таки вирішили спеціально підібрати склад ґрунту так, щоб рослина росла набагато краще і швидше, то перевагу треба віддати гумусного грунті, яка до пересадки ростковбыла перекопана з перегноєм. Пропорцію слід підбирати так:два кілограми перегною на один кубометр. Слід перекопувати не глибше двадцяти п'яти сантиметрів. Відстань між посадками залежить від сорту, але при будь-якому вигляді відстань не повинна бути менше тридцяти сантиметрів.

Удобрення гноєм

Скільки б фірм не виробляли різних популярних і розрекламованих засобів для удобрення грунту, проте для багатьох родин рослин гній був і продовжує залишатися кращим варіантом підгодівлі, у тому числі і під час пересадки. Перш ніж купувати гній для удобрення власних дерев, необхідно знати, як правильно його вибирати для отримання найкращого ефекту.

Розглядаючи гній, необхідно знати, що краще всього, якщо він буде соломистий кінський, можна взяти свинячий, але його доведеться перекладати соломою, тирсою, а в кінці компостування, перед застосуванням, додати близько двох кілограмів гашеного вапна на 1 кг компосту. Гній розводять з водою в співвідношенні 1:5 і вносять у грунт, починаючи з ранньої весни і закінчуючи пізньою осінню 2-3 рази за сезон. Навесні при перекопуванні городу, влітку підливаючи під коріння рослини, а пізньої осені розкидати по всій площі городу або саду. При підживленні рослин деякі городники використовують фекалії з вигрібних ям. Щоб прибрати запах і зберегти корисний азот, його перешаровують з торфом. Перед тим як добриво потрібно вносити в ґрунт, його компостують, нагріваючи до 40 – 50 градусів, це необхідно для знищення яєць гельмінтів.

Добриво курячим послідом

Пташиний послід найбільш корисний для городу – це курячий і голубиний. Для підживлення сільськогосподарських культур послід розводять водою (1:2), дають настоятися протягом 4 – 5 діб, потім при поливі рослин отримане добриво розводять водою (1:10).

При отриманні торфу використовуються перегнилі рослини, але дане добрива містить мало корисних властивостей, для сільськогосподарських культур, зате чудово живить і робить грунт більш рихлою і зберігає вологу. При компостуванні торфу з фекаліями виходить прекрасне добриво для внесення в грунт. Для отримання компосту виділяють місце, огораживая дошками з трьох сторін, вкривають плівкою, іноді зволожуючи з допомогою води, дають компостироваться протягом року.

Всі вищевказані параметри та опису дозволять вам без додаткової допомоги фахівців правильно підібрати спосіб підживлення і захистити свої рослини від нестачі харчування.

Фото 10: Добриво банановими шкірками Фото 11: Бордовская суміш Фото 12: Фосфорні добрива Фото 13: Використання соломи для удобрення Фото 14: Добриво з кропиви' aria-describedby='gallery-1-40441 ˆ Фото 15: Добриво з бур'янів Фото 16: Добриво вапном Фото 17: Добриво калійної сіллю Фото 18: Калійні добрива Фото 19: Добриво очищеннями Фото 20: Класифікація добрив Фото 21: Добриво кави Фото 22: Добриво крейдою Фото 23: Мінеральні добрива Фото 24: Органічні добрива Фото 25: Комбіновані добрива Фото 26: Цукор в якості підживлення Фото 27: Добриво лушпинням насіння Фото 28: Обприскування рослин для позакореневого підживлення Фото 29: Суперфосфат Фото 30: Торф в якості добрива Фото 31: Добриво цибулевої лушпинням Фото 32: Добриво опилом Фото 33: Рідкі підгодівлі
5-03-2018, 11:52
434 просмотров
Нашли ошибку?