» » Що робити, щоб троянди довше стояли

Що робити, щоб троянди довше стоялиsozdaem buket (4)

Троянди – одні з найкрасивіших і популярних кольорів при виборі подарунку близькій людині. Ніжні, але в теж час мають досить міцне стебло, троянди при правильному догляді можуть прикрашати приміщення досить тривалий час. Звичайно ж, важливу роль відіграє сорт і якість квітки на момент покупки. Є кілька секретів і нюансів, що роблять так, щоб троянди довше стояли. Розглянемо деякі з них, а також те, як можна стежити за подарованими квітами.

Секрети зберігання троянд

Кілька правил, виконати які не складе труднощів ні для кого, дозволять, однак, значною мірою продовжити життя прекрасної троянди і не дозволити швидко втратити розкішний зовнішній вигляд.

Правило 1 — Занурюючи квітка у воду, вкрай важливо позбутися всіх пелюсток, які були розташовані нижче рівня рідини. Таке правило мало хто виконує, але саме із-за цього часто починається процес гниття, що і призводить до швидкого в'янення.

Потрібно зрізати стебла

Правило 2 — хто знає, що перед зануренням у воду, стебло троянди необхідно надрізати з невеликим нахилом. Це правильно, але робити це необхідно безпосередньо під водою, так як в противному випадку кисень потрапляє в стебло і прискорює процес засихання і псування.

Правило 3 — Якщо вас цікавить, як довше зберегти троянди, то вкрай важливо дотримуватися необхідну довжину стебла. Якщо він буде дуже довгим, то ніяк не зможе поглинати необхідну кількість води, отже, досить швидко призведе до того, що ваш красивий букет засохне.

Правило 4 — Неправильно просто набрати воду з крану у вазу і відразу поставити квіти. Справа в тому, що у великих містах вода в трубах далека від ідеалу, а ніжні квітки дуже погано переносять наявність яких-небудь хімічних і органічних домішок. Для цього необхідно залишити воду у вазі хоча б на кілька годин. До того ж, вкрай важлива температура. Взимку температура води для троянд повинна бути комфортною кімнатної, а влітку можна, навпаки, набрати у вазу трохи прохолодну воду, так як дані квіти погано переносять спеку. Далі ми також дізнаємося, що додати в троянди, щоб довше стояли.

Правило 5 — Правильний вибір місця для вази також має велике значення. В першу чергу слід уникати місць в будинку, куди потрапляють сонячні промені. Також обов'язково місце повинне бути прохолодним, тому варто уникати місць біля обігрівальних пристроїв.

Правило 6 — Щоденна зміна води обов'язкова, щоб троянди довше стояли і зберігали свою свіжість і не втрачали зовнішній вигляд. Однак тільки зміни води недостатньо. Потрібно також кожну квітку окремо дістати з вази і ретельно промити місце зрізу на стебла під проточною водою (обов'язково кімнатної температури). Якщо ви помітили, що місце зрізу втратило свою свіжість, то можна ще трошки підрізати, не забуваючи про правило 2.

додавати у воду для троянд

Звичайно ж, якщо ви просто будете виконувати вищезазначені умови, то життя ваших квітів значно продовжитися, але є ще кілька секретів щодо того, що додати у воду, щоб троянди довше не увядали б.

Вода для троянд

Цукор — Щоб троянди стояли довше, у воду додають один невеликий кубик цукру, який розчиняється у воді – це відмінне живильний засіб. Цукор бажано вибирати високої якості, підійде також коричневий (тростинний) цукор.

Оцет — Якщо цукру немає, то можна замінити його властивості оцтом. Обов'язково потрібно зберігати пропорцію, щоб вода не стала занадто кислою: на один літр дистильованої води додати двадцять мілілітрів яблучного або виноградного оцту.

Хімічні речовини — При підозрі, що у воді починається процес гниття, обов'язково потрібно додати в рідину деякі антисептичні речовини, наприклад, звичайний аптечний аспірин, квасец або ж столову горілку. Якщо ви впевнені, що при вирощуванні троянд були використані додаткові хімікати, то можна також розчинити у воді одну краплю білизняного відбілювача: це також продовжить життя і свіжість квітів.

Як відновити троянди

Бувають випадки, коли букет доводитися тримати без води цілий день, в результаті чого королівському квітці буває необхідно термінове відновлення. Відновлення троянд завявщих В такому випадку, необхідно майже повністю занурити квіти у воду кімнатної температури, попередньо, акуратно позбувшись від всіх листочків, розташованих на стеблі. Вода ні в якому разі не повинна потрапити безпосередньо в сам бутон. Залиште квіти в такому вигляді на всю ніч. До речі, вдаватися до такого методу можна хоч кожен день. Тоді квіти простоять у кілька разів довше.

Також, для швидкого відновлення троянд можна використовувати гарячу воду. Для цього повторіть обріз зрізу під водою, і занурте букет в гарячу воду. Це дозволить підняти пониклі бутони.

Зберігайте красу розкішних троянд, виконуючи неважке правила.

Фото 31: Фото 32: Фото 33: Вода для троянд Фото 34: Фото 35: Фото 36: Фото 37: Фото 38: Фото 39: Фото 40: Фото 41: Фото 42: Фото 43: Фото 44: Потрібно зрізати стебла Фото 45: Фото 46: Фото 47: Фото 48: Фото 49: Фото 50: Фото 51: Фото 52: Фото 53: Фото 54: Фото 55: Фото 56: Фото 57: Фото 58: Як зберегти довго троянди Фото 59: Красиві червоні троянди Фото 60: Відновлення троянд завявщих
9-03-2018, 09:51
489 просмотров
Нашли ошибку?