» » Чорно-біла квартира з жовтими акцентами

Чорно-біла квартира з жовтими акцентамиZ-AXIS DESIGN, заснований в Тайвані, спроектував цю сучасну квартиру в стилі «мінімалізм» з акцентом на чорні і білі кольори в якості базового кольору. Поверх чорного і білого дизайнери шарами наклали жовтий колір як основний акцент, додавши яскравий сюрприз у концепцію відкритого простору.

Група шаф чорного кольору і L-подібної форми утворюють головну кімнату і акцентують увагу на жовтих смугах і непрямому освітленні.

Схожі шафи утворюють стіну, збудовану перпендикулярно до першого сету з такими ж жовтими лініями, додаючи візуальну послідовність простору. Один жовтий стілець додає життя і фарб чорного обіднього столу і таким же стільців.

Чорна розсувні двері закривається, щоб приховати кабінет.

Замість типової люстри вони використовували настінну лампу, привинченную на довгій ручці.

За прозорою дверцятами ви виявите робочий кабінет квартири, в якій виставлена ретельно зібрана колекція іграшок. Жовтий несподівано виникає в цьому просторі, як і в заскленому кабінеті, так і у виїмці на стелі з купольними світильниками.

Спальня оформлена різними заспокійливими і нейтральними відтінками сірого. Дерев'яна шафа вбудований в стіну для зберігання.

Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: Фото 18: Фото 19: Фото 20:
6-03-2018, 08:35
503 просмотров
Нашли ошибку?