» » Еустома: посадка й догляд, фото

Еустома: посадка й догляд, фотоКрасиве рослина для дачі - еустома' data-pagespeed-url-hash='2495601978

Еустома – красива квітка, який здатний стати прикрасою будь-якого заміського ділянки. Еустома, посадка і догляд (фото показує, що рослина дуже красиво виглядає) за якої досить прості, має сизе, як ніби воскові, листя і великі квіти ніжних відтінків іноді з махрової поверхнею. Завдяки різній фарбуванні за допомогою квітів можна значно урізноманітнити ландшафтний дизайн будь-якої ділянки. Ці квіти широко використовуються для створення різних композицій, в тому числі і весільних букетів.

Зовнішній вигляд

Як вирощувати эустому' data-pagespeed-url-hash='2087648188

Еустома – рослина, що привертає увагу різнокольоровим забарвленням квітів: вони бувають білими, рожевими, ліловими, фіолетовими, з кольоровою облямівкою і так далі. Зовні ці рослини нагадують злегка прочинені троянди, а коли розпускаються – на маки. Завдяки сильній гіллястості навіть з декількох квітів можна скласти гарний букет. Еустома, посадка і догляд на фото виглядають простими і доступними для кожного садівника.

Міцні стебла і сильна ветвистость забезпечують зручність створення букетів із цих витончених і яскравих кольорів. До того ж одна рослина може мати до 30 бутонів, тому букет буде гарним та пишним. І навіть якщо зрізати квіти, вони можуть досить довго простояти у свіжій воді.

Сорту та їх особливості

Особливості вирощування еустоми' data-pagespeed-url-hash='2920582528

Сучасний садівник може придбати велику різноманітність насіння еустоми різних сортів і гібридів. Вибираючи, варто пам'ятати про те, що рослини бувають карликовими і високорослими: перші краще садити на балконі, а другі – зрізати і зберігати їх у вазах в якості декору кімнати. Посадка і догляд еустоми по фото – простий процес, важливо правильно вибрати рослину – однорічна або дворічна. До того ж квітки можуть бути простими, а можуть бути з махрової поверхнею, що дозволяє створювати різноманітні флористичні композиції. Насіння продаються у вигляді драже, тому сіяти їх дуже зручно.

Сіємо насіння

Еустома: догляд та посадка в домашніх умовах' data-pagespeed-url-hash='1394944207

найпоширеніший спосіб розмноження еустоми – через насіння. Вважається, що таке вирощування не з простих, але на ділі головне – правильно підійти до догляду за рослиною в перші місяці, створюючи оптимальні умови для саджанців. Багато садівники висаджують насіння ще взимку, оскільки цвісти рослина починає тільки через 15-20 тижнів після того, як з'являться перші сходи, тому навесні може не встигнути зацвісти красива еустома. Догляд і посадка (по фото видно, наскільки красиво квіти виглядають і у вазі, і в клумбі) передбачають такі етапи роботи:

  1. Насіння спочатку висіваються в одноразові стаканчики, куди вкладається легкий вологий торф'яний грунт з перлітом, що забезпечує рихлість грунту і її повітропроникність. Насіння злегка вдавлюються в грунт.
  2. Після посіву стаканчики прикриваються поліетиленом, щоб створити парниковий ефект.
  3. Перші два місяці эустоме знадобиться денне світло, щоб вона цвіла компактно і не витягувалась у стовбур.
  4. Ближче до кінця лютого квіти можна виставити на підвіконня: під впливом сонця рослина швидше розвивається. Оптимальна температура для росту еустоми – 20-25 градусів, дрібні сходи з'являться вже через два тижні.

Як поливати?

Еустома для дачі' data-pagespeed-url-hash='3150833180

У перші два місяці сіянці не обов'язково поливати, до того ж вони будуть прикриті поліетиленом. Вологість під ним тримається досить довго. Раз на півтора тижні можна зняти пакетики, вивернути їх і знову надіти. Ця процедура потрібна для видалення утвореного конденсату, до того ж завжди треба перевіряти стан саджанців. Якщо полив необхідний, робиться він з краю стаканчиків.

Пікіровка сіянців

Еустома - красиве рослина для саду' data-pagespeed-url-hash='3536242938

Посадка і догляд еустоми добре відображається на фото: всі сіянці розподілені по окремих ємностях. Після появи перших сходів – це відбувається десь через місяць-півтора, їх можна пікірувати: ця процедура потрібна для забезпечення швидкості росту квітів. У цій ювелірної процедурі важливо не пошкодити корінці, щоб рослини добре прижилися і ефективно.

Стаття в тему: Як доглядати за пуансетією

В кінці лютого квіти підростуть і їх можна пересадити в окремий горщик разом із земляною грудкою. Дно горщиків слід присипати тонким шаром дренажу з використанням керамзиту або цеоліту. Горщики виставляються на світлий підвіконня, ніяких пакетів зверху не потрібно – необхідно, щоб рослини самі пристосувалися до світла.

Час висаджувати в грунт

5731550730_52934501d0_b' data-pagespeed-url-hash='4214180436

Еустома висаджується в грунт в середині травня. В цей час рослина вже має до 8 справжніх листків. Примітно, але відразу після висадки в грунт рослина швидко йде в ріст, радуючи ветвистостью і пишним цвітінням. Кращий час для садіння – вечір, висаджувати эустому треба разом з грудкою землі. Лунка попередньо повинна бути полита. Після висадки саджанців їх слід прикрити половиною пластикової пляшки, щоб на всякий випадок захистити їх від заморозків.

Еустома на фото (посадка і догляд досить прості) – це красиві рослини, які повністю розкриються при висадці на сонячній стороні саду. Поливати їх треба в міру підсихання, головне – уникати надмірної вологості грунту. Підживлення можна проводити після того, як розсада вкорениться – це відбувається через місяць після висадки в грунт. Завдяки підгодівлі добривами рослини будуть цвісти пишно і довго.

Еустома - гарно і просто' data-pagespeed-url-hash='1089611350

Еустома починає квітнути в червні і цвіте до жовтня. Спочатку стає потужним і гіллястим стебло, потім на ньому активно з'являються бутони. Після зрізання стебло знову відросте від кореня і зацвіте. Завдяки легкості запилення на рослині поступово утворюються коробочки, де скупчуються насіння. Їх можна зібрати і посіяти в наступному році. Правда, так можна вчинити не з усіма рослинами – гібриди F1 не дадуть насіння, які могли б вирости в наступному році.

Стаття по темі: Коли пересаджувати спатіфіллум

Догляд за эустомой' data-pagespeed-url-hash='1208478265

Еустома – рослина, яка не відрізняється вимогливістю до умов вирощування. Але все-таки і на неї можуть впливати шкідники, найчастіше попелиця, білокрилка або грибні комарики. При появі таких шкідників слід обробити эустому спеціальними препаратами. Слід стежити за стан грунту – не допускати її перезволоження і дуже густих посадок.


10-03-2018, 19:01
508 просмотров
Нашли ошибку?