» » Шланг для поливу саморастягивающийся: чудо-винахід

Шланг для поливу саморастягивающийся: чудо-винахідШланг для поливу саморастягивающийся

З початком дачного сезону багато господарів замислюються про придбання нового садового інвентаря. І звичайно ж, в першу чергу це стосується поливальних шлангів. Сьогодні прогрес зробив крок далеко вперед, тому є можливість вибрати шланг для поливу на будь-який смак — стандартний гумовий або саморастягивающийся, зі спеціальними насадками. Саме про другий вигляді шланга сьогодні поговоримо більш докладно.

Шланг для поливу з диво-насадкою

Даний вид шланга укомплектований функціональної насадкою, яка проста у використанні, але має ряд переваг порівняно з іншими. В насадці передбачений спеціальний ступор для руки, за допомогою якого можна легко управляти напором води. Така насадка дуже зручна у використанні, оскільки працює без особливих зусиль тривалий час. З таким шлангом і насадкою впораються навіть діти, а полив для маленьких помічників перетвориться на цікаву гру.

Шланг для поливу Шланг для поливу саморастягивающийся укомплектований функціональної насадкою, яка проста у використанні

Додатково насадка для саморастягивающегося шлангу для поливу має більше 5 режимів, що дозволяє поливати абсолютно будь-які види рослин — від тендітних саджанців садових дерев. Отже, насадка має наступні режими:

  • полив за допомогою тонкого струменя;
  • полив на 3 струменя;
  • стандартний режим (як зі звичайного шлангу);
  • розпилення на 3 струменя (як при другому режимі), але з великою кількістю води;
  • розпорошення за типом душа;
  • розпилення, при якому імітується струмінь при неповному затиску шланга пальцем.

Звичайно, будь городник погодиться, що це диво-насадка. Однак скільки зусиль доведеться докласти, щоб надіти її на звичайний шланг, виготовлений з недорогої гуми. Фахівці стверджують, що купувати подібні багатофункціональні насадки для звичайних шлангів не варто, оскільки невисока якість гуми призводить до поступового розриву ободків. Як наслідок, робота з подібною насадкою вимагає більше уваги і обережності, тобто стає менш комфортною.

Насадка для шлангу саморастягивающегося Додатково насадка для саморастягивающегося шлангу для поливу має більше 5 режимів

З цієї причини подібні насадки застосовуються тільки для саморастягивающихся шлангів. Останнім часом найбільш популярна фірма, яка виробляє товар для городників і встигла себе зарекомендувати — Хһоѕе. Виробник випускає шланг для поливу саморастягивающийся 30 метрів і більш, можливість збільшення довжини значно спрощує поливальні роботи. Такі шланги максимально зручні у використанні, захищають руки від сильного напору води, мають спеціальні перемикачі, що дозволяють перекривати воду при бажанні зняти насадку. Шланги фірми Хһоѕе зручні й тим, що при наявності в багажі декількох штук, їх можна вільно «зрощувати» і кріпити насадки, а також розгалужувачі високого тиску.

Шланг саморастягивающийся: методи виготовлення

Саморастягивающийся шланг для поливу виробляється з натурального латексу подвійного типу. Такий матеріал дозволяє витримувати дуже високі навантаження, при цьому будучи достатньо еластичним. Чому для таких типів шлангів сумлінні компанії вибирають саме латекс? Відповідь проста. Саме латекс високої якості адекватно реагує на зміни тиску води, що дозволяє його використовувати далеко не один сезон, роблячи виріб практичним і економічним.

Зовнішня оболонка для шланга, яка має вигляд «гармошки» виготовляється із спеціального полотна, яке не боїться заломів, ударів та інших пошкоджень. Також завдяки такій оболонці шланг для поливу саморастягивающийся з легкістю може розкладатися і складатися за лічені хвилини, що дозволило йому отримати позитивні відгуки.

Ще один плюс незрівнянний даного винаходу — це можливість пропускати якісно воду навіть при складеному стані або при випадковому загині.

Оболонка, яка використовується в соморастягивающихся шлангах, настільки міцна, що пошкодити її практично неможливо. Якщо ви придбали даний тип шланга у офіційних представників, то термін його служби може обчислюватися десятками років.

Шланг саморастягивающийся Шланг для поливу саморастягивающийся з легкістю може розкладатися і складатися за лічені хвилини

Підключаємо саморастягивающийся шланг правильно

Одразу зазначимо, що для підключення даного типу шланга потрібно мати напір води від 2 до 6-7 атмосфер. Звичайно, при тиску нижче шланг буде працювати якісно, але не зможе показати все, на що здатний.

Якщо полив буде інтенсивним і тривалим, то можна помітити, як шланг трохи зменшується в розмірах, цього не варто лякатися. Таке явище прямо пов'язане з початковим тиском в поливальної системи. Для того щоб усунути зменшення шланга, необхідно мати напір води в 6 атмосфер. Це можливо не завжди, оскільки подібні показники характерні для зарубіжних систем. Тому фахівці рекомендують використовувати спеціальні насоси, які будуть займатися перекачуванням води.

Ще один великий плюс такого шланга — його легкість і компактність. Як би дивно не звучало, але навіть при довжині 30 метрів вага шланга буде не більше 1,5 кг. Такі характеристики роблять його прекрасним рішенням для затятих дачників.

Шланг Лля підключення саморастягивающегося шланга потрібно мати напір води від 2 до 6-7 атмосфер

Спочатку при появі на ринку шланга, який може розтягуватися самостійно, було багато недовіри. В принципі, це природно. Складно повірити, що може існувати шланг високої міцності, який буде служити багато років і при цьому важить він трохи більше 1 кг. Тим не менш, покупці, які все ж ризикнули і купили шланг для поливу саморастягивающийся 30 метрів, відгуки залишають захоплені, повністю ним задоволені. І це не дивно, адже такий помічник просто незамінний в дачних роботах, а старі шланги радянського виробництва повинні зайняти своє почесне місце на горищі або в битовки для інструментів.


12-03-2018, 06:38
455 просмотров
Нашли ошибку?