» » Штори для кухні: що вибрати і скільки коштує

Штори для кухні: що вибрати і скільки коштуєШтори на кухню на балкон фото

Декор вікон грає важливу роль в оформленні інтер'єру кухні. Штори або фіранки з легких, струменистих, напівпрозорих тканин миттєво додадуть приміщенню легкості, м'якості й умиротворення. Колірна гама може бути самою різною, головне, щоб в кухні створювалося відчуття затишку і приємної розслабленості.

Холодна скляна площину вікна, позбавлена штор виглядає незатишно, хоча у деяких протестантських громадах Європи прийнято традиційне відсутність штор, пояснюється теорією, що за ними нібито ховаються від сорому за гріховну поведінку, а представників цих громад соромитися нічого, тому і штори для кухні їм ні до чого.

У Росії прийнято, щоб на вікні було два шари завіс – непрозорі портьєри і тюль. На Заході, до речі, завішують вікна або одним, або іншим, і ця традиція поступово приходить і в наші будинки.

Штори на кухню на балкон

Для вікон, які виходять на північ, потрібно використовувати теплі кольори: помаранчевий, цегляний, світло-жовтий. А для південних вікон підійдуть пастельні, прохолодні тони: блакитний, фіолетовий, зелений, кремовий, молочний. Зовсім не обов'язково купувати комплект штор по сезону, їх можна оновити за допомогою аксесуарів. Якщо ви прикрасите вікно невагомим тюлем і такими простими аксесуарами, то відразу ж створиться враження, що на кухні у вас оселилося літо. У літньому інтер'єрі досить непогано виглядають декоративні жалюзі з квітковою, рослинної або морською тематикою.

Вибираємо

Згідно з вченням Фен-Шуй, на кухні забороняється вішати на вікна жалюзі. Гострі кромки "розрізають" енергетичний простір людини і викликають приховану тривогу, погіршення самопочуття. Взагалі Фен-Шуй настійно вимагає уникати розміщення на кухні предметів меблів або елементів декору, які мають гострі кромки і виступи. Небажано розміщення дзеркал, в яких відображається людина під час їжі.

Одноколірні шпалери відмінно поєднуються з візерунчастими шторами, і навпаки, візерунчасті шпалери гарні з однотонними шторами.

Штори на кухню на балкон приклад

Не вибирайте штори для кухні з балконними дверима у важких барвистих тонах, багатошарові, навантажені численні аксесуарами довгі завіси також не підійдуть. Хороший вибір — одношаровій завіси з дрібним малюнком або без нього, довжиною до підвіконня або трохи нижче.

На нижніх поверхах і в найближчому сусідстві з іншими будинками на кухонні вікна можна повісити полузанавески «бриз-біз». Ці штори на кухню з балконними дверима фото, яких ви можете подивитися на нашому сайті, не розсуваються навіть у денний час, тому для них, як правило, використовують тюль або тонку тканину. Завіси «поблизу-біз» в поєднанні з кімнатними квітами в горщиках, які стоять на підвіконні, підходять до інтер'єру кухні в сільському стилі. Кухню, розташовану на мансарді заміського будинку, прикрасять легкі завіси, навіть якщо вони стаціонарні і будуть постійно загороджувати вікна.

Якщо вікно низько, завіси необхідно підвісити до стелі. Краще всього вибрати вертикальний візерунок тканини і не використовувати підхоплення. Не рекомендуються великі та яскраві малюнки, особливо якщо саме вікно невелике.

Штори на кухню на балкон варіант

Якщо вікно навпаки високе й вузьке, то для нього підійдуть штори з пишними складчастими драпрями, ламбрекенами. Рекомендуються завіси, розташовані з боків вікна, зорово врівноважують його пропорції, а також низько розташовані схрещені завіси і підхоплення.

Якщо кухня має декілька вікон на одній стіні, то найкращим варіантом буде поєднання їх завісами під одним карнизом, у вигляді суцільної штори з оригінальною ілюзією довгого віконного отвору. На всю довжину карниза для кращого ефекту можна пустити єдиний ламбрекен.

В будинках старої споруди зустрічаються глибокі вікна, ніші, дозволяють сидіти на широких підвіконнях, розміщувати елементи декору, книги. Вибираючи штори на кухню з балконними дверима, фото яких представлено на нашому сайті, враховуйте, що завіси не повинні ускладнювати використання підвіконня. Не рекомендуються ламбрекени і багатошарові драпрі на карнизі.

Особливу увагу слід приділити вибору карниза, який повинен вписуватися в дизайнерське рішення приміщення, поєднуватися з меблями та елементами декору.

В даний час є величезний вибір деталей і аксесуарів для завіс будь-якої складності та стилю: тасьма для плісировки складок, підхоплення у вигляді шнурів, стрічок і застібок, гачки-кабошони, карнизи і порт'єрна тканина.

Штори на кухню

Вибираємо тканину

Добре підходять натуральні тканини — шовк, льон, бавовна.

Шовкові завіси у вигляді полотна прикрашають аплікацією або наносять на поверхню тонке золоте напилення фарби. Популярністю користуються шовкові тканини «хамелеон», що змінюють відтінок залежно від освітлення. Відмінно підходять сумішеві тканини, поєднання льон-органза або льон-шовк. Невагома органза, з успіхом замінила тюль, тепер випускається у варіантах з додаванням пуху або мохеру. На бавовняних або синтетичних тканинах вирізають або протруюють різні малюнки. Для авангардного дизайну підходять штори на кухню з балконом фото, яких є на нашому сайті, з гігантськими набивними малюнками або вставками жорстких металевих ниток. Декоруючи кухню важкими тканинами, пам'ятайте, що більша частина з них вимоглива до догляду. По мірі необхідності завіси слід здавати в хімчистку, а не прати в домашніх умовах.

Фото 8: Штори на кухню Фото 7: Штори на кухню на балкон Фото 6: Штори на кухню на балкон оформлення Фото 5: Штори на кухню на балкон варіант Фото 2: Штори на кухню на балкон приклад Фото 3: Штори на кухню на балкон фото Фото 1: Штори на кухню на балкон Фото 4: Штори на кухню на балкон фотопример Фото 9: Фото Штори на кухню на балкон
12-03-2018, 13:16
546 просмотров
Нашли ошибку?