» » Чорнокорінь лікарський від мишей: фото

Чорнокорінь лікарський від мишей: фотоЧорнокорінь лікарський

Несподіваним засобом в боротьбі з навалою гризунів виявився чорнокорінь лікарський. Властивості рослини виявилися не менш ефективні, ніж пастки і синтетичні отрути. Природний ратицид виключає можливість негативно впливати на домочадців, домашніх улюбленців. Дивлячись на чорнокорінь фото, важко уявити, що це красиве рослина може дати настільки вражаючий ефект.

Рослина чорнокорінь лікарський

Розглядаючи чорнокорінь лікарський фото, можна побачити характерні ознаки виду рослини:

 • опушене стебло;
 • великі яскраві квіти;
 • м'ясистий стовбур і листя;
 • невеликі темні маслянисті плоди;
 • соковитий зелений колір.

Будова чорнокореня лікарського

Все це ознаки багатьох рослин, що містять у своєму соку отрути. Гарне на вигляд рослина селиться по пустирях, бідним грунтів. Це показник їх живучості. Через нестачу води або збідненої грунту рослина концентрує в собі велику кількість різних сильнодіючих речовин.

Саме дія алкалоїдів дозволяє швидко позбутися від нежданих сірих гостей. Завдяки вмісту в соці деякого кількість органічних ефірних масел, запах рослини поширюється і утримується досить довго. Це одне з корисних якостей рослини в боротьбі з гризунами.

Крім отруйної ефекту чорнокорінь відомий у народній медицині як сильний знеболюючий засіб. Такий ефект дає вплив сукупності речовин соку на центральну нервову систему. Оскільки людське тіло володіє великою масою цей ефект має благотворним впливом. Однак для маленького тільця гризуна подібний вплив згубно.

Квітне рослина в травні, цей період розтягується до кінця весни. Збирати рослину потрібно після цвітіння, тоді в соку міститься максимальна кількість потрібних речовин. Заготовлювати рослину можна методом висушування в темному, добре провітрюваному місці.

Боротьба з гризунами

Дивлячись на чорнокорінь лікарський від мишей фото, багато хто задається питанням, як приготувати засіб проти гризунів. Щоб застосувати цей засіб на практиці використовують:

 • висушені корені, стебла;
 • настоянки;
 • відвари.

Застосування чорнокореня від мишей

Велика концентрація рослини здатна вбити дрібних шкідників. Оскільки алкалоїди пригнічують нервову систему гризунів. Стійкий запах рослини досить довго тримається в приміщенні. Таким чином, тварина відчуває небезпеку і йде з насидженого місця.

Для приготування відвару необхідно мати близько підлозі кілограма сировини. Його можна запарити, залишити на добу. Зцідженим розчином обляпати кути, і часто відвідувані гризунами місця. Додатково можна розвісити пучки засушеного чорнокореня по дому, на недоступній для дітей висоті.

Настоянка на спирту готується близько 5 діб. Для цього необхідно:

 • подрібнити кілька стебел з листям;
 • помістити в скляний посуд;
 • залити 1 л спирту (концентрація 96%);
 • встановити в недоступному для світла місці.

Зцідженим розчином змастити плінтуса, панелі, побризкати стіни в коморі.

Фото 4: Чорнокорінь лекарственны Фото 5: Поява квіток черкнокорня Фото 6: Частини чорнокореня Фото 7: Чорнокорінь взимку Фото 8: Різнобарв'я чорнокореня лікарського Фото 9: Вид Сynoglossum amabile Фото 10: Виростання чорнокореня в лісі Фото 11: Розмір насіння чорнокореня Фото 12: Цвітіння маленького чорнокореня Фото 13: Вид Cynoglossum cheirifolium Фото 14: Вид Cynoglossum furcatum Фото 15: Вид Cynoglossum germanicum Фото 16: Вид Cynoglossum lanceolatum Фото 17: Вид Сynoglossum myst pink Фото 18: Кущ чорнокореня на кам'янистому ґрунті Фото 19: Кущ чорнокореня на лісовій ґрунті Фото 20: Листя чорнокореня поблизу Фото 21: Корінь чорнокореня Фото 22: Запилення чорнокореня Фото 23: Збір летких органічних сполук чорнокореня Фото 24: Приготування відвару чорнокореня Фото 25: Розетки з насінням чорнокореня Фото 26: Розмір квіток чорнокореня лікарського Фото 28: Дозрівання насіння чорнокореня Фото 29: Вердители чорнокореня Фото 30: zРозетки з насінням і квіти чорнокореня Фото 31: Насіння чорнокореня
7-03-2018, 09:18
600 просмотров
Нашли ошибку?