» » Шафа вітрина для вітальні

Шафа вітрина для вітальніРозкішне прикраса вітальні

Вибір меблів для вітальні кімнати є відповідальним і непростим заняттям. Ця кімната виконує кілька функцій і є головною в будь-якій квартирі. У ній проводять час всі члени сім'ї, збираючись після роботи, і зустрічають гостей, що приходять в будинок. Тому вітальню треба наповнити меблями зручною для щоденного проведення часу і урочистою, для створення особливої атмосфери. Елементи меблів повинні гармонійно поєднуватися, створюючи єдину дизайнерську композицію, і виконувати покладені на них функції.

Гармонійний дизайн вітальні з функціональними вітринами Важливим елементом залу є шафа купе для вітальні, привабливий і функціональний предмет меблів, який виступає в якості експозиції красивих речей.

Загальні уявлення

Сучасні вітрини для вітальні можна назвати призабутих і відроджений до життя предметом меблів, минулих епох. У багатих будинках вісімнадцятого століття, прабатьки сучасних вітрин, ставали справжньою окрасою інтер'єру. Це були витончені й оригінальні вироби ручної роботи, що підкреслюють статус господарів. Назва шафа вітрина для вітальні обумовлено конструктивними особливостями зовнішнього вигляду і функціональністю цього предмету інтер'єру. Зовнішнє оформлення має широке розмаїття форм і конструктивних рішень, об'єднує їх наявність великих скляних елементів, крізь які видно внутрішні полиці і всі предмети, виставлені на них. Такий предмет інтер'єру створює в приміщенні відчуття легкості і прозорості. Завдяки використанню скла, компактно вписується в загальний дизайн, не перевантажуючи його.

Художнє прикраса вітальні Вітрини для вітальні виконують подвійну функцію. Практична роль виражається в ефектному зберігання різноманітних речей. Естетична функція полягає у зовнішній формі, яка не має стандартних рішень. Оригінальні декоративні прикраси, використання різьблених елементів, вінтажній фурнітури та скла з візерунком роблять вітрини художньою прикрасою вітальні.

Гідне наповнення

Відкритий вигляд полиць дозволяє практично зберігати дорогі речі на увазі, оберігаючи їх від пилу і падінь. Зазвичай полиці у вітринах не змушують великою кількістю хаотично розставлених предметів. Основним призначенням вітрини для вітальні є естетичної прикраса інтер'єру, тому і наповнення має бути відповідним. Для цього вибирають красиві і цікаві предмети, які виставляються для загального огляду.

Вітрина для вітальні - естетичне прикраса інтер'єру Вітрина для посуду у вітальні вмістить унікальні кришталеві або порцелянові експонати. Володарі призів і нагород можуть прикрасити полиці своїми досягненнями, щоб особисті перемоги завжди перебували на увазі, викликаючи приємні спогади. Для колекціонерів вітрина стане зручним місцем розміщення їх гордості.

Вітрини дорогих і пам'ятних предметів Мандрівники, які привозять з поїздок пам'ятні сувеніри, можуть розмістити їх на полицях і, споглядаючи, віддаватися спогадам про чудово проведений час. Книголюби підберуть моделі, в яких зручно можна виставити бібліотеку або альбоми.

Дизайн і габарити

Вибір сучасних вітрин, представлених на меблевому ринку, дуже різноманітний. Висота, форма, зовнішнє і внутрішнє оформлення дозволяють підібрати модель, органічно размещающуюся у великих залах, в скромних приміщеннях або практично займаючи затишні куточки, які до цього були порожні. Вибирати зовнішній дизайн вітрини для вітальні і внутрішню конструкцію треба з урахуванням загального оздоблення кімнати і предметів, які будуть його заповнювати.

Зовнішній дизайн

Шафа вітрина для вітальні в класичному стилі – це зразок розкоші, він добре підкреслить помпезність залу, своїм величним виглядом. Такі вироби виготовляють з дорогих порід дерева, прикрашають багатою обробкою і позолоченою фурнітурою.

Велична вітрина для вітальні в класичному стилі У дешевших моделях використовуються сучасні матеріали, які з успіхом імітують натуральну структуру дерева. Вони можуть мати різні конструктивні рішення. Бюджетним варіантом є пластикові каркаси вітрин, але для стриманих стилів вони найбільш прийнятні.

Пластиковий каркас вітрини для мінімалістського інтер'єру Класична вітрина скляна для вітальні має прямокутну форму, зі стінами і полицями із спеціального загартованого скла, по всій висоті шафи. Закруглений верх або форму багатогранника мають вітрини-гірки, такі вироби розбивають на кілька відкриваються окремо шаф, об'єднаних в єдину модель.

Вітрини гірки для вітальні Вітрину з закритим низом називають буфетом. Нижня частина в них виконується з матеріалу каркаса і може бути оформлена у вигляді дверей або висувних ящиків.

Шафа вітрина для вітальні формою буфет Вітрина-п'єдестал має невелику висоту і, крім розміщення предметів всередині, передбачає наявність прикрас на верхній частині.

Невеликий розмір вітрини-п'єдестал Навісні моделі використовують для ергономічної організації простору, займаючи порожні стіни. Такі вітрини розташовують над меблями, розміщеної на підлозі, створюючи красиве і практичне оформлення закінченого інтер'єру.

Використання навісних моделей вітрин для залу Вітрини з оглядом з усіх боків не мають закритих стінок. Вони зручні для зонування приміщення, красиво і практично розділяючи його на окремі ділянки, різної функціональності.

Шафа вітрина для зонування кімнати Прозора вітрина візуально не перевантажує інтер'єр, займає мало місця і ефектно прикрашає приміщення.

Внутрішнє оформлення

Від зберігаються у вітрині предметів залежить її внутрішнє оформлення. Скляні полиці припускають розміщення легких речей, які не порушать їх цілісність. Використання підсвічування створить гарну гру відблисків, що відбиваються від кришталевих або порцелянових поверхонь. Для зберігання не важких предметів, таких як книги, вибирають шафи з дерев'яними полицями, щоб вони змогли надійно витримати покладену на них навантаження.

Шафа вітрина для зберігання не важких предметів Використання дзеркальної поверхні для оформлення задньої стінки вітрини збільшує візуальний обсяг самого шафи і його вмісту.

Габарити

Ширина і глибина вітрини для вітальні підбирається у відповідності з розмірами кімнати і її завантаженістю іншими видами меблів. Прямокутна або закруглена форма підбирається індивідуально, з урахуванням особистих переваг і формою інших предметів. Будучи особою кімнати і її центральною прикрасою, вітрина у вітальні не повинна бути заставлена меблями, щоб проявити свою розкіш та індивідуальність. Від ширини залежить кількість дверей, дають зручний і безпечний доступ до вмісту.

Ефектні і практичні кутові вітрини для вітальні Кутова вітрина для вітальні використовується для ефектного і практичного використання кутів кімнати. Такі шафи мають невеликі розміри, займають незначну кількість марного місця і здатні вмістити чимала кількість предметів. На відео огляд різноманітних за формою і призначенням вітрин для вітальні:


11-03-2018, 08:16
828 просмотров
Нашли ошибку?