» » Ніж так примітні рулонні штори блекаут для інтер'єру

Ніж так примітні рулонні штори блекаут для інтер'єруШтори блекаут

Поява матеріалу блекаут на текстильному ринку стало справжнім проривом і революцією, яка дуже сильно змінила наше уявлення про те, яким чином можна підходити до оформлення вікон. Блекаут це матеріал, який відрізняється жаростійкістю і світлонепроникність, що робить штори, виготовлені з цього матеріалу дуже гарним вибором, володіє цілим рядом переваг. Що ж являють собою штори, виконані з такого матеріалу? Давайте детальніше розберемо це питання.

Що таке блекаут?

Блэкаутом називається спеціальна тканина, яка з'явилася на ринку не так давно, відрізняється тим, що не пропускає сонячні промені і здатна затінити порядку 90-100% всього приміщення. Даний матеріал з'явився зовсім недавно, але дуже швидко придбав дуже велику популярність.

Штори блекаут ефект

Батьківщиною блекаут вважається Фінляндія, в якій, як відомо, дуже часто можна спостерігати білі ночі, саме через потреби не пропускати світло в нічний час і був винайдений цей матеріал. Також штори блекаут володіють ще одним вельми значущим плюсом: вони мають відмінний зовнішній і чудовий дизайн. Якщо ви представили після слів про те, що штори з цього матеріалу не пропускають світло, деякий чорний прямокутник не особливо красивий і привабливий, то ви помилилися, так як штори блекаут мають дуже велике розмаїття, різні дизайни і стилі, серед яких кожен може вибрати варіант по собі.

Чим відрізняються штори блекаут від звичайних штор?

Тканина для штор блекаут має дуже велику кількість переваг, що робить її дуже хорошим рішенням. Ось основні з них:

  • Довговічність. Такі штори зазвичай не вигорають і не деформуються під час сушіння або прання, а також дуже довго зберігають початковий зовнішній вигляд, що не може не радувати.
  • Не мнуться. У процесі використання вони абсолютно не мнуться, що є дуже великим плюсом, особливо для рулонних штор, які протягом одного дня можуть згортатися і розгортатися кілька разів. Це властивість штор також дуже корисно в тому сенсі, що їх не треба прасувати, досить просто випрати, висушити й повісити, і рулонні штори блекаут будуть відмінно виглядати.

Рулонні штори блекаут

  • Звукоізоляція. Тканина відмінно справляється з затримкою і усуненням сторонніх звуків, це досягається за рахунок багатошарової структури.
  • Теплоізоляція. Штори здатні захистити вашу кімнату не тільки від попадання світла, але і від спеки.
  • Великий вибір. На даний момент, в текстильних магазинах можна знайти дуже великий асортимент таких штор, які будуть відрізнятися самим різним дизайном та стилем.
  • Відсутність алергічної реакції. Далеко не кожен сучасний матеріал в наш час має гіпоалергійністю, штори блекаут відносяться до тих матеріалів, які зовсім не викликають алергічної реакції. Досягається такий ефект в першу чергу за рахунок використання якісних матеріалів.
  • Простота догляду. Доглядати за такими шторами дуже просто, як вже підкреслювалося вище, вони абсолютно не мнуться, їх просто прати, на них практично не сідає пил.

Види штор блекаут

У кожному хорошому текстильному магазині можна знайти великий асортимент таких штор. Більш того, ви завжди можете вибрати для себе потрібну модель, що володіє необхідним вам коефіцієнт світлопроникності, а також зі всіляким напиленням і не тільки. Крім того, існує кілька основних фасонів таких штор, найбільш популярними є наступні:

  • Римські. Володіють дуже простою системою управління, а також лаконічними складками. Римські штори люблять поєднувати з гардинами.
  • Японські. Відмінно зможуть вписатися в етнічний, а також екзотичний інтер'єр. Відмінно підкреслюють особливість дизайну і володіють дуже практичними функціями.

Японські штори блекаут

  • Штори-плісе. Дуже популярні у всіляких громадських закладах (таких як нічні клуби, офіси та інші). Відрізняються тим, що за рахунок своєї особливої системи управління можуть бути частково відкритими і закритими одночасно.

Де прийнято використовувати штори блекаут?

За рахунок великої кількості унікальних і дуже корисних властивостей, штори блекаут можна використовувати в абсолютно різних місцях. Наприклад, вони можуть відмінно підійти для закладів громадського харчування, так як не будуть пропускати зайвий світло, і тим самим зроблять заклад більш комфортними для відвідувачів.

Механізм штор блекаут

Також такі штори можуть бути дуже непоганим рішенням для ділових залів і різних кімнат співбесід та консультацій, так як в таких місцях дуже часто потрібно показувати будь-які фільми або відео. Наявність штор блекаут на вікнах, дозволить зробити перегляд таких фільмів максимально комфортним і зручним.

Ще одним місцем для використання блекаут можуть бути фотолабораторії, в тому випадку, коли немає можливості створити закрите приміщення без вікон для фотолабораторії, її просто завішують тканиною — блекаут в цьому випадку дуже хороший варіант.

Ну і, само собою, в житлових приміщеннях, якщо вам набридло постійно палюче у вікно сонце, то штори блекаут можуть стати справжнім порятунком.

Штори блекаут в спальні

Власне, ось і вся інформація про шторах блекаут. Хочеться вірити що вона виявиться корисною, коли ви будете купувати штори блекаут в інтернет магазині, і допоможе зробити правильний і розумний вибір.


5-03-2018, 10:04
353 просмотров
Нашли ошибку?