» » Що таке канзаші і цікаві, нові ідеї для неї

Що таке канзаші і цікаві, нові ідеї для неїЗефірки канзаші

Прийшла до нас з Японії диво під назвою канзаші (або кандзаси в оригіналі) – відмінна можливість для кожного пересічного обивателя виплеснути весь свій творчий потенціал на це мистецтво. Діапазон цього напряму безмежно широкий, а тому ми допоможемо вам визначитися з тим, куди можна спрямувати свої зусилля. Ось кілька нових ідей для канзаші.

Гардероб

 1. Перші згадки про краватці йдуть у далеку давнину, точніше, до стародавнього Китаю 220-х років до н. е. Сьогодні ж краватка – невід'ємна частина як чоловічого, так і жіночого гардеробу, і видів його нескінченна безліч, тому ви маєте повне право привнести щось своє в цей чудовий виріб. Варто також зауважити, що для краваток-канзаші ніяких надмірностей в матеріалах не потрібно. У цьому, мабуть, вся принадність домашнього рукоділля.
 2. Одне із самих чудових, трепетних і важливих подій в житті кожного з батьків і, звичайно, кожної дитини – виписка з пологового будинку в рідний дім. За допомогою класичних для техніки канзаші матеріалів цю подію можна буде прикрасити твором мистецтва власного виробництва. Це додасть ще більше теплих і ласкавих спогадів для і без того чудового події.
 3. Раз вже мова зайшла про дітей, то варто звернутися до техніки красивих пов'язок на голову для маленьких принцес. Це чудово доповнює будь-яку зачіску, поєднується з сукнею і викликає невичерпний потік радості і щастя у дитини. Єдине, що обмежує вас тут – ваша фантазія, тому що матеріали доступні, а поєднання кольорів можна комбінувати до нескінченності.
 4. Діти рано чи пізно дорослішають і ось ви вже проводжаєте їх в школу, а, може, і з школи. І тут техніка канзаші знову приходить до вас на допомогу. За допомогою тих же матеріалів можна створити відмінне прикраса зачіски для юної випускниці.
 5. Мабуть, самий класичний предмет гардеробу, який можна зробити з допомогою канзаші – брошка – відмінна прикраса всякого сукні.
 6. Дивно, але таке богемне явище, як намисто, теж відмінно мастерится рукодільницею за допомогою все тих же стрічок. В даному випадку, до речі, можна згадати свої навички володіння технікою бісеру, щоб в кінці отримати щось на рівні вищих будинків Європи, а, може, навіть вище.
 7. Використовуючи гострий предмет і невелику стрічку, можна сплести просто неймовірні у своїй простоті і оригінальності сережки. Звичайно, варто бути як можна більш обережним, але у справжньої господині спирт для обробки завжди знайдеться.

Інтер'єр

 1. Прикладне мистецтво – важлива частина життя багатьох жінок і, якщо вишивка хрестиком і складання бісером приїлися, то на допомогу приходить це чудове явище – канзаші, що є панацеєю від усякого творчого застою. Декорування картин з допомогою канзаші – щось більше, ніж просто бажання прикрасити своє житло. Це справжня лірика, вираження складної гами почуттів шляхом комбінування барвистих стрічок між собою.
 2. У тому випадку, якщо фотографія для Вас ближче, ніж інші образотворчі мистецтва, то, звернувшись до канзаші, ви зможете прикрасити фоторамку з самими незабутніми моментами вашого життя. Оригінальність обрамлення залежить тільки від вашої фантазії, якої ви можете дати всю волю.
 3. Мабуть, самим вільним, але в той же час трудомістким напрямком можна назвати створення фігурок в техніці канзаші. Ви можете створити як їжачка або жучка, так і великого Колоса або вашингтонський монумент, але у всіх випадках необхідно заздалегідь продумати все до найдрібніших деталей, щоб ваша робота не впала на останньому етапі.
 4. Досить приємно, коли штори не бовтаються, де попало, а акуратно прибрані в кут, доповнюючи інтер'єр кімнати та не заважаючи при цьому насолоджуватися літнім сонечком. Якщо ви, рукодільниця, пошили чудові штори, невже ви будете купувати підхоплення окремо? Це ж абсолютно безглуздо. Знову звертаємося до канзаші і пускаємося в політ творчої фантазії.
 5. Зроблена своїми руками акуратна шкатулочка не тільки допоможе вам в зборі всяких маленьких речей в один резервуар, але і чудово прикрасить полку, стіл, та й будь-яке інше подібне місце. Можна створити з нуля, а можна прикрасити непоказну коробочку з магазину.
 6. Канзаші квіти — не сама нова ідея, але це дуже хороший спосіб розвинути свої навички. Та й для квітів канзаші є ідеї. З допомогою різних нових ідей канзаші квітки зможуть прикрасити практично будь-яку річ.
Оплетення обідка двома і більше стрічками З допомогою різних нових ідей канзаші квітки зможуть прикрасити практично будь-яку річ

Канзаші – по-справжньому унікальний продукт, і його діапазон широкий настільки, що кожен знайде тут собі напрямок по душі. Побут, інтер'єр і гардероб можуть разом перетворюється, завдяки кільком вигинів красивою стрічки. Обмежує вас тільки можливість людської свідомості, нескінченність якого важко заперечити.

Фото 3: Фото 4: Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: Фото 18: Фото 19: Фото 20: Фото 21: Фото 22: Фото 23: Фото 24: Фото 25: Фото 26: Фото 27: Фото 28: Фото 29: Фото 30:
10-03-2018, 07:58
445 просмотров
Нашли ошибку?